شرکتهای بلفونتی با Brook & Whittle قرارداد اجاره را تمدید کردند

شرکتهای بلفونتی با Brook & Whittle قرارداد اجاره را تمدید کردند

بروک اند ویتل پیشرو در ارائه راه حل های برچسب پایدار است. برای بیش از 20 سال آنها برچسب های حساس به فشار ، آستین کوچک و انتقال گرما را به بازارهایی ارائه کرده اند که شامل نوشیدنی های برتر ، مراقبت در منزل ، مراقبت شخصی ، مواد غذایی ، مواد غذایی ، شراب ، ارواح و نوشیدنی های دستی است. آنها در زمینه چاپ سریع وب گسترده ، فناوری چاپ دیجیتال و دکوراسیون پیچیده بسته تخصص دارند. دفتر مرکزی این شرکت در 20 Carter Drive in است گیلفورد ، سی تی و دارای 8 مکان تولید در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.brookandwhittle.com مراجعه فرمایید

“بروک و ویتل” از سال 2010 مستاجر ما بوده است و ما بسیار خوشحالیم که اکنون همکاری مالک و مستاجر ما یک رابطه طولانی مدت خواهد بود. ” مایکل بلفونتی، مدیر عامل شرکتهای بلفونتی ، از طرف موجر صحبت می کند.

مطلب مرتبط  مزرعه Perdue به اولین شرکت طیور در ایالات متحده تبدیل شد تا در طی نصب خورشیدی خود یک زیستگاه دوستانه و آلوده ایجاد کند.

به عنوان بخشی از قرارداد اجاره ، موجر موافقت کرده است که پارکینگ موجود در این سایت را توسعه و ارتقا دهد. این ارتقا شامل افزایش تعداد پارکینگ ها و افزودن حاشیه های جدید ، دیوارهای زهکشی و نگهدارنده خواهد بود.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه حضور خود در این کشور هستیم گیلفورد انجمن. ما سابقه طولانی مدت به عنوان تولید کننده و کارفرما در این زمینه داریم و به موفقیت مستمر خود اطمینان داریم. ” مارک پولارد، مدیر عامل شرکت بروک و ویتل. “ما از تمدید اجاره نامه خود بسیار خوشحالیم گیلفورد سایت. ما به عنوان بخشی از تعهد خود برای آینده ای سرزنده تر ، به سرمایه گذاری در امکانات و مردم خود ادامه می دهیم. ” جرمی لترمن، معاون رئیس جمهور در بروک و ویتل.

مطلب مرتبط  ویتفورد میزبان مجمع عمومی ترکیبی سهامداران است

درباره شرکتهای بلفونتی: شرکتهای بلفونتی ، LLC ، دفتر مرکزی آن در همدن ، کانتیکت، به طور فعال فرصت های توسعه و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دنبال می کند ایالات متحده و در سطح بین المللی شرکت های بلفونتی خانواده ای از سازمان ها هستند که بر سرمایه گذاری ، توسعه و مدیریت املاک و مستغلات تمرکز دارند ، بنابراین در بازار املاک و مستغلات نقش چشمگیر و چند وجهی دارند. مایکل بلفونتی ، بنیانگذار ، رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت ، همیشه به داشتن املاک و مستغلات بر اساس پتانسیل سودآوری خود اعتقاد داشته است و دقیقاً همین فلسفه است که شرکت های بلفونتی ، LLC را قادر ساخته است تا میلیون ها فوت مربع را با موفقیت مالک و اداره کنند. در طول سالها شرکت های بلفونتی ، LLC از آغاز متوسط ​​در سال 1980 ، به یک شرکت مستحکم و بسیار محترم تبدیل شده و معاملات میلیاردی دلار را با موفقیت انجام داد. در حال حاضر نمونه کارهای گروه شامل طیف گسترده ای از دارایی ها ، از جمله تقریباً 3000 واحد آپارتمان مسکونی و نزدیک به یک میلیون فوت مربع ساختمان اداری ، مراکز خرده فروشی و پارک های صنعتی است. www.belfonti.com

مطلب مرتبط  شرکتهای صنعتی برای دستیابی به پیشرفتهای عملیاتی گام به گام با دسته جدید سیستم اتوماسیون نرم افزار محور

شرکتهای بلفونتی ، LLC
2319 خیابان ویتنی ، مجموعه 1A
حمدن، CT 06518
تلفن: (203) 230-1600
نمابر: (203) 281-3366

SOURCE شرکت های بلفونتی ، LLC

لینک های مربوطه

http://www.belfonti.com

پاسخی بگذارید