شرکت انرژی اقیانوس اطلس و سهام قدرت ترجیحی آتلانتیک با مسئولیت محدود اعلام نرخ سود سهام سه ماهه در نرخ ارز شناور تجمعی سهام ترجیح داده شده ، سری 3 از آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام با مسئولیت محدود

شرکت انرژی اقیانوس اطلس و سهام قدرت ترجیحی آتلانتیک با مسئولیت محدود اعلام نرخ سود سهام سه ماهه در نرخ ارز شناور تجمعی سهام ترجیح داده شده ، سری 3 از آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام با مسئولیت محدود

دادام ، توده.، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت انرژی اقیانوس اطلس (“انرژی آتلانتیک”) و آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام با مسئولیت محدود (TSX: AZP.PR.A ، AZP.PR.B و AZP.PR.C) (“شرکت”) ، شرکت تابعه آتلانتیک پاور ، اعلام کرد نرخ سود سهام در نرخ سهام تجمعی برجسته سهام تجمعی شرکت ، سری 3 (AZP.PR.C) (“سری 3 سهام”) 4.55٪ خواهد بود که قابل پرداخت است 30 سپتامبر سال 2020.

نرخ سود سهام سری 3 سهام محاسبه شد 29 مه سال 2020 4.55٪ باشد ، مبلغ بازده خزانه داری 90 روزه دولت کانادا (با استفاده از نتیجه سه ماهه متوسط ​​0.37٪) به علاوه 4.18٪.

اطلاعات مالیاتی برای سهامداران

شرکت سود سهام در هر یک از سری های 1 سهام ، سری 2 سهام و سری 3 سهام را طبق “زیرمجموعه 89 (14) قانون مالیات بر درآمد” به عنوان “سود سهام” تعیین می کند.کانادا) و معادل آن در هر استان و قلمرو کانادا. فرد یا سایر مالیات دهندگان غیر شرکتی ایالات متحده باید واجد شرایط کاهش نرخ مالیاتی باشند که در حال حاضر برای “سود سهام واجد شرایط” اعمال می شود مشروط بر اینکه سرمایه گذار دوره نگهداری و سایر شرایط مورد نیاز خود را رعایت کند. مالیات دهندگان همیشه باید برای مشاوره در مورد عواقب مالیاتی خرید یا مالک سهام ترجیحی شرکت ، از متخصصان مستقل و مستقل خود مشاوره بگیرند.

مطلب مرتبط  Dynamics Steel اعلام سود سهام نقدی سه ماهه دوم سال 2020

درباره آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام

شرکت تحت قوانین استان گنجانیده شده است آلبرتا و یک شرکت تابعه غیر مستقیم ، کاملاً متعلق به آتلانتیک پاور است. شرکت به طور مستقیم یا غیرمستقیم تجارت و تولید انرژی آتلانتیک پاور و سایر دارایی ها را در اختیار دارد بریتیش کلمبیا و ایالات متحده.

درباره آتلانتیک قدرت

مطلب مرتبط  موسسه Rocky Mountain مرکز امور مالی هماهنگ با آب و هوا را راه‌اندازی کرد

Atlantic Power یک تولیدکننده مستقل قدرت است که داراییهای تولید برق را در یازده ایالت در کشور دارد ایالات متحده و دو استان در کانادا. پروژه های نسل این شرکت برق و بخار را به ابزارهای سرمایه گذاری و سایر مشتریان بزرگ معتبر بطور عمده تحت PPA طولانی مدت که دارای تاریخ انقضا هستند از 2020 تا 2043 به فروش می رساند. توافقنامه تأمین سوخت و ترتیبات حصار. پروژه ها با توجه به جغرافیا ، نوع سوخت ، فناوری ، نمایه اعزام و کارفرمای (مشتری) متنوع هستند. تقریبا 75٪ پروژه های در حال بهره برداری 100٪ متعلق به شرکت هستند و مستقیماً توسط شرکت اداره و نگهداری می شوند. این شرکت در کارکرد اکثر انواع سوخت از جمله گاز ، هیدرو و زیست توده تخصص دارد و 40 درصد علاقه به یک پروژه ذغال سنگ دارد.

مطلب مرتبط  رهبران زن جایزه ای برای برتری در شغل حرفه ای خود دریافت می کنند

معاملات سهام آتلانتیک پاور در بورس نیویورک تحت عنوان نماد AT و بورس اوراق بهادار تورنتو تحت نماد ATP انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت شرکت به آدرس www.atlanticpower.com مراجعه کرده یا با آن تماس بگیرید:

شرکت انرژی آتلانتیک
روابط سرمایه گذار
(617) 977-2700
[email protected]

کپی های داده های مالی شرکت و سایر اسناد و مدارک عمومی در SEDAR به آدرس www.sedar.com یا EDGAR در www.sec.gov/edgar.shtml تحت عنوان “شرکت انرژی اقیانوس اطلس” یا در وب سایت شرکت موجود است.

شرکت انرژی اقیانوس اطلس منبع

لینک های مربوطه

http://www.atlanticpower.com

پاسخی بگذارید