شرکت انرژی Chesapeake فرآیند فصل 11 داوطلبانه را آغاز می کند

شرکت انرژی Chesapeake فرآیند فصل 11 داوطلبانه را آغاز می کند

شهر اوکلاهما، 28 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت انرژی Chesapeake (NYSE: CHK) امروز اعلام کرد که این شرکت داوطلبانه برای حمایت از فصل 11 در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی منطقه ارائه کرده است. تگزاس (“دادگاه”) برای تسهیل در بازسازی جامع ترازنامه. چساپیک قصد دارد از این دادرسی برای تقویت ترازنامه خود و بازسازی تعهدات قراردادی میراث خود برای دستیابی به یک ساختار پایدار سرمایه استفاده کند. Chesapeake به طور معمول در طی فصل 11 عمل خواهد کرد.

چساپیک با 100٪ وام دهندگان تحت تعهدات اعتباری در حال انعقاد توافق نامه پشتیبانی تجدید ساختار (RSA) ، دارندگان تقریبا 87٪ تعهدات تحت توافقنامه وام مدت خود ، تقریباً 60٪ از اوراق قرضه دوم تضمین شده خود را به دلیل سال 2025 و تقریباً 27٪ از یادداشتهای ناامن ارشد خود ، که طبق آن چساپیک یک برنامه فصل 11 سازماندهی مجدد را اجرا می کند تا تقریباً از بین ببرد 7 میلیارد دلار بدهی

به عنوان بخشی از RSA ، این شرکت تضمین کرده است 925 میلیون دلار در بودجه در اختیار داشتن (“DIP”) از وام دهندگان خاص تحت تسهیلات اعتباری چرخشی چساپایک ، که پس از تأیید دادگاه در دسترس خواهد بود. بسته بودجه ، سرمایه لازم برای تأمین بودجه عملیات خود را در طی مراحل تجدید سازمان تحت نظارت دادگاه تحت نظارت دادگاه فراهم می کند. این شرکت و برخی از وام دهندگان تحت تسهیلات اعتباری چرخشی چساپایک نیز با شرایط اصلی الف موافقت کرده اند 2.5 میلیارد دلار بودجه خروج ، متشکل از جدید 1.75 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری گردان و جدید 750 میلیون دلار وام مدت علاوه بر این ، این شرکت از وام دهندگان مدت وام خود و دارندگان یادداشت امن برای پشتیبان گیری از a پشتیبانی می کند 600 میلیون دلار ارائه حقوقی هنگام خروج

داگ لاولررئیس جمهور و مدیر اجرایی چساپیک اظهار داشت: “ما اساساً در حال تنظیم مجدد ساختار و تجارت سرمایه چساپیک هستیم تا نقاط ضعف مالی میراث ما را برطرف کنیم و از نقاط قوت عملیاتی اساسی خود سرمایه گذاری کنیم.” 7 میلیارد دلار ما از بدهی و پرداختن به تعهدات قراردادی میراثی که مانع عملکرد ما شده است ، ما در حال تعیین موقعیت Chesapeake هستیم تا بر بستر عملیاتی متنوع ما سرمایه گذاری کند و سابقه اثبات شده ای از بهبود سرمایه و بهره وری عملیاتی و برتری فنی داشته باشد. با این نقاط قوت نشان داده شده و بهره مندی از یک ساختار مناسب سرمایه ، چساپیک منحصراً موقعیتی خواهد داشت تا از فرآیند فصل 11 به عنوان یک شرکت قوی تر و رقابتی تر بیرون بیاید. “

مطلب مرتبط  Covia برنامه ای را برای ایجاد ساختار سرمایه پایدار و کاهش تعهدات بلند مدت با بیش از 1 میلیارد دلار اعلام کرد

