شرکت انرژی اورانیوم گزارش کارگروه سوخت هسته ای را تحسین می کند

شرکت انرژی اورانیوم گزارش کارگروه سوخت هسته ای را تحسین می کند

CORPUS CHRISTI ، TX، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – Uranium Energy Corp (NYSE آمریکایی: UEC ، “شرکت” یا “UEC”) از انتشار گزارش کارگروه سوخت هسته ای ایالات متحده (“NFWG”) استقبال می کند و به یک استراتژی چند ساله برای اطمینان از امنیت ملی ایالات متحده می پردازد. این گزارش یک استراتژی برای برقراری مجدد قابلیت های مهم و ارائه پشتیبانی مستقیم از قسمت اول چرخه سوخت هسته ای آمریکا ، از جمله خرید مستقیم اورانیوم برای ذخیره استراتژیک اورانیوم را تشریح می کند. در وزارت انرژی مربوطه (“DOE”) بیانیه مطبوعاتی امروز توسط وزیر نیرو اعلام شد دن برولیت، این استراتژی توصیه می کند: “انجام اقدامات فوری و جسورانه برای تقویت معادن و صنایع تبدیلی اورانیوم و احیای دوام کل حیات جلوی چرخه سوخت هسته ای.”

رئیس UEC و وزیر سابق انرژی ایالات متحده ، اسپنسر ابراهیم، اظهار داشت: “اعلامیه و گزارش امروز بیانگر یک تعهد روشن و بدون ابهام از سوی دولت ایالات متحده برای ایجاد توسعه قابلیت های داخلی معادن اورانیوم در خط مقدم امنیت ملی آمریکا است. رئیس جمهور ، دولت ترامپ و وزیر بروژت ​​برای رسیدگی به این موضوع تقدیر می شوند بخش قدرت آمریكا تا زمانی كه وابستگی كلی خود را به اورانیوم وارداتی نكشیم ایمن نخواهد بود ایمن خواهد بود.پیشنهاد رئیس جمهور باعث می شود مردم به كار خود برگردند و امنیت ملی ما را همزمان تقویت كنند و كنگره باید قاطعانه عمل كند و به سرعت در مورد این پیشنهادات “

رئیس جمهور و مدیر عامل امیر ادنانی افزود: “ما رئیس جمهور ترامپ و NFWG را برای ایجاد یک استراتژی جامع برای بازیابی توانایی های صنعت هسته ای آمریکا و رهبری در بازار جهانی قدردانی و تحسین می کنیم. ما خوشحالیم که برنامه خرید اورانیوم یک فرایند گسترده و فراگیر برای بازسازی یک رقابت جهانی در سطح آمریکا است. بخش معدن اورانیوم. UEC بزرگترین پایگاه منابع پروژه های ISR کاملاً مجاز را در کشور کنترل می کند تگزاس و وایومینگ از هر تولید کننده مستقر در ایالات متحده ، در موقعیت ایده آل قرار دارد تا معادن اورانیوم داخلی را دوباره زنده کند. ما معتقدیم که این یک مزیت دیرینه برای بالا بردن تولید ایالات متحده ، پشتیبانی از نیازهای ایالات متحده آمریکا ذخیره اورانیوم و تأمین کننده رقابتی برای خدمات ایالات متحده است. ناوگان راکتور تجاری آمریکا تقریباً مصرف می کند 47 م پوند اورانیوم سالانه و امروز بدون تولید ایالات متحده و بسیاری از چالش های زنجیره تأمین در سطح جهان ، یک فرصت واضح برای شرکت ما به عنوان یک تامین کننده اورانیوم داخلی کم هزینه وجود دارد. “

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود حجم بازار باتری ردوکس جریان تا سال 2026 به 403 میلیون دلار برسد

از زمان تأسیس NFWG ، تلاش گسترده اعضای کابینه رئیس جمهور و دستگاه های مختلف دولتی برای “تدوین توصیه هایی برای احیا و گسترش تولید سوخت هسته ای داخلی” انجام شده است. به NFWG دستور داده شد كه “تحليلي در مورد ملاحظات امنيت ملي با توجه به كل زنجيره تأمين سوخت هسته اي” ارائه دهد. UEC نقش مهمی در روند کار داشته و تلاش های چشمگیری را برای کمک و تأمین منابع مالی NFWG و آژانس های مختلف درگیر در تهیه توصیه های بیان شده در گزارش ، انجام داده است.

