شرکت تابعه Daqo New Energy ، Xinjiang Daqo اسناد درخواست را برای عرضه اولیه در بازار STAR چین ارسال می کند

شرکت تابعه Daqo New Energy ، Xinjiang Daqo اسناد درخواست را برای عرضه اولیه در بازار STAR چین ارسال می کند

SHIHEZI ، چین، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Daqo New Energy Corp. (NYSE: DQ) (“Daqo New Energy” ، “شرکت” یا “ما”) ، تولید کننده برجسته پلی سیلیکون با خلوص بالا برای صنعت PV PV خورشیدی جهانی ، امروز اعلام کرد که اسناد درخواست مربوط به یک پیشنهاد اولیه احتمالی عمومی و لیست سهام شرکت Xinjiang Daqo New Energy Co. تبادل.

که در ژوئن 2020، Daqo New Energy اعلام کرد قصد دارد لیست سهام Xinjiang Daqo را در هیئت نوآوری Sci-Tech بورس اوراق بهادار شانگهای (“بازار STAR”) ، یک بورس سهام با هدف حمایت از شرکت های نوآور در چین.

طبق اسناد عرضه اولیه عمومی شین جیانگ داکو ، این شرکت قصد دارد حداقل 286،764،706 سهم را منتشر کند که تقریباً 15.00٪ از کل سرمایه سهام خود را پس از ارائه به خود اختصاص دهد. در حال حاضر ، این شرکت تقریباً 95.60٪ سهام Xinjiang Daqo را در اختیار دارد. به دنبال این عرضه اولیه ، این شرکت تقریباً 81.26 درصد از سهام سین کیانگ داکو را در اختیار دارد.

درآمد حاصل از این پیشنهاد ، که منوط به اندازه واقعی و قیمت پیشنهادی است ، برای هزینه های سرمایه ای برای دو پروژه تولید پلی سیلیکون زیر و سرمایه در گردش اضافی برای سین کیانگ داکو هزینه خواهد شد.

1) فاز 4B پروژه پلی سیلیکون با خلوص بسیار بالا برای برنامه های ویفر PV خورشیدی تک بلوری با ظرفیت تولید سالانه 35 ،000 MT، که به طور قابل توجهی ظرفیت ما را برای رفع بهتر تقاضای سریع پلی سیلیکون درجه یک افزایش می دهد و باعث تقویت بیشتر رهبری ما در صنعت می شود. پیش بینی می شود کل هزینه سرمایه ای این پروژه تقریباً باشد 514 میلیون دلار آمریکا.

2) یک پروژه پلی سیلیکون با درجه خلوص بالا با درجه خلوص بالا برای کاربردهای ویفر نیمه هادی با ظرفیت سالانه 1 ،000 MT، که به بهترین وجه از مهارت ما در فن آوری پیشرفته و کنترل کیفیت استفاده می کند ، سبد محصولات ما را متنوع می کند و شکاف عرضه داخلی پلی سیلیکون نیمه درجه را پر می کند. پیش بینی می شود کل هزینه سرمایه ای این پروژه تقریباً باشد 62 میلیون دلار آمریکا.

3) سرمایه در گردش اضافی تقریباً 156 میلیون دلار آمریکا برای بهینه سازی ساختار بدهی ، تقویت تحقیق و توسعه و تأمین بودجه پروژه های توسعه تجارت.

مطلب مرتبط  قیمت های LyondellBasell با ارائه پیشنهادهای عمومی یادداشت های تضمینی

تکمیل پیشنهاد اولیه پیشنهادی Xinjiang Daqo منوط به روند بررسی توسط بورس اوراق بهادار شانگهای و مراحل ثبت نام توسط کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین است. این شرکت نمی تواند توانایی خود برای تکمیل موفقیت آمیز لیست سهام سین کیانگ داکو ، جدول زمانی مربوطه یا اندازه واقعی و قیمت پیشنهادی را پیش بینی کند.

درباره شرکت Daqo New Energy Corp.