لاولر اضافه کرد: “علاوه بر تأمین اعتبار برای تأمین اعتبار عملیات در حال انجام و تسهیل خروج ما از این روند ، ما خوشحالیم که از پشتوانه وام دهندگان مدت خود و دارندگان یادداشت های امن برای پشتیبان گیری از 600 میلیون دلار ارائه حقوق ، نشان دادن اعتماد به نفس آنها در بستر عملیاتی چساپیك و آینده. ما عمیقاً از زحمات و تعهدات کارمندان خود که در اجرای ایمن و کارآمد در انجام کار خود متمرکز هستند ، قدردانی می کنیم. ما مشتاقانه مشتاقانه همکاری با تامین کنندگان ، شرکای تجاری و همه ذینفعان را در طول این فرآیند کار می کنیم. ”

لاولر در پایان گفت: “طی چند سال گذشته ، کارمندان اختصاصی ما تجارت چساپیک را تغییر داده اند – بهبود کارآیی سرمایه و عملکرد عملیاتی ، از بین بردن هزینه ها ، کاهش بدهی و متنوع ساختن سبد ما. 20 میلیارد دلار از اهرم و تعهدات مالی ، ما معتقدیم که این تغییر ساختار برای موفقیت طولانی مدت و ایجاد ارزش تجاری در تجارت ضروری است. “

چساپیک با پیگردهای مختلف در مورد امدادهای “روز اول” از جمله اختیار پرداخت حق الوکاله مالک ، دستمزد و مزایای کارمندان و برخی از فروشندگان و تأمین کنندگان در دوره عادی کالاها و خدمات ارائه شده ، پرونده های مرسوم خود را به دادگاه ارسال کرده است.

اطلاعات تکمیلی در مورد تشکیل پرونده Chesapeake در فصل 11 در http://www.chk.com/restructuring-information در دسترس خواهد بود. پرونده های دادگاه و اطلاعات مربوط به روند ادعا در https://dm.epiq11.com/chesapeake در دسترس هستند. سوالات باید از طریق ایمیل به نماینده مطالبات شرکت هدایت شوند [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 855-907-2082 (عوارض رایگان) یا 503-520-4448 (عوارض) تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  Arch Resources، Inc. قیمت 135.0 میلیون دلار یادداشت های ارشد قابل تبدیل ارائه می دهد

اشخاص موجود در پرونده سازی عبارتند از: شرکت انرژی چساپیک؛ Coros. دارایی Brazos Valley Longhorn Financial؛ Brazos Valley Longhorn، LLC؛ Burleson Sand LLC؛ Burleson Water Resources، LLC؛ Chesapeake AEZ Exploration ، L.L.C .؛ Chesapeake Appalachia ، L.L.C .؛ Chesapeake E&P Holding ، L.L.C .؛ Chesapeake Energy لوئیزیانا، LLC؛ بازاریابی انرژی Chesapeake ، L.L.C .؛ Explosation Chesapeake، L.L.C .؛ شركت توسعه اراضي چساپيك ، L.L.C .؛ Chesapeake لوئیزیانا ، L.P .؛ Chesapeake Midstream Development ، L.L.C .؛ شرکت Chesapeake NG Ventures؛ Chesapeake Operating، L.L.C .؛ Chesapeake Plains، LLC؛ Chesapeake Royalty، L.L.C .؛ Chesapeake VRT ، L.L.C .؛ Chesapeake-Clements Acquisition ، L.L.C .؛ CHK Energy Holdings، Inc؛ شرکت لیزینگ CHK NGV ، L.L.C .؛ CHK Utica، L.L.C .؛ ساخت قطب نما ، L.L.C .؛ EMLP ، L.L.C .؛ امپراتور لوئیزیانا خواص ، L.P .؛ Empress ، L.L.C .؛ منابع Esquisto II ، LLC؛ GSF ، L.L.C .؛ مواد معدنی MC لوئیزیانا ، L.L.C .؛ شرکت معدنی MC ، L.L.C .؛ فشرده سازی MidCon ، L.L.C .؛ خدمات Nomac ، L.L.C .؛ شرکت اکتشافی میشیگان شمالی ، L.L.C .؛ Petromax E&P Burleson، LLC؛ Sparks Drive SWD، Inc؛ WHE AcqCo.، LLC؛ WHR Eagle Ford LLC؛ WildHorse Resources II، LLC؛ شرکت مدیریت منابع WildHorse ، LLC؛ و شرکت انرژی ماه زمستان.

