شرکت تجارت فلزات به میزبانی روز سرمایه گذار مجازی

شرکت تجارت فلزات به میزبانی روز سرمایه گذار مجازی

ایروینگ ، تگزاس، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت تجارت فلزات (NYSE: CMC) امروز اعلام کرد که میزبان یک روز سرمایه گذار مجازی برای جامعه مالی در پنجشنبه ، 13 مردادهفتم. رئیس هیئت مدیره ، رئیس جمهور و رئیس اجرایی ، باربارا اسمیتبا پیوستن اعضای تیم رهبری CMC ، برنامه هایی برای رشد استراتژیک شرکت ارائه خواهد کرد. این رویداد در آغاز خواهد شد 8:30 صبح ET و انتظار می رود که نتیجه گیری کند 11:30 صبح ET.

اسمیت گفت: “طی چند سال گذشته ، CMC تحول استراتژیک قابل توجهی را به اتمام رسانده است که ما را برای ادامه رشد به خوبی نشان می دهد. ما خوشحالیم که میزبان این روز سرمایه گذار مجازی هستیم تا جامعه مالی را در مورد عملکردهای خود آگاه سازیم و به روز رسانی در مورد برنامه های خود ارائه دهیم. “”

مطلب مرتبط  VLV Development تاسیسات خورشیدی 1.1 مگاواتی را به عنوان بخشی از خوشه میکرو شبکه برنزویل تأمین می کند که 660 واحد مسکن عمومی را تأمین می کند

ارائه دهندگان شامل موارد زیر خواهند بود:

  • باربارا اسمیت، رئیس هیئت مدیره ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی
  • برد كاترلمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد زنجیره تأمین
  • Ty Garrison، معاون رئیس جمهور ، منطقه شرقی
  • پل لارنسمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی
  • بیلی میلگان، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی و پشتیبانی سازمانی
  • تریسی ال پورتر، معاون رئیس جمهور و مدیر عامل
مطلب مرتبط  CBAK Energy از بسته شدن 49.2 میلیون دلار پیشنهاد مستقیم ثبت شده خبر می دهد

Webcast و Dial-In

CMC از شما دعوت می کند به یک پخش مستقیم روز سرمایه گذار خود ، پنج شنبه ، 13 اوت 2020 ، در 8:30 صبح ET. تماس از طریق وب سایت ما در قابل دسترسی است www.cmc.com. در صورت عدم امکان گوش دادن به پخش زنده ، تماس بایگانی شده و برای پخش مجدد در وب سایت ما در روز کاری بعدی قابل دسترسی خواهد بود. اطلاعات مالی و آماری ارائه شده در پخش در وب سایت CMC تحت عنوان “سرمایه گذاران” قرار دارد.

مطلب مرتبط  منابع MDU سود سهام سه ماهه را در سهام مشترک اعلام می کند

درباره شرکت فلزات تجاری

شرکت بازرگانی فلزات و شرکتهای تابعه آن تولید ، بازیافت و بازاریابی محصولات فلزی و فلزی ، مواد و خدمات مرتبط را از طریق شبکه ای از امکانات که شامل هفت کوره قوس الکتریکی (“EAF”) مینی آسیاب ، دو میکرو آسیاب EAF ، دو آسیاب بازنگری ، ساخت فولاد است و کارخانه های فرآوری ، انبارهای محصول مربوط به ساخت و ساز و امکانات بازیافت فلز در ایالات متحده و لهستان.

شرکت فلزات تجاری SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.cmc.com

پاسخی بگذارید