شركت جنوبي تغييرات رهبري در جورجيا و تنسي را به عنوان بخشي از راهبرد مداوم براي حمايت از مطالبات مشتري اعلام كرد

شركت جنوبي تغييرات رهبري در جورجيا و تنسي را به عنوان بخشي از راهبرد مداوم براي حمايت از مطالبات مشتري اعلام كرد

در نقش جدید خود ، باتسون نظارت بر امور خارجی ، ارتباطات شرکت ها ، بازاریابی ، خدمات به مشتریان ، روابط جامعه ، توسعه اقتصادی و امور زیست محیطی در شرکت گاز جنوبی خواهد داشت. علاوه بر این ، وی به عنوان رئیس بنیاد خیرخواهانه گاز شرکت جنوبی فعالیت خواهد کرد ، که سالانه میلیونها دلار کمک مالی به غیرانتفاعی با محوریت محیط زیست ، توسعه اقتصادی ، کمک انرژی ، هنر و آموزش اهدا می کند. وی همچنین به خدمت خود در شورای مدیریت گاز شرکت جنوبی ادامه خواهد داد.

وی گفت: “رهبری برایان شرکت ما را طی سالهای رشد و تحولات شاهد بوده است ، و با پیشرفت صنعت ما ، مشاور معتمد وی همچنان به ما اطمینان می دهد که می توانیم به هر چالشی که آینده ممکن است منجر شود ، برسیم.” کیم گرین، رئیس شرکت گاز جنوبی ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی. “ریشه های عمیق وی در صنعت انرژی بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما به دنبال تعامل بیشتر با مشتریان و جوامع هستیم.”

باتسون بیش از 36 سال تجربه در شرکت گاز جنوبی دارد و چندین مقام رهبری را در فعالیتهای تجاری ، امور نظارتی ، امور خارجی ، مهندسی و میدانی داشته است. تحت رهبری Batson ، هر دو Atlanta Gas Light و Chattanooga Gas در دوره های بی سابقه ای در سرزمین های خدمات خود به هرالد کمک کردند ، زیرساخت های خود را با موفقیت در جهت افزایش تقاضا ، افزایش پیشنهادات خدمات به مشتری و افزایش دسترسی به سوخت تمیز برای صنعت حمل و نقل ، کمک کرد.

مطلب مرتبط  Biosynthetic Technologies استخدام برنامه و سرب تجاری را اعلام می کند. آقای جف مکی

یک رهبر که از نزدیک در جوامع مختلف مشغول فعالیت است جورجیا، باتسون به فعالیت خود در هیئت مدیره آتلانتا مرکزی پیشرفت ، محافظت از طبیعت جورجیا ، ائتلاف تجاری منطقه ای متروپولیتن آتلانتا ، شورای رشد کیفیت و جورجیا اتاق بازرگانی. وی همچنین به عنوان رئیس کمیته سیاستگذاری انرژی و منابع طبیعی اتاق گرجستان ، عضو سیستم کالج فنی دانشگاه است جورجیا هیئت امنای و در کمیته پیشرفت جامعه آتلانتا و شورای مشورتی امور دولتی قرار دارد. مهندس حرفه ای ثبت شده و فارغ التحصیل رهبری آتلانتا و رهبری جورجیا ، باتسون لیسانس مهندسی عمران را از دانشگاه Clemson و فوق لیسانس مدیریت فناوری از دانشگاه مرسر.

گیلاس ، در نقش جدید خود ، بر تمام جنبه های عملیات جنوبی این شرکت نظارت خواهد کرد و بنزین تمیز ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را برای تقریباً 1.6 میلیون مشتری در اختیار شما قرار می دهد. جورجیا و تنسی علاوه بر این ، وی به شورای مدیریت گاز شرکت جنوبی و هیئت مدیره بنیاد خیرخواهانه گاز شرکت جنوبی خواهد پیوست.

