شرکتهای صنعتی برای دستیابی به پیشرفتهای عملیاتی گام به گام با دسته جدید سیستم اتوماسیون نرم افزار محور

شرکتهای صنعتی برای دستیابی به پیشرفتهای عملیاتی گام به گام با دسته جدید سیستم اتوماسیون نرم افزار محور

عملیات صنعتی در حال تغییر شکل بازی هستند. پیشرفت در یادگیری ماشین ، واقعیت افزوده ، تجزیه و تحلیل بی درنگ و IIoT نویدبخش بزرگی برای شرکت های صنعتی و تولیدکنندگان برای برآورده ساختن خواسته های دنیای چالاک و دیجیتال امروز است.

با این حال ، تحقق این وعده توسط سیستم عامل های بسته و اتوماسیون اتوماتیک محدود شده است که پذیرش بهترین فن آوری های کلاس را محدود می کند ، چالش هایی را برای ادغام اجزای شخص ثالث به وجود می آورد و برای به روز رسانی و نگهداری آنها گران است. در حالی که فناوری اطلاعات سیستم عامل های باز را در پیش گرفته و به سرعت در حال پیشرفت است ، اما نمی توان همین حرف را در مورد فناوری صنعتی زد. صنعت از عدم انطباق پذیری ، مدولاسیون و قابلیت همکاری رنج می برد ، که مانع نوآوری می شود.

اشنایدر الکتریک معتقد است که زمان مناسب برای جابجایی در اتوماسیون صنعتی مناسب است و از کاربران صنعتی ، فروشندگان ، OEM ها ، یکپارچه سازی سیستم ها و EPC در سراسر صنعت می خواهد تا از اتوماسیون جهانی استقبال کنند.

اتوماسیون جهانی

اتوماسیون جهانی دنیای اجزای نرم افزار اتوماسیون پلاگین و تولیدی بر اساس استاندارد IEC61499 است که مشکلات خاص مشتری را به روشی اثبات شده حل می کند. تصویب یک لایه اتوماسیون استاندارد مبتنی بر IEC61499 ، بین فروشندگان ، فرصت های بی حد و حصر برای رشد و نوسازی در سراسر صنعت را فراهم می کند.

اشنایدر الکتریک با گسترش گسترده قابلیت های سیستم های مبتنی بر IEC61131 موجود و امکان پذیر ساختن یک مدل فروشگاهی برای اجزای نرم افزار اتوماسیون ، معتقد است که پیشرفت های ممکن در اینترنت صنعتی اشیا به طور کامل محقق خواهد شد. با آشکار شدن مزایای آن ، اشنایدر الکتریک معتقد است سایر فروشندگان رویکرد اتوماسیون جهانی را در پیش می گیرند و کاربران نهایی به زودی درخواست آن را از تأمین کنندگان اتوماسیون و اکوسیستم خود آغاز می کنند.

مطلب مرتبط  WellView Allez در پلت فرم Peloton نشان داده شده است

EcoStruxure Automation Expert: تحول در عملیات صنعتی

اشنایدر الکتریک با انتشار EcoStruxure Automation Expert ، چشم انداز اتوماسیون جهانی را ارائه می دهد. اولین پیشنهاد اتوماسیون جهانی بر اساس استاندارد IEC61499 عصر جدیدی از اتوماسیون صنعتی با قابلیت همکاری نرم افزار محور را آغاز می کند.

وی گفت: “دنیای IT به مزایای سیستم عامل های باز پی برده است ؛ اکنون نوبت صنعت است.” آندره بابینو، مدیر مدیریت راه حل کارشناس اتوماسیون ، اشنایدر الکتریک. “معماری اتوماسیون صنعتی کار خوبی را در جهت پیشرفت صنعت تا جایی که امروز هستیم انجام داده است ، اما آنها توانایی ارائه چابکی و انعطاف پذیری را ندارند که برای عملیات صنعتی مدرن از اهمیت بالاتری برخوردار است. برای تحقق کامل وعده اینترنت صنعتی اشیا ، ما باید با باز کردن سیستم عامل های ما ، جدا کردن نرم افزار از سخت افزار و بهبود اساسی چابکی و مقیاس پذیری سیستم ، مدل فناوری خود را دوباره تصور کنیم. “

EcoStruxure Automation Expert دسته جدیدی از سیستم اتوماسیون صنعتی است که هسته اصلی آن IEC61499 است. کارشناس اتوماسیون EcoStruxure:

  1. ساخت برنامه های کاربردی اتوماسیون را می توان با استفاده از اجزای نرم افزار متمرکز بر دارایی ، قابل حمل و استفاده از آن ، مستقل از زیرساخت های سخت افزاری زمینه ای ، ایجاد کرد.
  2. به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها را به هر نوع معماری سخت افزاری دلخواه در سیستم توزیع کند – بسیار توزیع شده ، متمرکز یا هر دو – با حداقل برنامه ریزی بدون هیچ گونه تلاش اضافی.
  3. از بهترین نرم افزارهای تاسیس شده برای ساده سازی ایجاد برنامه های اتوماسیون که با سیستم های IT همکاری دارند پشتیبانی می کند.
مطلب مرتبط  موفقیت کسب و کار را با کمک برنامه ضدعفونی کردن LiquidTech به دست آورید

