شرکت انرژی اورانیوم پیشنهاد عمومی پیشنهادی را برای جمع آوری 8 میلیون دلار اعلام کرد

شرکت انرژی اورانیوم پیشنهاد عمومی پیشنهادی را برای جمع آوری 8 میلیون دلار اعلام کرد

CORPUS CHRISTI ، تگزاس، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت انرژی اورانیوم (NYSE American: UEC؛ “UEC” یا “شرکت”) خوشحال است که پیشنهاد عرضه عمومی (“پیشنهاد”) واحدهای شرکت (“واحدها”) را به قیمت 1.20 دلار در هر واحد ، با تشکیل هر واحد از یک سهم مشترک شرکت (هر یک “سهام”) و نیمی از یک حکم خرید سهام مشترک (هر حکم کامل ، “ضمانت نامه”) برای جمع آوری درآمد ناخالص تا 8 میلیون دلار. هر ضمانت نامه به دارنده این حق را می دهد که یک سهم مشترک (هر یک “سهم ضمانت نامه”) را به قیمت هر سهم ضمانت نامه به دست آورد. 1.80 دلار بلافاصله پس از صدور و منقضی 24 ماه از زمان بسته شدن قابل ورزش است.

H.C. Wainwright & Co.، LLC و Haywood Securities Inc. به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب در رابطه با پیشنهادات فعالیت خواهند کرد.

شرکت پیش بینی می کند که سود خالص این پیشنهاد برای تأمین هزینه های اکتشاف و توسعه در پروژه های شرکت و برای اهداف عمومی شرکت و سرمایه در گردش استفاده شود.

انتظار می رود بسته شدن پیشنهاد در حدود یا حادثه رخ دهد 23 سپتامبر 2020.

بیانیه ثبت “قفسه” مربوط به سهام سهام عادی و ضمانت نامه هایی که در پیشنهاد پیشنهادی صادر می شود ، در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شد و توسط SEC در تاریخ موثر اعلام شد 3 مارس 2020.

پیش بینی می شود یک مکمل اولیه دفترچه و دفترچه همراه با شرح شرایط پیشنهادی پیشنهادی در SEC ارسال شود دوشنبه ، 21 سپتامبر 2020 و نسخه های الکترونیکی مکمل دفترچه مقدماتی و دفترچه همراه می تواند در وب سایت SEC به آدرس http://www.sec.gov در دسترس باشد. پس از پر کردن چنین نامه اولیه مقدماتی و دفترچه همراه مربوط به اوراق بهادار ارائه شده تحت پیشنهاد پیشنهادی ، نسخه هایی نیز می توانند از H.C. تهیه شوند. Wainwright & Co.، LLC ، از طریق ایمیل در [email protected]، و در کانادا از شرکت سهام هیوود در [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر یک از اوراق بهادار محسوب نمی شود و نباید باشد و همچنین هیچ فروشی از اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهاد ، درخواست یا فروش وجود داشته باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی غیرقانونی است. اوراق بهادار پیشنهادی توسط هیچ مقام نظارتی تأیید یا تأیید نشده است و همچنین هیچ مرجعی از این قبیل صحت یا کفایت ضمیمه روزنامه نامه ، دفترچه یا بیانیه ثبت قفسه شرکت را تأیید نکرده است.

مطلب مرتبط  Olin قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی از یادداشت های ارشد را اعلام کرد

درباره شرکت Uranium Energy Corp

شرکت اورانیوم انرژی یک شرکت استخراج و اکتشاف اورانیوم مستقر در ایالات متحده است. در جنوب تگزاس ، فعالیتهای توپی و گفتگوی شرکت توسط تاسیسات پردازش Hobson با مجوز کامل که در مرکز پروژه های Palagana ، Burke Hollow و Goliad ISR است ، لنگر می اندازد. در وایومینگ ، UEC پروژه رنو کریک را کنترل می کند ، که بزرگترین پروژه مجاز و پیش از ساخت اورانیوم ISR در ایالات متحده است. علاوه بر این ، این شرکت خط لوله پروژه های اورانیوم را در آریزونا، نیومکزیکو و پاراگوئه، یک پروژه اورانیوم / وانادیوم در کلرادو و یک پروژه بزرگ تیتانیوم با درجه بالا در پاراگوئه. فعالیتهای این شرکت توسط متخصصانی با نمایه شناخته شده برای تعالی در صنعت خود مدیریت می شود ، نمایه ای مبتنی بر چندین دهه تجربه عملی در زمینه های اصلی اکتشاف ، توسعه و استخراج اورانیوم.