خلاصه نکات کلیدی پشتیبانی صنعت اورانیوم ایالات متحده ارائه شده در این گزارش:

  • خریدهای آمریكایی 17-19 میلیون پوند U3O8 كه از سال 2020 از تولیدكنندگان داخلی براساس یك فرآیند مناقصه رقابتی آغاز می شود. حمایت بعدی در طی یک دوره حداکثر 10 سال در نظر گرفته خواهد شد که برای احیای سهم بازار ضروری تلقی می شود.
  • DOE برنامه دانلود اورانیوم را پایان داده و سیاست مدیریت موجودی اضافی اورانیوم DOE را ارزیابی خواهد کرد.
  • اصلاح ساختار نظارتی و دسترسی به زمین برای استخراج اورانیوم.
  • وزارت بازرگانی پشتیبانی از تلاش برای گسترش توافق نامه تعلیق روسیه برای محافظت در برابر دفع اورانیوم آینده در بازار ایالات متحده حمایت می کند.
  • کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای را فعال کنید تا واردات سوخت هسته ای ساخت داخل را انکار کند روسیه یا چین برای اهداف امنیت ملی
  • یک ساختار پایه هسته ای صنعتی مشابه با پایگاه صنعتی دفاعی ایجاد کنید.
  • صندوق فن آوری پیشرفته تصفیه آب برای استخراج اورانیوم و بازیافت درجا.
  • افزایش کارآیی در فرآیندهای صادراتی و تصویب 123 موافقتنامه برای افتتاح بازارهای جدید برای صادرات فناوری هسته ای ، مواد و سوخت هسته ای ایالات متحده.
مطلب مرتبط  تشکیل گزارش سالانه 2020 در فرم 20-F

پیوندهای مربوط به برگه اطلاعات و گزارش کامل در زیر آمده است:
برگه اطلاعات: https://www.energy.gov/strategy-restore-american-nuclear-energy-leadership

گزارش: https://www.energy.gov/sites/prod/files/2020/04/f74/Restoring٪20America٪27s٪20Competitive٪20Nuclear٪20Advantage-Blue٪20version٪5B1٪5D.pdf

درباره شرکت انرژی اورانیوم

Uranium Energy Corp یک شرکت استخراج و استخراج اورانیوم مستقر در ایالات متحده است. در جنوب تگزاس ، عملیات تفریحی این شرکت توسط تسهیلات پردازش کاملاً دارای مجوز Hobson که در پروژه های Palangana ، Burke Hollow و Goliad ISR محوری است ، لنگر انداخته شده است. در وایومینگ ، UEC پروژه Reno Creek را که بزرگترین پروژه مجاز قبل از ساخت اورانیم قبل از ساخت و ساز در ایالات متحده است ، کنترل می کند. علاوه بر این ، این شرکت کنترل خط لوله ای از پروژه های اورانیوم را در آریزونا، نیومکزیکو و پاراگوئهیک پروژه اورانیم / وانادیوم در کلرادو و یکی از بالاترین و بزرگترین کانسارهای فرآورده توسعه نیافته در جهان ، واقع در پاراگوئه. فعالیت های این شرکت توسط متخصصان با مشخصات شناخته شده برای تعالی در صنعت خود ، نمایه ای بر اساس چندین دهه تجربه دست و پا در جنبه های کلیدی اکتشاف ، توسعه و استخراج اورانیوم اداره می شود.

اطلاعات بورس اوراق بهادار:
NYSE آمریکایی: UEC
+ نماد بورس فرانکفورت: U6Z
WKN: AØJDRR
ISN: US916896103

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی کامین 2020

بیانیه بندر ایمن

به استثنای اظهارات واقعیت تاریخی موجود در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبر خبری “بیانیه های رو به جلو” را تشکیل می دهد ، زیرا این اصطلاح در کاربرد قابل استفاده است ایالات متحده و قوانین کانادا این بیانیه ها مربوط به تجزیه و تحلیل ها و اطلاعات دیگری است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبلغی که هنوز قابل تعیین نیستند و فرضیات مدیریت است. هر گزاره دیگری که بیانگر یا درگیر بحث در رابطه با پیش بینی ها ، انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، فرضیات یا رویدادها یا عملکردهای آینده باشد ، اظهاراتی از واقعیت تاریخی نیست و باید به عنوان “اظهارات آینده نگر” تلقی شود. این اظهارات مشتاقانه مشتمل بر خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آتی بیان شده یا دلالت شده توسط چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را که باعث می شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج متفاوت از لحاظ توصیف شده در بیانیه های آینده نگر باشد ، شناسایی کند ، اما ممکن است فاکتورهای دیگری نیز وجود داشته باشند که باعث می شوند اقدامات ، حوادث یا نتایج آنطور که پیش بینی نشده ، تخمین زده نمی شود یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داد که چنین گزاره هایی به عنوان نتایج واقعی ثابت می شوند و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی از نظر معنوی متفاوت باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر مندرج در این خبر اعتماد کنند.

منابع انرژی اورانیوم

لینک های مربوطه

http://www.uraniumenergy.com/

پاسخی بگذارید