گرین گفت: “من از استقبال پدرو خوشحالم.” “خواسته های مشتریان همچنان به رشد و تکامل خود ادامه می دهد ، و مجموعه متنوعی از تجربیات وی بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما به دنبال افزایش ارائه خدمات به مشتری ، پیشبرد نوآوری و حفظ ایمنی در سرزمین های جنوبی هستیم.”

مطلب مرتبط  JinkoSolar از انتصاب مدیر ارشد منابع انسانی خبر داد

گیلاس در سال 1997 پس از کار به عنوان مهندس و تحلیلگر تجارت به شرکت جنوبی پیوست کارولینا پاور و شرکت نور ، و او نقش افزایش مسئولیت در امور مالی ، توسعه اجتماعی و اقتصادی ، فروش ، خدمات به مشتری ، عملیات و امور خارجی را بر عهده داشته است. در جدیدترین نقش خود ، گیلاس بیش از 5000 کارمند را در آنجا رهبری کرد جورجیا خدمات مشتری و خدمات مشتری ، هدایت خدمات به مشتری ، تحویل نیرو ، فروش و بازاریابی ، خدمات شرکت و امور خارجی منطقه ای برای 2.6 میلیون مشتری شرکت.

آلبالو ، منشی CFA ، عضو مؤسسه CFA ، 100 مرد سیاه پوست است آتلانتا و آبرن شورای مهندسی فارغ التحصیلان ، و او در هیئت های وزارت توسعه اقتصادی جورجیا ، رهبری آتلانتا ، باغ وحش آتلانتا و بنیاد گردشگری جورجیا مشغول به کار است. علاوه بر این ، او بر روی صندلی نشسته است دانشگاه کلارک آتلانتا هیئت امنای ، هیئت مشاوره بخش جورجیا شمالی Synovus و جورجیا هیئت رئیسه اتاق بازرگانی.

گیلاس فارغ التحصیل دانشگاههای رهبری آتلانتا ، رهبری جورجیا و انستیتوی رهبری منطقه ای کمیسیون منطقه ای آتلانتا است. وی دارای مدرک لیسانس در مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد در مدیریت تجارت ، با تمرکز بر امور مالی و مدیریت عملیات ، از دانشگاه آبرن.

درباره شرکت جنوبی گاز
شرکت جنوبی گاز یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به است آتلانتاشرکت مستقر جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا. شركت جنوبي گاز در حدود 4/4 ميليون مشترك گاز طبيعي از طريق شركت هاي پخش كنترل خود در چهار كشور و تقريبا 700000 مشتري خرده فروشي از طريق شركت هاي خود كه گاز طبيعي را خريداري مي كنند ، خدمت مي كند. سایر مشاغل غیرمجاز شامل سرمایه گذاری در خطوط لوله بین شهری ، مدیریت دارایی برای مشتریان عمده فروشی گاز طبیعی و مالکیت و بهره برداری از امکانات ذخیره سازی گاز طبیعی است. برای اطلاعات بیشتر ، به southherncompanygas.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

درباره نور گاز آتلانتا
Atlanta Gas Light یکی از چهار شرکت توزیع گاز طبیعی شرکت جنوبی گاز است ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت جنوبی (NYSE: SO). Atlanta Gas Light خدمات تحویل گاز طبیعی را به بیش از 1.6 میلیون مشتری در داخل ارائه می دهد جورجیا. این شرکت از سال 1856 به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکتهای ایالتی فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر به آدرس atlantagaslight.com مراجعه کنید.

درباره گاز Chattanooga
Chattanooga Gas یکی از چهار شرکت توزیع گاز طبیعی شرکت جنوبی گاز است ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت جنوبی (NYSE: SO). Chattanooga Gas خدمات خرده فروشی و حمل و نقل گاز طبیعی را تقریباً 66،000 مشتری در آن ارائه می دهد همیلتون و بردلی شهرستانها در جنوب شرقی تنسی. منطقه خدمات گاز Chattanooga شامل جوامع است چاتانوگا، کلیولند، بانک سرخ، شرق ریج، کوه مواظب و کوه سیگنال. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به chattanoogagas.com مراجعه کنید.

SOURCE گاز شرکت جنوبی

پاسخی بگذارید