شرکت تابعه اصلی عامل JinkoSolar Jinko Solar Co.، Ltd حدود 458 میلیون دلار آمریکا برای تهیه لیست خود در بازار STAR جمع می کند

شرکت تابعه اصلی عامل JinkoSolar Jinko Solar Co.، Ltd حدود 458 میلیون دلار آمریکا برای تهیه لیست خود در بازار STAR جمع می کند

شانگراو ، چین، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – JinkoSolar Holding Co.، Ltd. (“JinkoSolar”) (NYSE: JKS) ، یکی از بزرگترین و نوآورترین تولید کنندگان ماژول های خورشیدی در جهان ، امروز خبر از تکمیل 3.1 میلیارد RMB (تقریباً 458 میلیون دلار آمریکا) تأمین مالی سهام توسط شرکت تابعه اصلی آن Jinko Solar Co.، Ltd. (“Jiangxi Jinko”).

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، بودجه سهام برای واجد شرایط بودن جیانگشی جینکو برای ثبت نام در هیئت نوآوری Sci-Tech بورس سهام شانگهای (“بازار STAR”) و جمع آوری سرمایه اضافی برای حمایت از گسترش مداوم آن انجام شد. بلافاصله پس از بسته شدن ، سرمایه گذاران معتبر شخص ثالث چینی از جمله گروه بانک صنعتی چین ، شرکت مدیریت دارایی CIIT ، آموزشی ویبولیتین ، صندوق YunShang ، Huaho Capital و شرکت مدیریت سرمایه چین ، آموزشی ویبولیتین ، شرکت سرمایه گذاری چین اوراق بهادار ، Ltd. ، همراه با بنیانگذاران و پرسنل ارشد مدیریت JinkoSolar ، مستقیماً یا از طریق بازوی سرمایه گذاری خود ، مجموعاً حدود 26.7٪ سهام سهام Jiangxi Jinko خواهند داشت.

آقای. کانگپینگ چن، مدیر ارشد اجرایی JinkoSolar ، اظهار داشت ، “اتمام موفقیت آمیز این جمع آوری کمک مالی یک نقطه عطف مهم برای ما محسوب می شود و ما را یک قدم به لیست برنامه ریزی شده Jiangxi Jinko در چین. همچنین این سرمایه برای توسعه ظرفیت و تقویت بیشتر موقعیت پیشرو در تحقیق و توسعه ما را فراهم می کند. ما از حمایت جدی سرمایه گذاران جدید خود سپاسگزاریم و متعهد به ایجاد ارزش پایدار برای کلیه سهامداران خود هستیم. “

مطلب مرتبط  Haldex یک نسخه جدید کارگردانی جدید تقریباً را تکمیل کرده است. 4.4 میلیون سهم به صندوق های بازنشستگی AMF و درآمد AFA Försäkring درآمد حاصل از تقریبی. 157.2 میلیون SEK

پس از بسته شدن این معامله ، JinkoSolar فعالانه برای لیست برنامه ریزی شده STAR در بازار Jiangxi Jinko طبق قوانین و مقررات مربوطه در چین. JinkoSolar کاملاً به سهامداران و لیست NYSE خود متعهد است و سهامدار اکثریت و کنترل کننده Jiangxi Jinko پس از لیست STAR Market خود خواهد بود.

درباره شرکت JinkoSolar Holding، Ltd.

JinkoSolar (NYSE: JKS) یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول های خورشیدی در جهان است. JinkoSolar محصولات خورشیدی خود را توزیع می کند و راه حل ها و خدمات خود را به مشتریان متنوع تجاری ، تجاری و مسکونی در چین ، ایالات متحده ، ژاپن ، آلمان ، انگلستان ، شیلی ، آفریقای جنوبی ، هند ، مکزیک ، برزیل ، ایالات متحده می فروشد. امارات متحده عربی ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، بلژیک و سایر کشورها و مناطق. JinkoSolar از 30 ژوئن سال 2020 یک زنجیره ارزش محصول خورشیدی یکپارچه با ظرفیت سالانه 20 GW برای ویفرهای مونو ، 11 GW برای سلول های خورشیدی و 25 GW برای ماژول های خورشیدی ساخته است.

مطلب مرتبط  Zymergen 3 تریلیون دلار در صنایع شیمیایی و مواد با 300 میلیون دلار بودجه جدید هدف گذاری کرده است

JinkoSolar دارای 7 تسهیلات تولید در سطح جهان ، 14 شرکت تابعه خارج از کشور در است ژاپن، کره جنوبی، ویتنام، هند، بوقلمون، آلمان، ایتالیا، سوئیس، ایالات متحده، مکزیک، برزیل، شیلی، و استرالیا، و تیم های فروش جهانی در چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، بلغارستان، یونان، اوکراین، اردن، عربستان سعودی، تونس، مراکش، کنیا، آفریقای جنوبی، کاستاریکا، کلمبیا، پاناما، قزاقستان، مالزی، میانمار، سری لانکا، تایلند، ویتنام، لهستان، و آرژانتین.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.jinkosolar.com

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. این اظهارات عبارتهای “آینده نگر” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E از قانون مبادله اوراق بهادار از 1934 ، به عنوان اصلاح شده ، و به عنوان تعریف شده در قانون اصلاح دعاوی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از سال 1995. این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه ها” ، “معتقد” ، “تخمین” و اظهارات مشابه شناسایی کرد. موارد دیگر ، نقل قول از مدیریت در این بیانیه مطبوعاتی و عملیات شرکت و چشم انداز تجارت ، حاوی گزاره های آینده نگر است. چنین اظهاراتی شامل خطرات و عدم اطمینان خاصی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر است متفاوت باشد. اطلاعات مربوط به این خطرات و سایر خطرات در پرونده های JinkoSolar در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گنجانده شده است ، از جمله گزارش سالانه آن در مورد فرم 20-F. هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی هرگونه گزاره های آینده نگر متعهد نمی شوید ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر.

مطلب مرتبط  Oceaneering تاریخ انتشار انتشار سه ماهه دوم سال 2020 و تماس کنفرانسی را اعلام می کند

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:

که در چین:

خانم ریپل ژانگ
شرکت هلدینگ JinkoSolar ، آموزشی ویبولیتین
تلفن: +86 21-5183-3105
پست الکترونیک: [email protected]

آقای رنه ونگوستین
کریستنسن
تلفن: +83 178 1749 0483
پست الکترونیک: [email protected]

در امریکا.:

اماس. لیندا برگکمپ
کریستنسن ، اسکاتسدیل ، آریزونا
تلفن: + 1-480-614-3004 +
پست الکترونیک: [email protected]

منبع JinkoSolar Holding Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

www.jinkosolar.com

پاسخی بگذارید