شرکت بازرسان انرژی جایزه بهترین ارائه دهنده سال WaterSense برای سال 2020 را از آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده دریافت می کند

شرکت بازرسان انرژی جایزه بهترین ارائه دهنده سال WaterSense برای سال 2020 را از آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده دریافت می کند

لاس وگاس، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت بازرسان انرژی اعلام کرد که 6 جایزه به آن اعطا شده استهفتم جایزه WaterSense آژانس ملی محیط زیست (EPA) به دلیل تلاش مستمر در مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب ، صرفه جویی در میلیون ها گالن آب در هر صورت کار با سازندگان برجسته خانه در ایالات متحده غربی.

کسب برچسب WaterSense یافتن محصولات کم مصرف در آب ، خانه های جدید و برنامه هایی را که مطابق با معیارهای EPA برای کارایی و عملکرد هستند ، آسان می کند. محصولات و خدمات دارای برچسب WaterSense توسط تأمین کنندگان WaterSense ، مانند شرکت بازرسان انرژی ، مجاز به استفاده حداقل 20 درصد آب کمتر ، صرفه جویی در مصرف انرژی و عملکرد بهتر و یا بهتر از مدل های معمولی هستند.

مطلب مرتبط  بازار تشکیل فلز برای خودرو با ارزش 202.2 میلیارد دلار تا سال 2025

در سال 2020 ، شرکت بازرسان انرژی جایزه برتری در حمایت از سازندگان را بدست آورد ، این امکان را برای شرکای سازنده WaterSense به دست آورد که برچسب WaterSense را برای خانه ها در آریزونا، نوادا و کالیفرنیا. برای کمک به سازندگان خانه در تأمین معیارهای WaterSense ، بازرسان انرژی تجزیه و تحلیل هایی را ارائه می دهند که نشان می دهد برای رسیدن به مشخصات WaterSense برای خانه ها ممکن است لازم باشد تغییر دهند.

در سال 2019 ، بازرسان انرژی همچنین با صدور گواهینامه برای اولین بار سازنده خانه WaterSense ، از برنده جایزه شریک سال Fulton Homes حمایت کردند. و اخیراً ، مشارکت با KB HOME منجر به ایجاد اولین خانه WaterSense 2.0 در خانه شد هندرسون ، NV.

“بدون چشم دوختن سازندگان خانه مانند Fulton Homes و KB HOME ، که با پشتکار برای بهبود محیط زیست ما کار می کنند ، کار ما امکان پذیر نخواهد بود. ما بسیار افتخار می کنیم که آژانس حفاظت از محیط زیست تلاش های ما را برای کمک به ملت ما به رسمیت می شناسد ، و صاحبان خانه صرفه جویی اساسی می کنند منابع آب و انرژی “، گفت گالو لبرون، مدیر عامل شرکت بازرسان انرژی.

مطلب مرتبط  فیلمساز برنده جایزه لاتین به اولین داستان جلد خود دست پیدا می کند

درباره شرکت بازرسان انرژی
شرکت بازرسان انرژی از سال 1997 پیشگام در بهره وری انرژی مسکونی ، پایداری و ساختمان سبز بوده است. این شرکت یکی از پیشروترین شرکت های دارای رتبه پایداری مسکونی و تجاری در آمریکا است که در تمام جنبه های بهره وری انرژی مسکونی و تجاری ، بهره وری آب و هوای داخلی شرکت دارد. کیفیت ، و پیشرو در تضمین کیفیت ساخت و ساز ، سالانه ده ها هزار خانه را به عنوان انرژی کارآمد و پایدار تأیید می کند. بازرسان انرژی در سراسر غرب فعالیت می کنند ایالات متحده، و دفتر مرکزی آن در لاس وگاس ، NV است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.eicompanies.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  محصولات نفتی Breaux و CITGO همکاری برای حمایت از بازیابی دریاچه چارلز را اعلام کردند

درباره WaterSense
WaterSense یک برنامه صرفه جویی در مصرف آب داوطلبانه EPA است که در سال 2006 توسط EPA ارائه شد تا به خانه سازان جدید کمک کند خانه های خود را با بهره وری بیشتر از آب ، مصرف آب ، مصرف انرژی و قبض آب برای صاحبان خانه های جدید کاهش دهد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WaterSense به https://www.epa.gov/watersense مراجعه کنید.

تماس با رسانه: لیزا لاو، 760-593-8998 ، [email protected]

شرکت بازرسان انرژی SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.eicompanies.com

پاسخی بگذارید