Kirkland & Ellis LLP بعنوان مشاور حقوقی مشغول به کار است ، Alvarez & Marsal به عنوان مشاور بازسازی فعالیت می کند ، Rothschild & Co و Intrepid Partners Financial به عنوان مشاور مالی فعالیت می کنند و Reevemark به عنوان مشاور ارتباطات شرکت فعالیت می کند.

Wachtell ، Lipton ، Rosen & Katz به عنوان مشاور حقوقی در هیئت مدیره شرکت فعالیت می کند.

Sidley Austin LLP به عنوان مشاور حقوقی مشغول به کار است ، مشاوران ՀՀԿ ، LLC به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند ، و Houlihan Lokey Capital ، Inc. به عنوان بانکدار سرمایه گذاری در MUFG Union Bank ، N.A. ، نماینده تسهیلات DIP و نماینده تسهیلات خروج خدمت می کند.

دیویس پولک & Wardell LLP and Vinson & Elkins L.L.P. به عنوان مشاور حقوقی مشغول به کار هستند و پریلا وینبرگ شرکا و تادور ، پیکرینگ ، هولت و شرکت به عنوان بانکداران سرمایه گذاری در یک گروه موقت اولین وام دهندگان وام مدت شرکت مشغول خدمت هستند.

مطلب مرتبط  منابع قاره ای قیمت 1.5 میلیون دلار پیشنهادی بزرگ یادداشت های ارشد جدید را که باید در سال 2031 ارائه شود اعلام کرد

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP به عنوان مشاور حقوقی مشغول فعالیت است ، FTI Consulting ، Inc. به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند ، و Moelis & Company LLC به عنوان بانکدار سرمایه گذاری در فرانکلین مشاوران ، شرکت خدمت می کند.

دفتر مرکزی در شهر اوکلاهمافعالیتهای شرکت انرژی چساپیک انرژی (NYSE: CHK) بر کشف و توسعه منابع بزرگ و جغرافیایی متنوع آن از دارایی های غیر متعارف نفت و گاز طبیعی در ساحل متمرکز شده است. ایالات متحده.

این نسخه خبری شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. بیانیه های رو به جلو عبارت هایی غیر از اظهارات واقعیت تاریخی هستند. این موارد شامل اظهارات مربوط به موارد زیر است: (i) تأثیر سازماندهی مجدد فصل 11 و کفایت بسته بودجه. (ii) توانایی ما در ادامه اجرای کارآیی عملیاتی و پیشرفت های فنی؛ و (iii) توانایی ما برای سرمایه گذاری در سازماندهی مجدد و به عنوان یک شرکت قوی تر و رقابتی تر ظهور می یابد. اگرچه ما معتقدیم انتظارات و پیش بینی های منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی هستند ، اما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنها صحیح بوده اند. آنها می توانند تحت تأثیر فرضیات نادرست یا تغییر یافته یا خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده یا ناشناخته قرار گیرند. ریسکهای مهم ، فرضیات و سایر عوامل مهم که می توانند نتایج آتی را از نظر مادی متفاوت از آنچه بیان شده در بیانیه های آینده نگر است متفاوت باشد در زیر “عوامل خطر” در مورد 1A گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر شرح داده شده است. ، 2019. Chesapeake هیچ مسئولیتی را برای انتشار علنی اصلاحات در مورد اظهارات منتظر ، گزارش گزارش وقایع یا گزارش وقایع غیرقابل پیش بینی ، بر عهده ندارد.

SOURCE شرکت انرژی Chesapeake

لینک های مربوطه

http://www.chk.com

پاسخی بگذارید