اولین نسخه EcoStruxure Automation Expert از سیستم عامل های اتوماسیون سنتی مانند Modicon ™ PLC و Altivar ™ Variable Speed ​​Drives و PC های صنعتی پشتیبانی می کند. برای اولین بار می توان الگوریتم های پیچیده کنترل چند درایو را برنامه ریزی و بدون نیاز به PLC مرکزی در کنترل کننده درایو توزیع کرد. با تکمیل خط ، یک کنترل کننده نرم افزار مجازی در Docker اجرا می شود®کانتینرهای لینوکس با پشتیبانی از اطلاعات و سیستم های کنترل توزیع شده در سراسر معماری های رایانه ای

با بهره گیری از ماهیت شی گرا IEC61499 ، از م softwareلفه های نرم افزاری معروف به Composite Automation Types (CAT) برای مدل سازی دارایی ها با ترکیب توابع کنترل زمان واقعی با سایر جنبه ها مانند رابط ماشین انسان استفاده می شود. این رویکرد دارایی محور ، سود و عملکرد بی سابقه ای را به ارمغان می آورد و مهندسان را از طریق خودکار کردن کار با ارزش کم و حذف تکثیر وظایف در بین ابزارها ، به نوآوری آزاد می کند. معیار محاسبه کارشناس اتوماسیون EcoStruxure در برابر سیستم های اتوماسیون امروزی کاهش 2 تا 7X در زمان لازم برای انجام کارهای اتوماسیون سنتی را نشان داده است.

پشتیبانی EcoStruxure Automation Expert از بهترین روشهای اصلی IT امکان بهبود گام به گام در بهره وری دارایی و نیروی کار را با استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند نگهداری پیش بینی ، دوقلوی دیجیتال و سایر موارد فراهم می کند. این سیستم همچنین با استفاده از سیستم های قدیمی با رویکرد بسته بندی و استفاده مجدد ، هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد.

گفت: “متخصص اتوماسیون EcoStruxure اولین قدم در سفر به سمت اتوماسیون جهانی است.” فابریس جادوت، معاون ارشد رئیس جمهور ، اتوماسیون نسل بعدی ، اشنایدر الکتریک. “برای تحقق کامل پتانسیل صنایع نسل جدید ، باید از یک طرز تفکر جدید استقبال کنیم. کار در استاندارد های مشترک و باز برای اطمینان از قابلیت همکاری چند وجهی و رابط های یکپارچه از زنجیره تامین از طریق تولید و تولید تا مشتری نهایی بسیار حیاتی است. اکنون این زمان آن است که همه فروشندگان از پیاده سازی های باز با قابلیت حمل کد و عملکرد برای اتصال بیشتر استقبال کنند. امروز اولین قدم در جهت جدید است. ما از توسعه دهندگان صنعتی در همه جا دعوت می کنیم تا اجزای نرم افزار و راه حل های خود را بر اساس استاندارد IEC61499 ایجاد کنند ، که می تواند به راحتی با متخصص اتوماسیون EcoStruxure همکاری کند. “

مطلب مرتبط  شركت Chicago Rivet & Machine اعلام كرد كه نتایج سه ماهه دوم عملیات

درباره اشنایدر الکتریک

هدف اشنایدر این است که همه را توانمند کنیم تا از انرژی و منابع خود استفاده کنند ، و پل را از پیشرفت و پایداری می گذرانند برای همه. ما به این می گوییم زندگی در جریان است.

ماموریت ما این است که شما باشیم شریک دیجیتال برای پایداری و کارایی.

ما تحولات دیجیتال را با تلفیق فرآیندهای پیشرو و فناوری های انرژی ، نقطه پایان اتصال محصولات ابر ، کنترل ها ، نرم افزار و خدمات ، در کل چرخه عمر ، امکان مدیریت یکپارچه شرکت ، برای خانه ها ، ساختمان ها ، مراکز داده ، زیرساخت ها و صنایع را فراهم می کنیم.

ما هستیم اکثر شرکتهای محلی. ما مدافع استانداردهای باز و اکوسیستم های مشارکتی هستیم که علاقه زیادی به اشتراک گذاری مشترک ما دارند هدف معنی دار ، فراگیر و توانمند ارزش های.

www.se.com

کشف زندگی در جریان است

ما را دنبال در: توییتر | فیس بوک | LinkedIn | یوتیوب | اینستاگرام | وبلاگ

Docker و آرم Docker علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Docker، Inc. در هستند ایالات متحده و / یا سایر کشورها

منبع اشنایدر الکتریک

لینک های مربوطه

http://www.se.com

پاسخی بگذارید