شركت الكترونيك شركت نتيجه درخواست رضايت خود و دريافت رضايت لازم از دارندگان مطالبات ارشد 5،875٪ خود را به علت 2024 اعلام كرد

شركت الكترونيك شركت نتيجه درخواست رضايت خود و دريافت رضايت لازم از دارندگان مطالبات ارشد 5،875٪ خود را به علت 2024 اعلام كرد

سانفرانسیسکو، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت الگوی انرژی الگوی (“شرکت”) امروز اعلام کرد که از صاحبان اکثریت به مبلغ اصلی برجسته از یادداشت های ارشد 5.875٪ خود به دلیل سال 2024 رضایت نامه دریافت کرده است. ساعت 5 بعد از ظهر، شهر نیویورک زمان ، در 10 آوریل 2020مطابق اعلام شرکت خدمات جهانی Bondholder Services ، عامل اطلاعات و جدول بندی ، به موجب درخواست رضایت شرکت که قبلاً در آن اعلام شده بود 6 آوریل 2020 (“وکالت رضایت”).

شرکت پس از دریافت رضایت نامه های لازم ، سکونت تکمیلی (“دومین ضرب المثنی”) را به سکونت حاکم بر یادداشت ها ، با اجرای اصلاحات پیشنهادی مصوب در وکالت رضایت نامه و برخی موارد دیگر داوطلبانه شرح داده شده در بیانیه رضایت نامه موافقت کرده است. 6 آوریل 2020 (“بیانیه وکالت رضایت”). مطابق شرایط دومین ضمیمه ضمیمه ، اصلاحات پیشنهادی تا زمانی که مبلغ رضایت نامه (مطابق شکل زیر) پرداخت نشود ، عملیاتی نمی شوند.

این شرکت انتظار دارد که پرداخت را انجام دهد 14 آوریل 2020 هزینه رضایت (“هزینه رضایت”) از 2.50 دلار به ازای هر نقد 1000 دلار در مبلغ اصلی یادداشتهایی که رضایت معتبر قبل از آن به طور معتبر تحویل داده شده بود ساعت 5 بعد از ظهر، شهر نیویورک زمان ، در جمعه 10 آوریل 2020، هنگامی که دادخواست رضایت نامه منقضی شد. پرداخت مبلغ رضایت نامه به دارندگان رضایت نامه منوط به رضایت از شرایط درخواست رضایت است.

مطلب مرتبط  Conexon با رشد درآمد سه ساله 1400٪ در شماره 325 در لیست 500 شرکت با سرعت بالا رشد می کند.

همانطور که در بیانیه رضایت خواهی توضیح داده شده است ، پس از عملیاتی شدن دومین سرکوب طبق آنچه در بالا توضیح داده شد ، شرکت گزارشهایی را از طریق سایت داده های مجازی به دارندگان یادداشت ها ارائه می دهد. برای دریافت دسترسی ، دارندگان یادداشت ها ، سرمایه گذاران آینده نگر و تحلیلگران اوراق بهادار باید با آنها تماس بگیرند راس مارشال در (416) 526-1563 یا [email protected].

RBC Capital Markets، LLC و BMO Capital Markets Corp. به عنوان وكیل درخواست دادخواست رضایت نامه عمل كرد و شركت خدمات جهانی وثیقه سهام به عنوان اطلاعات و جدول بندی درخواست های رضایت نامه عمل كرد. سوالات مربوط به درخواست رضایت رضایت ممکن است در RBC Capital Markets، LLC در (877) 381-2099 ، BMO Capital Markets Corp. در (833) 418-0762 یا شرکت خدمات جهانی سهامداران سهام در (212) 430-3774 ارسال شود.

این بیانیه مطبوعات فقط برای اهداف اطلاعاتی است و درخواستی برای رضایت با توجه به یادداشتها یا هر اوراق بهادار دیگر نیست. وکالت رضایتمندی صرفاً مطابق بیانیه رضایت نامه رضایت نامه ارائه شده است ، که شرایط کامل درخواست رضایت رضایت را بیان می کند.

درباره Pattern Energy Group Inc.

Pattern Energy Group Inc. (“الگوی انرژی”) با مالکیت اکثر Pattern Energy Group LP ، که یکی از بزرگترین توسعه دهندگان و اپراتورهای خصوصی در جهان در پروژه های ذخیره سازی بادی ، خورشیدی ، انتقال و ذخیره انرژی در جهان است. بر اساس ایالات متحده ، نمونه کارها عملیاتی Pattern Energy شامل 28 مرکز انرژی تجدید پذیر است که از بهترین کلاس در کلاس با ظرفیت عملیاتی 4.4 GW در استفاده می کنند. ایالات متحده، کانادا و ژاپن. هر آنچه که الگوی انرژی انجام می دهد با تعهد بلند مدت برای خدمت به مشتریان خود ، محافظت از محیط زیست ، تقویت جوامع ، حمایت از تیم های خود و ایجاد ارزش برای ذینفعان خود هدایت می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.patternenergy.com مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  Lear که توسط جنرال موتورز بعنوان تأمین کننده سال برنده سال شناخته شد

بیانیه احتیاطی مربوط به اظهارات پیشرو

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 و “اطلاعات رو به جلو” را به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا ، از جمله اظهارات مربوط به ، توانایی شرکت تشکیل می دهد. برای پیشبرد مأموریت خود برای ایجاد انرژی تجدیدپذیر در جوامع ، توانایی شرکت برای جذب فرصت های ارائه شده توسط تقاضا برای انرژی کم کربن و اظهارات مشابه. این اظهارات آینده نگر بیانگر انتظارات یا عقاید شرکت در مورد رویدادهای آینده است و این امکان وجود دارد که نتایج توصیف شده در این بیانیه مطبوعات حاصل نشود. این بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگری هستند که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است و این می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی از نتایج مورد بحث در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد.

مطلب مرتبط  نانو مقیاس نوآوری در دنور ، CO بزرگتر می شود

هر بیانیه آینده نگر فقط در مورد تاریخ تهیه آن صحبت می کند و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، شرکت هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهار نظر آینده ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، انجام نمی دهد. رویدادهای آینده یا در غیر این صورت. هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و پیش بینی این عوامل برای شرکت امکان پذیر نیست. هنگام بررسی این گفته های آینده نگر ، باید عوامل خطر و سایر احتیاط های موجود را در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K و هرگونه گزارش سه ماهه در فرم 10-Q به خاطر بسپارید. عوامل خطر و سایر عواملی که در آن ذکر شده است می تواند باعث شود رویدادهای واقعی یا نتایج واقعی شرکت تفاوت معناداری با موارد موجود در هر بیانیه آینده نگر داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

تماس با رسانه
مت دالاس
(917) 363-1333
[email protected]

روابط سرمایه گذار
راس مارشال
(416) 526-1563
[email protected]

منبع انرژی گروه انرژی شرکت

لینک های مربوطه

http://www.patternenergy.com/

پاسخی بگذارید