شرکت حمل و نقل اردمور در مورد پیشنهاد خرید غیرمجاز از هافنیا نظر می دهد

شرکت حمل و نقل اردمور در مورد پیشنهاد خرید غیرمجاز از هافنیا نظر می دهد

همیلتون ، برمودا، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – شرکت حمل و نقل اردمور (NYSE: ASC) (“اردمور” ، “شرکت” یا “ما”) امروز این را تأیید کرد 19 ژوئن سال 2020 این یک پیشنهاد خرید ناخواسته از Hafnia Limited (“Hafnia” کد خریدار OSE “HAFNIA”) برای به دست آوردن سهام سهم قابل توجهی از Ardmore در یک معاملات تمام سهام دریافت کرد. طبق شرایط پیشنهادی هافنیا ، هر سهم آردمور برای 2.4 سهم از سهام مشترک هافنیا (“نسبت ارز پیشنهادی”) مبادله می شود.

هیئت مدیره اردمور این طرح را از جمله مشاوره با مشاوران حقوقی و مالی مستقل به طور کامل بررسی کرد و به اتفاق آرا تصریح کرد که این پیشنهاد بسیار فرصت طلب ، اساساً کم ارزش آردمور و آینده های آن است و مبنایی برای مشارکت در بحث با هافنیا نیست. در تصمیم گیری ، هیئت مدیره آردمور ، از جمله موارد دیگر ، این موارد را در نظر گرفت:

  • نرخ ارز پیشنهادی حاکی از قیمت پیشنهادی سهامداران آردمور است $ 3.87 به ازای هر سهم ، که تخفیف تقریبی 18٪ به قیمت سهم آردمور را نشان می داد 19 ژوئن سال 2020 و بیش از 28٪ تخفیف به میانگین وزن متوسط ​​سهم آردمور در مدت 30 روز قبل از پیشنهاد.
  • نرخ ارز پیشنهادی از نظر مادی پایین تر از نرخ مبادله ضمنی قیمت بسته شدن سهام هر شرکت بود 19 ژوئن سال 2020 از 2.925 همچنین در هنگام مشاهده قیمت متوسط ​​سهم وزنی برای هر شرکت برای 30 روز قبل از پیشنهاد ، از نظر مبادله ای بین دو شرکت 3.346 نیز از نظر معنوی پایین بود.
مطلب مرتبط  کمیته ویژه جهانی فولینگ مشاوران مستقل را حفظ می کند

اردمور سابقه ای اثبات شده از اجرای اولویت های استراتژیک و اهداف مالی خود را دارد. از زمان تأسیس ده سال پیش ، آردمور با داشتن حاکمیت شرکتی پیشرو در صنعت ، تخصیص سرمایه محتاطانه و یک بستر عملیاتی با TCE به یک بهترین طبقه صاحب و اپراتور MR (دامنه متوسط) محصول و تانکرهای شیمیایی تبدیل شده است. معادل زمان چارتری) عملکرد ، هزینه های عملیاتی ، سربار شرکت و هزینه های مالی در کنار رقبا بسیار بزرگتر. به عنوان یکی از معدود شرکتهای نفتکش عمومی مستقل ، آردمور متمرکز است تا ارزش قابل توجهی را به سهامداران خود ارائه دهد.

درباره شرکت حمل و نقل اردمور
اردمور یک ناوگان از محصول MR و تانکرهای شیمیایی از 25000 تا 50،000 تن وزن ناخالص را تملک و اداره می کند. اردمور حمل و نقل دریایی فرآورده های نفتی و مواد شیمیایی در سرتاسر جهان را به بزرگان نفت ، شرکت های ملی نفت ، تجار نفت و مواد شیمیایی و شرکت های شیمیایی با ناوگان مدرن و کارآمد سوخت تانکرهای با اندازه متوسط ​​ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  دانلود سریال دل قسمت 30 سی ام رایگان

استراتژی اصلی Ardmore این است که به توسعه یک ناوگان با کیفیت بالا و مدرن از تانکرهای فرآورده و مواد شیمیایی ، ایجاد روابط تجاری بلند مدت کلیدی و حفظ مزیت هزینه خود در دارایی ها ، عملیات و سربار ادامه دهد ، ضمن ایجاد هم افزایی و اقتصاد مقیاس به عنوان شرکت. رشد می کند اردمور خدمات خود را از طریق منشورهای مسافرتی ، استخرهای تجاری و منشورهای زمانی ارائه می دهد و از روابط نزدیکی با همکاران اصلی مدیریت تجاری و فنی برخوردار است.

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای به معنای قانون اصلاح دادرسی در مورد اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. بیانیه های رو به جلو شامل همه اظهاراتی است که واقعیت های تاریخی نیستند. کلمات “باور” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “می تواند” ، “باید” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “برنامه” ، “جستجو” ، “پیش بینی” ، “پروژه” و عبارات مشابه ، در میان بقیه ، بیانیه های آینده نگر را شناسایی می کنند ، که فقط از تاریخ اظهارات صحبت می شوند و ضمانت عملکرد آینده نیستند. در جایی که در هر بیانیه آینده نگرانه ، انتظار یا اعتقادی نسبت به نتایج یا رویدادهای آینده ابراز شود ، چنین انتظار یا اعتقادی براساس برنامه ها و انتظارات فعلی مدیریت ما استوار است و با حسن نیت ابراز می شود و اعتقاد بر این است که پایه ای معقول داشته باشد ، اما نمی توان اطمینان داشت که انتظار یا اعتقاد حاصل می شود یا حاصل می شود یا محقق می شود. اینکه آیا چنین سخنان آینده نگر به واقع به دست می آیند یا نه ، به وقایع آینده بستگی دارد که برخی از آنها خارج از کنترل ما هستند. مواردی که در این بیانیه های آینده نگر مورد بحث قرار می گیرند ، در معرض تعدادی از خطرات ، گرایش ها ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل است که می تواند باعث شود نتایج یا رویدادهای واقعی از نظر مادی با آنچه پیش بینی شده ، پیش بینی شده یا دلالت شده در بیانیه های آینده نگر ، از جمله موضوعات متفاوت است. در عنوان “عوامل خطر” و “بازنگری عملیاتی و مالی و چشم اندازها” در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F برای سال مالی 2019 و در پرونده های دیگر شرکت SEC شرح داده شده است.

مطلب مرتبط  Metals Advanced Global Metals انتصاب دونا گایر و رنه هورنبایر را به هیئت مدیره خود اعلام کرد

سوالات مربوط به روابط سرمایه گذار:
لئون برمن / برایان دیگنان
گروه IGB
تلفن: 212-477-8438 / 646-673-9701
پست الکترونیک: [email protected] / [email protected]

شرکت حمل و نقل منبع آردمور

لینک های مربوطه

http://www.ardmoreshipping.com

پاسخی بگذارید