شرکت اورانیوم سلطنتی با ابراز تاسف از اعلام تصویب لیدی باربارا قاضی

شرکت اورانیوم سلطنتی با ابراز تاسف از اعلام تصویب لیدی باربارا قاضی

ونکوور ، قبل از میلاد، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Uranium Royalty Corp. (“URC” یا “شرکت“) از اعلام این لیدی پشیمان می شود باربارا قاضی، مدیر و رئیس کمیته نامزدی و حاکمیت شرکتی شرکت درگذشت.

امیر عدنی، رئیس ، اظهار نظر کرد: “من به نمایندگی از هیئت مدیره و تیم URC ، عمیقاً به من تسلیت می گویم بانوی قاضی خانواده و همه کسانی که آنقدر خوش شانس بودند که او را بشناسند. بانوی قاضی از همه لحاظ یک دنباله دار بود ، و کار طولانی در انتصابات سابقه دار در واشنگتن و لندن وی جوانترین فردی بود که به عضویت کمیساریای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درآمد و رئیس هردو بود انگلستان سازمان انرژی اتمی و صندوق حمایت از حقوق بازنشستگی. وی به دلیل مشارکتهای فراوان در صنایع هسته ای و مالی ، در سال 2010 به عنوان فرمانده فرمان امپراتوری انگلیس (CBE) منصوب شد. بانوی قاضی در اهداف خیرخواهانه به همان اندازه پرکار بود و معتمد سابق آکادمی سلطنتی هنر و زوال عقل انگلیس بود. ما سپاسگزاریم که فرصتی برای کار و دانستن داشته ایم بانوی قاضی و از بینش او به عنوان یکی از اعضای با ارزش هیئت مدیره ما. “

مطلب مرتبط  مین های طلای تتا محدود به وب پخش در VirtualInvestorConferences.com 21 مه

اسکات ملبی، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اظهار داشت: “ما به شدت از آن ناراحت هستیم بانوی قاضی عبور کردن او یک رهبر مهم و حامی صنعت هسته ای بود ، که تأثیرات عمیقی در این کشور گذاشت انگلستان و در سطح جهانی ، از جمله در نقش مشاوره او در شرکت انرژی هسته ای امارات و شرکت برق توکیو. وی معتقد بود که انرژی هسته ای برای انرژی و امنیت ملی حیاتی است و نقش مهمی در کاهش کربن جهان دارد. از نظر شخصی ، روحیه و خوش بینی او همیشه الهام بخش بود. اخیراً پاسخ او را به اخبار مربوط به ادامه رشد انرژی هسته ای در جلسات هیئت مدیره ماه اوت خود یادآوری کردم و گفت این “موسیقی برای گوش های من” است. او هم از نظر شغلی و هم از نظر شخصی بسیار دلتنگ خواهد شد. ”

مطلب مرتبط  گالیانو طلای از عبور COO خبر داد

در زیر پیوندی برای یک آگهی ترحیم منتشر شده توسط بار مالی برای بانو باربارا قاضی: https://on.ft.com/2EMX9J5

درباره شرکت اورانیوم سلطنتی

شرکت اورانیوم سلطنتی یک شرکت حق امتیاز اورانیوم خالص است که با سرمایه گذاری استراتژیک در منافع اورانیوم از جمله حق امتیاز ، جریان ها ، بدهی ها و سرمایه های سهام در شرکت های اورانیوم و همچنین از طریق دارایی های اورانیوم فیزیکی ، در معرض قرار گرفتن در معرض قیمت اورانیوم قرار دارد. استراتژی شرکت چرخه ذاتی ارزیابی بر اساس قیمت اورانیوم ، از جمله تأثیر چنین چرخه ای بر در دسترس بودن سرمایه در بخش اورانیوم و فضای فعلی قیمت گذاری اورانیوم را تشخیص می دهد. این شرکت قصد دارد با استفاده از دانش و تخصص عمیق صنعت تیم مدیریتی و هیئت مدیره برای شناسایی و ارزیابی فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت اورانیوم ، استراتژی خود را اجرا کند. مدیریت و هیئت مدیره شرکت شامل افرادی با بیش از 130 سال تجربه ترکیبی در بخش های اورانیوم و انرژی هسته ای ، از جمله تخصص خاص در امور مالی معدن ، شناسایی و ارزیابی پروژه ، توسعه معدن و فروش و تجارت اورانیوم است.

مطلب مرتبط  تاجیما ماشین های گلدوزی AI جدیدی را با عنوان سری TMEZ-KC راه اندازی می کند

نه TSX-V و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX-V تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Uranium Royalty Corp.

پاسخی بگذارید