شرکت تأسیسات مونتانا-داکوتا برای گسترش برنامه پاسخگویی به تقاضای تجاری ، نیروگاه برق را انتخاب می کند

شرکت تأسیسات مونتانا-داکوتا برای گسترش برنامه پاسخگویی به تقاضای تجاری ، نیروگاه برق را انتخاب می کند

برنامه DRR یک برنامه پاسخگویی به بار الکتریکی است که به آن ارائه می شود مونتانا– مشتریان تجاری و صنعتی برق داکوتا در ایالت های مونتانا، داکوتای شمالی، و داکوتای جنوبی. این فرصت را برای مشاغل فراهم می کند تا با توافق در کاهش مصرف برق در پاسخ به شرایط بازار در صورت فراخوانی ، درآمد کسب کنند مونتانا-داکوتا

“DRR ارزش فوق العاده ای برای مونتاناجامعه C&I داکوتا با تأمین درآمد ، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان شبکه برای آنها. ” دایان ویگینز، مدیر فروش خدمات سودمند برای CPower ، مونتانا-شریک داکوتا در این برنامه. مشتریان تجاری و صنعتی از مونتانا-داکوتا می تواند از سال قدرت 2021 تا 2027 در برنامه DRR ثبت نام کند.

“به لطف موفقیت چشمگیر این برنامه و مشارکت ما ، ما اندازه برنامه را از 25 مگاوات به 50 مگاوات افزایش می دهیم. این توسعه به مشتریان بیشتری در مونتانا، داکوتای شمالی، و داکوتای جنوبی فرصت کسب درآمد از طریق کاهش متعهد برق ، اطمینان از انعطاف پذیری انرژی آنها و کمک به یک شبکه پایدار و قابل اعتماد برای جوامع خود “. جی اسکابو، معاون رئیس جمهور – تأمین برق.

مطلب مرتبط  پروژه شفق قطبی از 4 میلیون پروژه خورشیدی نقطه عطف پیشی گرفته است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه DRR و ثبت نام ، به CPowerEnergyManagement.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن 1-844-276-9371 با CPower تماس بگیرید.

درباره مدیریت انرژی CPower
CPower ارائه دهنده راه حل های مدیریت انرژی پیشرو در سمت تقاضا است که به سازمان های تجاری ، صنعتی ، آموزشی ، بهداشتی و دولتی کمک می کند تا در هزینه های انرژی صرفه جویی کنند ، از طریق محدود کردن انرژی درآمد کسب کنند ، تلاش های پایداری آنها را افزایش دهند و از طریق DER به یک شبکه متعادل و قابل اعتماد کمک کنند. بهینه سازی. ما به بیش از 1700 مشتری در بیش از 11000 سایت خدمات ارائه می دهیم و بیش از 4 گیگاوات بار الکتریکی را مدیریت می کنیم آمریکای شمالی بازارهای انرژی و آب و برق. CPower متعلق به LS Power است ، یک شرکت پیشرو در توسعه ، سرمایه گذاری و عامل در بخش زیرساخت های انرژی و انرژی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.CPowerEnergyManagement.com مراجعه کنید

مطلب مرتبط  NiSource از انتشار سود و فراخوان کنفرانس برای 6 ماه مه خبر داد

درباره شرکت خدمات مونتانا-داکوتا.
شرکت تأسیسات مونتانا-داکوتا توزیع گاز طبیعی و تولید ، انتقال و توزیع برق و ارائه خدمات مربوط به آن در شمال دشت بزرگ است. این شرکت تقریباً به 143000 مشتری الکتریکی و 275،000 مشتری گاز طبیعی در 262 اجتماع در خدمات رسانی می کند داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی، مونتانا و وایومینگ. مونتانا-داکوتا یکی از شرکت های تابعه MDU Resources Group ، Inc است که عضوی از شاخص S&P MidCap 400 و شاخص ارسطوکرات با بازده بالا و سود S&P است و با ارائه محصولات و خدمات ضروری از طریق تحویل و ساخت انرژی تنظیم شده ، در حال ساخت یک آمریکای قوی است. مشاغل مواد و خدمات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع MDU ، به وب سایت شرکت مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مونتانا-دکوتا ، به www.montana-dakota.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  وستینگهاوس و ENUSA برنامه سوخت EnCore® خود را برای اولین بار با یک شرکت سودمند اروپایی گسترش می دهند

SOURCE CPower مدیریت انرژی

لینک های مربوطه

http://www.cpowerenergymanagement.com

پاسخی بگذارید