شانگهای برقی توربین بادی شناور 8 مگاواتی اول چین را راه اندازی کرد

توربین دریایی 8MW-167 توربین بادی با بیشترین توان خروجی در چین است. در مقایسه با 7MW-154 ، توربین D8 20٪ انرژی بیشتری تولید می کند و ارزش فعلی برق (LCOE) را حدود 11٪ کاهش می دهد. مزرعه بادی 8 مگاواتی نتیجه توافق منعقد شده در مارس 2018 با انرژی تجدید پذیر زیمنس گیما (SGRE) بود. طبق شرایط این سند ، شانگهای الکتریک مجوز تولید و بازاریابی تاسیسات دریایی SGRE 8.0-167DD را در بازار چین به دست آورد.

امروز ، این شرکت از پتانسیل های قدرتمندی برای به حداکثر رساندن مزایای بخش رو به رشد خود در بازار توربین های برون مرزی چین برخوردار است: تا پایان سال 2025 ، این شرکت قصد دارد واحدهایی را با ظرفیت کلی حداکثر 26 گیگاوات به شبکه ملی وصل کند. چشم انداز شانگهای الکتریک ایجاد یک راه حل یکپارچه و سازگار با محیط زیست است که استفاده از انرژی خورشیدی و باد را گسترش می دهد.

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

توربین بادی فراساحلی 8 مگاواتی مجهز به تیغه های 81.4 متری است که روتور با قطر 167 متر و مساحت جارو آن 21.900 متر مربع را تشکیل می دهد. آزمایشات این واحد در قلمرو برند صنعتی فراساحلی Shantou Haojiang انجام شد. پروژه آزمایشی برای یک راه حل انرژی یکپارچه سازگار با محیط زیست همچنین شامل یک نصب باد با شناور 4 مگاوات و ماژول های فتوولتائیک 2.42 مگاوات نصب شده در سقف ساختمان ها است. این پروژه همچنین شامل نصب و راه اندازی ذخیره انرژی ، شارژ تجهیزات با ظرفیت 2 مگاوات ساعت در ساعت ، مجموعه ای از سیستم کنترل هوشمند فضای داخلی ، 5G + اینترنت اشیاء صنعتی ، مرکز کنترل میکرو شبکه ، سیستم مدیریت انرژی و سایر عناصر است.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor Grip کارت اعتباری را توسعه می دهد (KXX-272)

این راه حل با شرایط طبیعی معمولی منطقه آسیا و اقیانوس آرام با طوفان های مکرر ، طوفان های گرمسیری و سایر بلایای طبیعی سازگار شده است که می تواند صدمات قابل توجهی به زیرساخت های شبکه وارد کند و حتی منجر به قطع برق اضطراری شود. به همین دلیل است که برای اپراتورهای سیستم های برق ، توانایی از سرگیری عملکرد میکروگریدها پس از چنین شرایط اضطراری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با تشکر از عملکرد “شروع سرد” ، راه حل هوشمند شرح داده شده در بالا ، عملکرد پایدار پارک صنعتی را تضمین می کند.

تیم شانگهای برقی از باتری های لیتیوم به عنوان منبع انرژی کمکی استفاده کرده است ، به همین دلیل سیستم تبدیل انرژی توانایی تنظیم منظم ولتاژ و فرکانس جریان را در مقادیر مرجع به دست آورد. پس از جابجایی به حالت آماده به کار ، توربین 8 مگاواتی همگام سازی شده و به میکرو باس متصل می شود. با رسیدن به حداقل سرعت مجاز باد ، توربین شروع به تولید انرژی می کند. در آینده پرسنل تعمیر و نگهداری می توانند بدون تأثیرگذاری بر شاخص فرکانس کلی ، بار را افزایش دهند ، بنابراین توربین را به قدرت کامل می رساند. با توجه به در دسترس بودن کامل توربین 8 مگاواتی برای اتصال به شبکه و کنترل کننده میکرو شبکه مرکزی عالی (MGCC) ، کل فرایند اتصال به شبکه برق بدون هیچ گونه دخالت صورت می گیرد.

مطلب مرتبط  KEBA به تأمین کننده انحصاری فناوری ایستگاه های شارژر شارژر اصلی هوندا تبدیل شده است که برای شارژ تمام اتومبیل های برقی هوندا طراحی شده اند. slovenčina Pусский اسپانیایی انگلیسی Polski Português Italiano Français čeština

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1190941/Shanghai_Electric_8MW_Turbine.mp4
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید