شركت KYB شركت با REE Automobile برای توسعه نسل بعدی پلت فرم EV مدولار مشاركت دارد

مشارکت REE با KYB قابلیت های جهانی تولید REE را گسترش می دهد. همچنین سطح جدیدی از فناوری تعلیق در محلول معماری REEcorner ites که تمام اجزای وسیله نقلیه رانندگی (فرمان ، ترمز ، سیستم تعلیق ، موتور الکترونیکی) را در چرخ ادغام می کند ، نادیده گرفته می شود. REEcorner ™ با REEboard ترکیب می شود – یک سکوی کاملاً مسطح – امکان آزادی کامل طراحی ، بهبود کارایی و ایمنی و کاربردهای ماژولار برای هر نوع وسیله نقلیه – از آخرین تحویل مایل تا حمل و نقل سنگین.

همکاری KYB-REE اولین باری است که KYB رسماً روی سیستم عامل های EV با یک شرکت فناوری همکاری می کند. کازونوری Masumoto ، مدیر کل دفتر مرکزی مهندسی در بخش تجارت شرکت قطعات خودرو KYB.

بنیانگذار و مدیر اجرایی REE است دانیل بارل گفت: “REE از استقبال KYB به شبکه منحصر به فرد ما از شرکای استراتژیک جهانی در زمینه خودروسازی و ارائه تخصص در سطح جهانی در سیستم های پیشرفته تعلیق استقبال کرده است. فناوری KYB در رشد سریع معماری EV نسل بعدی ما ، که دوباره اختراع می کند ، نقش اساسی دارد. وسیله نقلیه الکتریکی با یک سکوی کاملاً مسطح ، مقیاس پذیر و کاملاً مدولار ، آماده برای تحقق آینده تحرک الکترونیکی. “

مطلب مرتبط  Ctrl2GO برای حفظ دارایی های استراتژیک کشور با عربستان سعودی همکاری می کند

درباره REE Automobile: Next-Generation platform – آماده برای تحقق آینده تحرک الکترونیکی

REE Automobile یک شرکت فناوری پیشگام است که قابلیت تحرک الکترونیکی را فراهم می کند. بدون محدودیت با تفکر میراث ، REE پلت فرم EV بعدی تولید کرده است که کاملاً مسطح ، مقیاس پذیر و مدولار ارائه شده است تا به مشتریان آزادی کامل طراحی را برای ایجاد گسترده ترین دامنه EV ، و وسایل نقلیه خودمختار برای برنامه های فعلی و آینده از جمله آخرین تحویل مایل ، MaaS ، تاکسی های سبک تا سنگین EV و تاکسی های ربو. REE دو نوآوری اصلی ایجاد کرده است. REEcorner all تمام اجزای سنتی وسیله نقلیه (فرمان ، ترمز ، سیستم تعلیق ، موتور الکترونیکی) را در قوس چرخ و REEboard ates که یک سیستم عامل کاملاً مسطح و مدولار است ادغام می کند. رویکرد REE مقرون به صرفه است و مزایای چند مشتری را شامل می شود ، از جمله آن می توان به طراحی خودرو ، راندمان بسته ، افزایش راندمان انرژی ، زمان توسعه سریعتر ، سازگاری ADAS ، کاهش تعمیر و نگهداری و رعایت استاندارد جهانی ایمنی اشاره کرد. REE توسط شبکه ای از شرکای ردیف 1 پشتیبانی می کند که به 320 خط تولید جهانی دسترسی می دهد و باعث ایجاد REE پلت فرم EV نسل بعدی می شود که آماده حمل آینده E-Mobility است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ree.auto. برای تصاویر ، لطفاً مراجعه کنید: https://bit.ly/REE_KYB

مطلب مرتبط  Dominion Energy و Duke انرژی خط لوله خط ساحلی اقیانوس اطلس را لغو کرد

درباره گروه KYB

گروه KYB یک شرکت گروهی با 47 شرکت در 23 کشور جهان است. KYB یک است 3.7 میلیارد دلار تولید کننده تجهیزات جهانی هیدرولیک با بیش از 15000 کارمند ، محصولاتی را در سراسر جهان عرضه می کند. در تهیه سیستم تعلیق که یکی از محصولات اصلی تولیدکنندگان خودرو است ، KYB یکی از بزرگترین تأمین کنندگان جهان است و همچنین فروش تعلیق کامل را برای قطعات جانبی بعد از فروش دارد. برای اطلاعات بیشتر ، وارد سایت www.kyb.co.jp/english/ شوید.

مطلب مرتبط  تویوتا و کامیون Hino به طور مشترک کامیون الکتریکی سلول سوختی کلاس 8 را برای آمریکای شمالی توسعه می دهند

ویدئو – https://www.youtube.com/watch؟v=mll4-htnVkw
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171042/REE_Automotive_1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171043/REE_Automotive_2.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1171041/REE_Automotive_Logo.jpg

SOURCE REE خودرو

پاسخی بگذارید