اطلاعات بورس سهام:
NYSE آمریکایی: UEC
WKN: AØJDRR
ISN: 916896103 ایالات متحده

بیانیه بندر امن

به جز اظهارات واقعیت تاریخی مندرج در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبرنامه “اظهارات آینده نگرانه” است زیرا از این اصطلاح در کاربرد استفاده می شود ایالات متحده و قوانین کانادا. این اظهارات مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعات است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبالغی که هنوز قابل تعیین نیستند و مفروضات مدیریت است. هر عبارت دیگری که بیانگر یا شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات یا رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار ندارد” “،” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “،” برنامه ها “،” تخمین “یا” قصد دارد “، یا با بیان اینکه برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن است “یا” انجام شود ، اتفاق بیفتد یا حاصل شود) گزاره هایی از واقعیت تاریخی نیستند و باید به عنوان “گزاره های آینده نگر” قلمداد شوند. چنین جملات آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که می تواند باعث ایجاد شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت تفاوت اساسی با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ، از جمله اظهارات مربوط به اینکه آیا پیشنهاد ممکن است به اتمام برسد یا قبل و استفاده پیش بینی شده از پرو خورده از پیشنهاد. از جمله این خطرات و عوامل دیگر می توان به نتایج واقعی فعالیت های اکتشافی ، تغییر در مفروضات اساسی مرتبط با برآورد یا تحقق منابع معدنی ، در دسترس بودن سرمایه برای تأمین بودجه برنامه ها و رقت ناشی از افزایش سرمایه از طریق فروش سهام ، تصادفات ، اختلافات کارگری و سایر خطرات صنعت معدن از جمله ، بدون محدودیت ، مرتبط با محیط زیست ، تأخیر در گرفتن تأییدیه های دولتی ، مجوزها یا تأمین مالی یا اتمام فعالیت های توسعه یا ساخت و ساز ، اختلافات یا دعاوی محدودیت در پوشش بیمه اگرچه شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، اما ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی نشده ، تخمین زده نشده یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داشت که چنین اظهاراتی دقیقاً ثابت خواهد شد زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این خبر و هر سندی که در این خبر منتشر می شود ، اعتماد بیجا داشته باشند.

مطلب مرتبط  خدمه جورجیا پاور آماده پاسخگویی به طوفان لورا هستند

برخی از موارد مورد بحث در این خبرنامه و اظهارات شفاهی که هر از گاهی توسط نمایندگان شرکت بیان می شود ، ممکن است اظهاراتی آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 و قوانین اوراق بهادار فدرال باشد. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اینگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه بر اساس فرضیات معقول است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد. اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات ، روندها و عدم قطعیت های خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج پیش بینی شده متفاوت کند. بسیاری از این عوامل فراتر از توانایی شرکت در کنترل یا پیش بینی است. عوامل مهمی که ممکن است باعث تفاوت اساسی نتایج واقعی شود و می تواند بر شرکت تأثیر بگذارد و اظهارات مندرج در این خبر را می توان در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار یافت. برای اظهارات آینده نگر در این خبر ، شرکت ادعا می کند که از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 حمایت می کند. این شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا تکمیل اظهارات آینده نگرانه ندارد در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

مطلب مرتبط  منابع صعودی Utica Holdings شروع پیشنهاد ارز و درخواست رضایت نامه را برای هر 10.0٪ یادداشت های ارشد برجسته با توجه به 2022 اعلام می کند

SOURCE شرکت اورانیوم انرژی

لینک های مربوطه

http://www.uraniumenergy.com/

پاسخی بگذارید