شرکت انرژی Chesapeake در مورد استاندارد لیست ادامه ادعا از NYSE دریافت کرد

شرکت انرژی Chesapeake در مورد استاندارد لیست ادامه ادعا از NYSE دریافت کرد

شهر اوکلاهما، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت انرژی Chesapeake (“شرکت”) امروز از سوی بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) مبنی بر عزم خود برای شروع دادرسی به منظور حذف سهام مشترک شرکت و تعلیق معاملات سهام مشترک این شرکت اعلام شد. به تصمیم شرکت مبنی بر ارائه داوطلبانه برای سازماندهی مجدد طبق فصل 11 قانون ورشکستگی. شرکت پیش بینی می کند که موثر باشد 30 ژوئن سال 2020 سهام مشترک این شرکت با نماد “CHKAQ” در بازار صورتی فرابورس آغاز خواهد شد. انتقال به بازار بدون نسخه هیچ تأثیری بر عملکرد تجاری شرکت نخواهد داشت.

مطلب مرتبط  اندازه بازار شیر کنترل تا سال 2025 به مبلغ تقاضای بالای صنایع دارویی ، شیمیایی ، نفت و گاز ، مواد غذایی و آشامیدنی تا سال 2025 به 11/85 میلیارد دلار برسد

دفتر مرکزی در شهر اوکلاهمافعالیتهای شرکت انرژی چساپیک انرژی (NYSE: CHK) بر کشف و توسعه منابع بزرگ و جغرافیایی متنوع آن از دارایی های غیر متعارف نفت و گاز طبیعی در ساحل متمرکز شده است. ایالات متحده.

این نسخه خبری شامل “بیانیه های آینده دار” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. بیانیه های رو به جلو عبارت هایی غیر از اظهارات واقعیت تاریخی هستند. این جملات آینده نگر به طور کلی با کلمات “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “قصد” ، “برنامه” ، “ممکن” ، “باید” ، “می توان” ، “اراده” ، مشخص می شوند “” می شود “و” خواهد بود “و تغییرات اینگونه کلمات و اصطلاحات مشابه ، اگرچه همه گفته های آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند. اگرچه ما معتقدیم انتظارات و پیش بینی های منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی هستند ، اما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنها صحیح بوده اند. آنها می توانند تحت تأثیر فرضیات نادرست یا تغییر یافته یا خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده یا ناشناخته قرار گیرند. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از نظر ظاهری متفاوت از نتایج مورد انتظار قرار دهند ، تحت عنوان “عوامل خطر” در مورد 1A گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به شرح داده شده است 31 دسامبر 2019 و هرگونه بروزرسانی در مورد این عوامل مندرج در گزارش های سه ماهه بعدی شرکت در مورد فرم 10-Q یا گزارش های جاری در فرم 8-K.

مطلب مرتبط  Risen Energy دسته اول 500 ماژول W را ارسال می کند

SOURCE شرکت انرژی Chesapeake

لینک های مربوطه

http://www.chk.com

پاسخی بگذارید