شركت Algonquin Power & Utilities آرتور كاكپرزاك را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می كند

شركت Algonquin Power & Utilities آرتور كاكپرزاك را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می كند

اوکویل ، روشن، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Algonquin Power & Utilities Corp. (“APUC” ، “Algonquin” یا “شرکت”) (TSX: AQN) (NYSE: AQN) امروز انتصاب آرتور كاكپرزاك به عنوان مدیر ارشد مالی (“مدیر مالی”) ، با به عهده گرفتن نقش پس از بازنشستگی مدیر مالی دیوید برونیشسکی. این انتقال بخشی از یک ابتکار چند ساله است که توسط هیئت مدیره APUC انجام شد تا ضمن حفظ سابقه قوی رشد و تحویل ارزش سهامداران بلند مدت ، از تغییر مسیر به سمت رهبری جدید حمایت کند.

آقای برونیچسکی از اوایل سال زمانی که اولین بازنشستگی معلق اعلام شد و آقای کاچپرزاک به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و معاون مدیر مالی منصوب شد ، مسئولیت های مدیر مالی خود را به آقای Kacprzak منتقل کرد. آقای Kacprzak در سال 2012 به Algonquin پیوست و مسئولیت خزانه داری این شرکت را بر عهده داشت. وی در طول زندگی حرفه ای خود ، بیش از 20 سال تجربه در زمینه مشاوره امور مالی شرکت ، خزانه داری ، حسابداری ، مالیات و مدیریت کسب کرده است.

آقای کاکروزاک دارای مدرک لیسانس بازرگانی از این دانشگاه است دانشگاه تورنتو و یک مدرک کارشناسی ارشد حقوق جهانی جهانی از دانشگاه تورنتو دانشکده حقوق. او یک حسابدار رسمی و همچنین یک دارنده CFA است.

وی گفت: “من بسیار خوشحالم که از آرتور به عنوان مدیر مالی استقبال می کنم.” آرون بانسکوتا، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی Algonquin. “در 11 میلیارد دلار در دارایی ها ، Algonquin یکی از آنهاست آمریکای شمالی سریعترین رشد شرکتهای آب و برق ، یک رهبر جهانی در راه حلهای انرژی های تجدید پذیر و عضوی از شاخص TSX60 تراشه آبی دیوید از نظر قدرت رهبری و مالی قوی در دوازده سال گذشته کمک زیادی به این موفقیت کرده است. ما بسیار سپاسگزاریم از کمکهای زیاد دیوید به الگونکوین ، و برای او در دوران بازنشستگی آرزوی خوشبختی داریم. من اطمینان کامل دارم که آرتور به سنت قدرتمند مالی و مدیریت ترازنامه ادامه خواهد داد که در طول سالها به موفقیت طولانی مدت آلبونکوین کمک کرده است. ”

مطلب مرتبط  خدمات انرژی آمریکا نتایج مالی را اعلام می کند

درباره Algonquin Power & Utilities Corp.، Liberty Utilities، لیبرتی پاور

APUC یک ابزار بین المللی متنوع تولید ، انتقال و توزیع با تقریباً ایالات متحده است. 11 میلیارد دلار از کل دارایی ها از طریق دو گروه تجاری خود ، شرکت های آزادی و لیبرتی پاور، APUC متعهد به ارائه راه حل های انرژی و آب ایمن ، ایمن ، قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و پایدار از طریق نمونه کارها ما با نرخ تنظیم شده گازهای طبیعی ، تولید آب ، برق و تولید برق ، انتقال و توزیع سرمایه گذاری به تقریباً 807،000 اتصال در ایالات متحده و کانادا APUC یک رهبر جهانی در انرژی های تجدیدپذیر است که از طریق مجموعه کارایی طولانی مدت تولید نیروگاه های بادی ، خورشیدی و برق که بیش از 2 گیگاوات ظرفیت نصب شده و بیش از 1.6 گیگاوات ظرفیت انرژی تجدید پذیر افزایشی در دست ساخت دارد.

مطلب مرتبط  Algonquin بازنشستگی نایب رئیس کریستوفر جارات را اعلام کرد

APUC متعهد به ارائه رشد و پیگیری تعالی عملیاتی به روشی پایدار از طریق گسترش خط لوله جهانی انرژی های تجدیدپذیر ، انتقال برق و پروژه های توسعه زیرساخت های آب ، رشد ارگانیک در مشاغل تولید ، توزیع و انتقال با نرخ تنظیم شده و پیگیری امور مال آورانه

سهام مشترک APUC ، سهام ممتاز سری A و سهام ممتاز سری D به ترتیب با نمادهای AQN ، AQN.PR.A و AQN.PR.D در بورس اوراق بهادار تورنتو ذکر شده اند. سهام مشترک APUC ، اسکناس های تبعی سری 2018-A و اسکناس های تبعی سری 2019-A به ترتیب در نمادهای AQN ، AQNA و AQNB در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند.

به APUC در www.algonquinpowerandutilities.com مراجعه کنید و ما را در TwitterAQN_Utilities دنبال کنید.

در مورد اطلاعات آینده نگر احتیاط کنید

برخی از اظهارات کتبی مندرج در اینجا “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار در هر یک از استان های کانادا و سیاستها ، مقررات و قوانین مربوطه تحت چنین قوانینی و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاحیه دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 (در مجموع “بیانیه های آینده نگر”). کلمات “اراده” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، “برنامه” ، “باید” و عبارات مشابه اغلب برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند. اظهارات خاص آینده نگرانه مندرج در اینجا شامل اظهارات مربوط به انتظارات مربوط به انتقال CFO و عملکرد مورد انتظار APUC ، از جمله تحویل ارزش سهامدار بلند مدت است. این اظهارات براساس عوامل یا فرضیاتی است که در نتیجه گیری و یا پیش بینی یا پیش بینی اعمال شده است ، از جمله مفروضات مبتنی بر روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار در آینده. از آنجا که اظهارات آینده نگر به وقایع و شرایط آینده مربوط می شود ، ماهیت آنها بر فرضیات تکیه می کند و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است. APUC هشدار می دهد که اگرچه اعتقاد بر این است که مفروضات از نظر شرایط منطقی هستند ، اما نتایج واقعی ممکن است با انتظارات مندرج در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. عوامل و مفروضات ریسک مادی شامل مواردی است که در آخرین بحث و تحلیل و تجزیه و تحلیل مدیریت سالانه و موقت APUC و آخرین فرم اطلاعات سالیانه ارائه شده در مراجع نظارتی اوراق بهادار در کانادا و ایالات متحده. با توجه به این خطرات ، نباید اعتماد بیجا به این اظهارات آینده نگر ، که فقط از تاریخ آنها اعمال می شود ، انجام شود. به غیر از مواردی که قانون به طور خاص آن را الزامی می کند ، APUC هیچ تعهدی را برای بروزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس اطلاعات جدید ، بعدی یا غیر آن متعهد نمی شود.

مطلب مرتبط  شرکت GoldMining از ایجاد طلا Royalty Royalty Corp. ، یک شرکت جدید با محوریت طلا با تمرکز خبر داد

SOURCE Algonquin Power & Utilities Corp.

لینک های مربوطه

http://www.algonquinpower.com

پاسخی بگذارید