شركت رنگ شپرد IR Black Black جدید را برای بازیافت پلاستیک سیاه اعلام کرد

شركت رنگ شپرد IR Black Black جدید را برای بازیافت پلاستیک سیاه اعلام کرد

یکی از این محصولات یک رنگ مقرون به صرفه IR برای بسته بندی است که می تواند طول موج IR را در امکانات مرتب سازی بازیافت منعکس کند ، بنابراین می توان این پلاستیک ها را بازیافت کرد. مشکی ، که در درجه اول رنگدانه سیاه کربن است ، یک رنگ محبوب است که برای بسته بندی های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگدانه رنگ مشکی کربن باعث جذب نور از امیتر مورد استفاده در مراکز مرتب سازی پلاستیک می شود و از این طریق مانع از شناسایی سنسور پلیمر مورد استفاده می شود ، به طوری که در نتیجه مواد رد شده و بازیافت نمی شوند.

مطلب مرتبط  اسکاتی پولاچک برنده سوار شمع های DENSO در ایندیاناپولیس شد

Shepherd Color 40 سال گذشته را صرف توسعه ، بهینه سازی و ساخت رنگدانه های سیاه IR کرده است. براساس توازن جدیدی از خواص لازم برای استفاده از بازیافت ، آنها قادر به طراحی ، نمونه سازی و مقیاس گذاری یک رنگدانه IR سیاه برای رفع این نیاز جدید بودند. این پیشرفت در رنگدانه سیاه IR قطب شمال استمشکی 10P925. این رنگدانه برای مرتب کردن پلاستیک توسط مادون قرمز بهینه شده و دارای خصوصیات زیر است:

  • رنگ جت سنگ
  • غیر مغناطیسی
  • اکستروژن های متعدد زنده می ماند
  • محلول تک رنگدانه
  • به طور گسترده در لیست های شیمیایی برای عرضه جهانی ذکر شده است
  • انطباق بسته بندی مواد غذایی در بازار اصلی اتحادیه اروپا
مطلب مرتبط  قطعه مواد شیشه ای برای پیشبرد رشد قابل توجه در بازار بازیافت پانل خورشیدی: TMR

10P925 سیاه نه تنها برای رنگ آمیزی مواد پلاستیکی که برای تولید ، بسته بندی و حمل مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار عالی است بلکه می تواند در پوشش های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. این رنگدانه جدید نمونه ای از تخصص شپرد رنگ در تحقیق و توسعه محصولاتی است که ابزارهای منحصر به فردی برای حل مشکلات مشتری در صنعت روکش و پلاستیک ارائه می دهد.

درباره شرکت رنگی شفرد
شرکت شپرد رنگ که در سال 1981 تأسیس شد طیف گسترده ای از رنگدانه های رنگی معدنی پیچیده با کارایی بالا تولید می کند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگدانه ها کلاس فوق العاده ای از رنگدانه های معدنی را تشکیل می دهند که برای بسیاری از کاربردها رنگی پایدار و پایدار ارائه می دهند. آنها مقاومت بی نظیری در برابر آب و هوا ، گرما و مواد شیمیایی دارند ، تغییر شکل نمی دهند و به راحتی پراکنده می شوند. تخصص بیشتر. عملکرد بهتر. گزارش قیمت با بهترین کیفیت. این رنگ شبان است. از ما در www.shepherdcolor.com و www.linkedin.com/company/shepherdcolor دیدن کنید.

مطلب مرتبط  ایان رابرتسون مدیر عامل شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. بازنشسته می شود

مخاطب رسانه ای:
مارک رایان، مدیر بازاریابی
513.874.0714
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1192394/IRBlackRecycle_10P925.jpg

لینک های مربوطه

www.shepherdcolor.com

منبع شرکت رنگ شبان

پاسخی بگذارید