شرکت Daqo New Energy (NYSE: DQ) (“Daqo” یا “شرکت”) پیشرو در تولید پلی سیلیکون با خلوص بالا برای صنعت جهانی PV خورشیدی است. این شرکت در سال 2008 تاسیس شد ، یکی از کم هزینه ترین تولیدکنندگان پلی سیلیکون با خلوص بالا است. تأسیسات بسیار کارآمد و فنی پیشرفته Daqo در سین کیانگ ، چین در حال حاضر دارای ظرفیت تولید سالانه پلی سیلیکون پلاک 70،000 تن است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

شرکت Daqo New Energy Corp.
اداره روابط سرمایه گذاران
تلفن: + 86-187-1658-5553
پست الکترونیک: [email protected]

کریستنسن
آقای رنه ونگوستین
تلفن: +86 178 1749 0483
پست الکترونیک: [email protected]

در امریکا.
آقای نکته فلمینگ
تلفن: + 1-917-412-3333 +
پست الکترونیک: [email protected]

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.dqsolar.com مراجعه کنید

مطلب مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه شامل جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی کرد “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” و جملات مشابه. اظهارات رو به جلو در این اطلاعیه شامل برنامه های استراتژیک و عملیاتی Daqo New Energy ، لیست پیشنهادی سهام Xinjiang Daqo در بازار STAR و زمان بندی آن است. این شرکت همچنین می تواند اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه را در گزارش های خود که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه می شود ، در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در مطبوعات و سایر مطالب کتبی و اظهارات شفاهی افسران ، مدیران خود ارائه دهد. یا کارمندان اشخاص ثالث. اظهاراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات و انتظارات شرکت ، گزاره هایی آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت عمده ای داشته باشند ، از جمله موارد زیر را محدود نمی کند: توانایی شرکت در تکمیل موفقیت آمیز لیست پیشنهادی بازار STAR سهام Xinjiang Daqo ؛ تأثیر لیست پیشنهادی بازار STAR در تجارت و نتایج فعالیت شرکت ، استفاده از درآمد حاصل از پیشنهاد خرید اولیه سهام Xinjiang Daqo و برداشت از عرضه اولیه سهام و لیست STAR بازار سهام سهام Xinjiang Daqo توسط سهام شرکت مشتریان و سایر شرکای تجاری و سرمایه گذاران. تقاضا برای محصولات فتوولتائیک و توسعه فن آوری های فتوولتائیک ؛ عرضه و تقاضای جهانی برای پلی سیلیکون ؛ فن آوری های جایگزین در ساخت سلول. توانایی شرکت در گسترش قابل توجه ظرفیت تولید و تولید پلی سیلیکون کاهش یا حذف یارانه های دولتی و مشوق های اقتصادی برای کاربردهای انرژی خورشیدی. و توانایی شرکت در کاهش هزینه های تولید خود. و مدت شیوع COVID-19 در چین و بسیاری از کشورهای دیگر و تأثیر شیوع و قرنطینه ها و محدودیت های سفر اعمال شده توسط دولت های مربوطه بر شرایط اقتصادی و بازار ، از جمله تقاضای جهانی به طور بالقوه ضعیف تر برای تاسیسات PV خورشیدی که می تواند بر عملکرد تجاری و مالی شرکت تأثیر منفی بگذارد. اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و سایر خطرات در گزارش ها یا اسنادی است که شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت کرده یا به آنها ارائه کرده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ تاریخ این گزارش است و شرکت هیچ وظیفه ای برای به روزرسانی چنین اطلاعاتی یا هرگونه اظهارنظر آینده نگر را ندارد ، مگر در مواردی که طبق قانون قابل اجرا است.

مطلب مرتبط  MasTec اعلام کرد که از بزرگترین و قیمت گذاری یادداشت های ارشد ناامن خود در ارائه پالایشگاه موجود به 400 میلیون دلار یادداشت های ارشد سال 2023

منبع Daqo New Energy Corp.

لینک های مربوطه

http://www.dqsolar.com

پاسخی بگذارید