شرکت آب و برق Chesapeake از 75 میلیون دلار برنامه پیشنهاد سهام عدالت در بازار خبر داد

شرکت آب و برق Chesapeake از 75 میلیون دلار برنامه پیشنهاد سهام عدالت در بازار خبر داد

DOVER ، دل.، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت سودمند Chesapeake (NYSE: CPK) (“Chesapeake Utilities” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که یک برنامه ارائه سهام عادلانه در بازار (“برنامه ATM”) را ایجاد کرده است که تحت آن ممکن است هر از گاهی ، سهام سهام مشترک خود را بفروشید که قیمت فروش کل آن حداکثر است 75،000،000 دلار (“سهام”).

شرکت Chesapeake Utilities با هر یک از سهام RBC Capital Markets ، LLC ، BofA Securities ، Wells Fargo Securities ، LLC ، Janney Montgomery Scott LLC ، Guggenheim Securities ، LLC ، Maxim Group LLC ، Sidoti & Company ، LLC و توافق نامه توزیع سهام وارد شده است. سیبرت ویلیامز شانک و شرکت ، LLC (به طور کلی ، “نمایندگان فروش”) ، به عنوان نمایندگان فروش. به موجب توافق توزیع سهام ، فروش سهام ممکن است در معاملات که به نظر می رسد “پیشنهادات در بازار” است ، طبق قانون 415 طبق قانون اوراق بهادار مصوب 1933 تعریف شده ، اصلاح شده ، از جمله با فروش مستقیم انجام شده در یا از طریق بورس اوراق بهادار نیویورک.

شرکت Chesapeake Utilities قصد دارد از درآمدهای حاصل از فروش ، در صورت وجود ، از سهام برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله ، اما محدود به آنها ، تأمین اعتبار مخارج سرمایه ، بازپرداخت بدهی های کوتاه مدت ، تأمین منابع مالی ، سرمایه گذاری در شرکت های تابعه و عمومی استفاده نکند. اهداف سرمایه در گردش

مطلب مرتبط  شرکت P&F Industries ، Inc وام تحت حمایت برنامه محافظت از چک با وثیقه تحت قانون CARES

سهام تحت بیانیه ثبت قفسه موجود شرکت در فرم S-3ASR (پرونده شماره: 333-239569) ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارائه می شود. این پیشنهاد با استفاده از یک دفترچه اضافه شده به دفترچه مندرج در بیانیه ثبت نام انجام می شود. قبل از سرمایه گذاری در سهام ، سرمایه گذاران بالقوه می توانند دفترچه و مکمل دفترچه اطلاعات را برای اطلاعات کامل تر در مورد برنامه های کاربردی Chesapeake و پیشنهادات بخوانند. سرمایه گذاران بالقوه می توانند با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC در www.sec.gov این اسناد را به صورت رایگان دریافت کنند. از طرف دیگر ، شرکت یا نمایندگان فروش ، در صورت درخواست ، اقدام به ارسال دفترچه می کنند. لطفاً درخواستهای مستقیم را به آدرسهای زیر بفرستید: RBC Capital Markets، LLC از طریق نامه در خیابان 200 ویسی ، طبقه 8 ، نیویورک ، نیویورک 10281-8098 ، توجه: حقوق صاحبان سهام ، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 877-822-4089 تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نخواهد بود و هیچ فروش این اوراق بهادار ، در هر ایالتی یا قضایی دیگر که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر دولت یا صلاحیت دیگر.

درباره شركت كمك خدمات Chesapeake

شرکت آب و برق Chesapeake یک شرکت تحویل انرژی متنوع است که در انتقال و توزیع گاز طبیعی مشغول فعالیت است. تولید و توزیع برق؛ توزیع گاز پروپان؛ خدمات و خدمات راه حل CNG تلفن همراه؛ و مشاغل دیگر

لطفاً توجه داشته باشید كه شركت آب و برق چشاپاك هیچ ارتباطی با Chesapeake Energy ، شركت اكتشاف نفت و گاز طبیعی كه مقر آن در آن است ، ندارد. شهر اوکلاهما ، اوکلاهما.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای در رابطه با پیشنهاد برنامه ریزی شده ما و فروش سهام عادی و استفاده از درآمد خالص حاصل از هرگونه فروش است. ما نمی توانیم مطمئن باشیم که برنامه ارائه را تکمیل خواهیم کرد یا اگر انجام دهیم با چه شرایطی آن را کامل خواهیم کرد. اظهارات رو به جلو مبتنی بر اعتقادات و انتظارات فعلی است و در معرض خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی قرار دارد ، از جمله مواردی که تحت عنوان “عوامل خطر” در عنوان و مکمل دفترچه مورد بحث قرار می گیرد. علاوه بر این ، مدیریت شرکت Chesapeake Utilities اختیار خود را با توجه به تخصیص درآمد خالص این پیشنهاد حفظ می کند. اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این نسخه صحبت می کنند ، و شرکت Chesapeake هیچگونه تعهدی در قبال آن ندارد و صریحاً از چنین تعهدی برای به روزرسانی یا تغییر اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در آینده خودداری می کند. وقایع یا موارد دیگر.

مطلب مرتبط  هدردیل اعلام کرد که پایان ادغام سهام و بسته شدن جایگاه خصوصی CDN 5.8 میلیون دلار

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

بث دبلیو کوپر
معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی
302.734.6022

توماس E. ماهن
معاون رئیس جمهور و خزانه دار
302.736.7656

SOURCE شرکت نرم افزار Chesapeake

لینک های مربوطه

http://www.chpk.com

پاسخی بگذارید