شرکت آب پریمو تاریخ انتشار سه ماهه دوم سود را اعلام کرد

شرکت آب پریمو تاریخ انتشار سه ماهه دوم سود را اعلام کرد

تمپا ، فلا.، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت آب Primo (NYSE: PRMW) (TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، ارائه دهنده پیشرو آب مستقیم به مصرف کنندگان و خدمات تصفیه آب در آمریکای شمالی و اروپا و همچنین به عنوان ارائه دهنده پیشرو توزیع کننده های آب ، آب بطری تصفیه شده و آب آشامیدنی مجدد سلف سرویس در ایالات متحده و کانادا، امروز اعلام کرد که این شرکت سه ماهه دوم خود را که به پایان رسیده منتشر خواهد کرد 27 ژوئن سال 2020 نتایج مالی قبل از باز شدن بازارها پنجشنبه 6 مرداد، سال 2020

Primo یک کنفرانس برگزار می شود ، که همزمان پخش شود پنجشنبه ، 6 آگوست 2020 در ساعت 10:00 بامداد ساعت شرقی. جلسه پرسش و پاسخ ارائه مدیریت را دنبال می کند. برای شرکت در ، لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید:

مطلب مرتبط  گزارش نیمه سال شانگهای الکتریک رشد عظیم تقاضا برای راه حل های انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد English English English آمریکای لاتین - español Brazil - Português

فراخوان کنفرانس درآمد سه ماهه دوم 2020

آمریکای شمالی: (888) 231-8191
بین المللی: (647) 427-7450
شناسه کنفرانس: 7191008
این یک خط تلفنی مستقیم ، فقط گوش دادن است.

Webcast برای تماس دوم کنفرانس درآمد سه ماهه دوم 2020

پخش مستقیم صوتی از طریق وب سایت شرکت به آدرس www.primowatercorp.com در دسترس خواهد بود. به مدت دو هفته پس از این رویداد ، پخش وب برای پخش در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت ضبط و بایگانی می شود.

درباره شركت آبي پريمو

شرکت آب ابتدایی پیشرو ارائه دهنده راه حل های آب خالص در کشور است آمریکای شمالی، اروپا و اسرائيل و تقریباً تولید می کند 2.1 میلیارد دلار در درآمد سالانه Primo عمدتا تحت یک مدل درآمد تیغ / تیغ مجدد کار می کند. تیغ در مدل درآمد Primo صنعت پیشرو در صنعت توزیع آب و براق و نوآورانه است که از طریق خرده فروشان عمده و بصورت آنلاین و در نقاط مختلف قیمت و یا به مشتریان اجاره داده می شود. ضسبنسرس در افزایش نفوذ خانگی کمک می کند که باعث خرید مکرر خرید تیغ تیغ Primo می شود. تیغ تیغه Primo از Water Direct ، Water Exchange و Refill Water تشکیل شده است. Primo با هدایت تجارت در شرکت Water Direct ، راه حل های هیدراتاسیون پایدار را در میان ردپای 21 کشور خود مستقیماً به درب مشتری ، چه در خانه و چه در مشاغل تجاری ارائه می دهد. Primo از طریق بازارهای تجاری پیشرو در زمینه تبادل آب و پر کردن آب ، ظروف از قبل پر شده و قابل استفاده مجدد را در بیش از 13،000 مکان و واحد پر کردن آب به ترتیب در حدود 22،000 مکان ارائه می دهد. Primo همچنین واحدهای تصفیه آب را در جای جای 21 کشور خود ارائه می دهد که نماینده پنج موقعیت برتر است.

مطلب مرتبط  شرکت Horizon North Logistics Inc. جلسه کنفرانس نتایج سه ماهه سوم 2020 و نشست ویژه سهامداران را اعلام می کند

راه حل های آب Primo دسترسی مصرف کننده به آب خالص ، چشمه و مواد معدنی را گسترش می دهد تا یک زندگی سالم تر و با دوام تر را همزمان با کاهش ضایعات و آلودگی های پلاستیکی افزایش دهد. Primo به استانداردهای مربوط به مدیریت آب متعهد است و مفتخر است که با انجمن بین المللی آب بطری (IBWA) در آمریکای شمالی و همچنین با Watercoolers Europe (WE) ، که از رعایت دقیق استانداردهای ایمنی ، کیفیت ، بهداشتی و نظارتی به نفع حمایت از مصرف کننده اطمینان می کنند.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG استخدام برایان کوتران را به عنوان مدیر عامل اعلام می کند

دفتر مرکزی مستقر است تامپا ، فلوریدا (ایالات متحده آمریکا). برای اطلاعات بیشتر به سایت www.primowatercorp.com مراجعه کنید.

شرکت آب Primo Primo

لینک های مربوطه

http://www.cott.com

پاسخی بگذارید