شرکای انرژی گرمایی و شلومبرگر جدید انرژی برای ایجاد GeoFrame Energy ، یک شرکت توسعه پروژه زمین گرمایی توافق می کنند

شرکای انرژی گرمایی و شلومبرگر جدید انرژی برای ایجاد GeoFrame Energy ، یک شرکت توسعه پروژه زمین گرمایی توافق می کنند

آستین ، تگزاس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکای انرژی حرارتی (TEP) ، توسعه دهنده پروژه های انرژی زمین گرمایی و Schlumberger New Energy ، تجارت جدید Schlumberger ، امروز اعلام کردند که برای ایجاد GeoFrame Energy توافق کرده اند، یک شرکت توسعه پروژه زمین گرمایی است. GeoFrame Energy از مهارت شرکای خود برای توسعه پروژه های تولید برق زمین گرمایی کارآمد و سودآور در سراسر جهان استفاده می کند ، انرژی قابل تجدید قابل اعتماد با قابلیت بارگذاری پایه و دانلود را فراهم می کند.

وی گفت: “از طریق GeothermEx ، یك شركت Schlumberger ، ما دانش گسترده ای در مورد ارزیابی منابع زمین گرمایی و اجرای طراحی پروژه به دست آورده ایم.” آشوک بلانی، معاون اجرایی رئیس جمهور ، Schlumberger New Energy. “با تلفیق تخصص زمین گرمایی ، زیرسطحی و حفاری با تجربه TEP در توسعه پروژه و کاهش ریسک ، پروژه های زمین گرمایی بدون خطر و ساده را در مقیاس جهانی توسعه خواهیم داد.”

“ما از این همکاری هیجان زده ایم. GeoFrame Energy به سرعت رسیدن به اولین نقطه عطف تولید 100 گرم مگاوات ظرفیت تولید زمین گرمایی متمرکز خواهد شد. تجربه و تخصص در زمینه حفاری ، شناسایی و ارزیابی مخزن و اجرای پروژه فرصتی نابرابر برای موفقیت در این زمینه فراهم می کند. شرکت جدید ، “گفت بروس کاترایت، مدیر ارشد اجرایی ، TEP.

مطلب مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار جهانی ، اعلام پرونده تشکیل پرونده اقدام طبقه اوراق بهادار در برابر بازیابی انرژی ، شرکت. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100K دلار را برای تماس با شرکت تشویق می کند

وی گفت: “رویکرد GeoFrame Energy فرصتی منحصر به فرد برای به خطر انداختن و بهینه سازی توسعه پروژه های انرژی زمین گرمایی ، کاهش هزینه ها و برنامه های فشرده سازی ایجاد می کند. دن پففر، رئیس جمهور ، TEP.

GeoFrame Energy از اجرای پروژه ، حفاری ، ارزیابی زیرسطحی و تخصص تلفیق فناوری دیجیتال ، همراه با مهندسی سیستم ، مدل سازی ، تجزیه و تحلیل داده ها و قابلیت های یادگیری ماشین شرکا بهره مند خواهد شد. GeoFrame Energy مسیر رشد صنعت زمین گرمایی را فراهم می کند ، ضمن اینکه ساختار پروژه هایی را نیز جلب می کند که سرمایه گذاری موسسات مالی اصلی را به خود جلب می کنند.

مطلب مرتبط  بیانیه ثبت نام 20-F فن آوری های خورشیدی Maxeon که توسط SEC تأیید شده است

اولین پروژه شرکت جدید ، پروژه انرژی زمین گرمایی Nevis با قدرت 10 مگاوات است کارائیب جزیره نویس. پروژه زمین گرمایی Nevis این جزیره را قادر می سازد تا برای تأمین برق خود به 100٪ انرژی تجدید پذیر با انتشار صفر تبدیل شود. انرژی GeoFrame دارای فرصت های اضافی برای گسترش تولید در کارائیب شرقی و در شمال و آمریکای جنوبی.

www.geoframe-energy.com

درباره Schlumberger New Energy
شلومبرگر پیشروترین ارائه دهنده فناوری در جهان برای توصیف مخازن ، حفاری ، تولید و فرآوری صنعت نفت و گاز است. Schlumberger New Energy با بهره گیری از سرمایه های فکری و تجاری Schlumberger در بازارهای نوظهور ، با تمرکز بر فناوری های انرژی کم کربن و خنثی از کربن ، راه های جدید رشد را کشف می کند. فعالیت های این شرکت شامل سرمایه گذاری در زمینه توسعه فن آوری جدید انرژی اولیه ، مشاغل مجاور استفاده از تخصص شلومبرگر در خصوصیت و حفاری زیر سطح و استقرار انرژی های جدید در زمینه های جدید و فرصت های تجاری است.

مطلب مرتبط  شركت KYB شركت با REE Automobile برای توسعه نسل بعدی پلت فرم EV مدولار مشاركت دارد

درباره شرکای انرژی گرمایی
TEP برای بهره گیری از فرصت در حال توسعه برای تولید انرژی الكتریكی از منابع زمین گرمایی تجدید پذیر با حداقل خطر تأسیس شد. از پایگاه داده های بزرگ خود و پیشرفت های انجام شده در تجزیه و تحلیل پایگاه داده برای کاهش یا محدود کردن خطر پروژه استفاده می کند. علاوه بر این ، این شرکت پیشگام کاربرد تحولات انقلابی در فن آوری حفاری است که انقلاب گاز شیل را در توسعه انرژی زمین گرمایی ایجاد کرد.

شلومبرگر شرکای جدید انرژی و انرژی حرارتی (STEP) با همکاری یکدیگر فرصت جدیدی را برای توسعه مشترک انرژی زمین گرمایی تصور و برنامه ریزی کردند ، اکنون به طور رسمی شرکت جدیدی تحت عنوان GeoFrame Energy ادغام کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید:

بروس کاترایت
مدیر عامل شرکت ، شرکای انرژی گرمایی
[email protected]

مویرا داف
مدیر ارتباطات شرکتی ، Schlumberger Limited
دفتر: +1 (713) 375-3494
[email protected]

SOURCE GeoFrame Energy

پاسخی بگذارید