شرکت خدمات انرژی Quintana با توجه به الزامات ذکر شده در ادامه ، از NYSE اخطار دریافت می کند

شرکت خدمات انرژی Quintana با توجه به الزامات ذکر شده در ادامه ، از NYSE اخطار دریافت می کند

هوستون، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت خدمات خدمات انرژی Quintana (“QES” یا “شرکت”) (NYSE: QES) امروز اعلام کرد که ، در 27 آوریل 2020، این شرکت توسط بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) از عدم مطابقت با استانداردهای لیست ادامه NYSE مطلع شد زیرا میانگین قیمت بسته شدن سهام سهام مشترک آن پایین تر است 1.00 دلار به ازای هر سهم در مدت 30 روز معامله متوالی ، که حداقل میانگین قیمت بسته شدن هر سهم مورد نیاز برای حفظ ادامه لیست در NYSE است. هیئت مدیره شرکت در حال بررسی همه گزینه های موجود برای بازگشت به پیروی از استانداردهای لیست ادامه NYSE است.

طبق مقررات NYSE ، شركت مدت شش ماه پس از دريافت اخطار براي بازپسگيري با حداقل نياز به قيمت سهم شركت دارد. با این حال ، به دلیل کاهش بی سابقه بازار ، در نتیجه گسترش COVID-19 ، به بعد 21 آوریل 2020کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (“SEC”) پیشنهاد NYSE را برای عوارض دوره درمانی برای حداقل قیمت سهم مورد نیاز از طریق 30 ژوئن سال 2020. در نتیجه ، این شرکت مدت زمانی شش ماه دارد که از آن آغاز می شود 1 ژوئیه سال 2020، برای بازیابی مجدد با حداقل نیاز قیمت سهم برای بازیابی مجدد ، در آخرین روز معاملاتی در هر ماه تقویم در طول دوره درمانی ، سهام مشترک شرکت باید دارای (i) قیمت بسته شدن حداقل 1.00 دلار در هر سهم و (ب) حداقل قیمت بسته شدن حداقل 1.00 دلار به ازای هر سهم طی 30 روز معاملاتی که در آخرین روز معاملاتی آن ماه پایان می یابد. در طول دوره درمانی ، با توجه به انطباق شرکت با سایر الزامات لیست بندی NYSE ، سهام سهام مشترک ما همچنان با نماد “QES” در NYSE مورد معامله قرار می گیرد ، اما نشان دیگری برای “.BC” خواهد داشت تا نشان دهد که شرکت در حال حاضر مطابق با الزامات لیست ادامه NYSE نیست. اگر شرکت نتواند انطباق خود را به دست آورد ، NYSE اقدامات مربوط به تعلیق و حذف سهام مشترک شرکت را آغاز می کند.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی – آریا نیوز

اعلامیه NYSE بر عملکردهای تجاری یا الزامات گزارش SEC ما تأثیر نمی گذارد و تحت هیچ یک از توافق های بدهی مادی این شرکت نتیجه ای ندارد.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

موارد فوق حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. بیانیه های رو به جلو عبارت از مواردی هستند که حقایق تاریخی را بیان نمی کنند و بنابراین ذاتاً مشمول این موضوع هستند. خطرات و عدم قطعیت ها بیانیه های رو به جلو نیز شامل جمله هایی هستند که به پیش بینی ها ، رویدادهای نامشخص یا مفروضات مربوط می شوند یا بر اساس آن بنا شده اند. اظهارات آینده نگر که در اینجا وجود دارد ، مبتنی بر انتظارات جاری است و خطرات و ابهامات گوناگونی را در بر می گیرد که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر معنوی با آن جمله های آینده نگر متفاوت باشند. چنین خطرات و عدم قطعیتها ، از جمله موارد دیگر ، شدت و مدت زمان بروز همه گیری COVID-19 ، پیامدهای اقتصادی مرتبط با آن و تأثیر منفی ناشی از تقاضا برای نفت و گاز را شامل می شود. مازاد قابل توجه فعلی در عرضه نفت و توانایی کشورهای اوپک + برای توافق و پیروی از محدودیت های عرضه؛ مدت و بزرگی اختلال بی سابقه در صنعت نفت و گاز که در حال حاضر از اثر عوامل قبلی ناشی می شود ، که بر تجارت ما تأثیر منفی می گذارد. چالش های عملیاتی مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 و تلاش برای کاهش ویروس ، از جمله چالش های لجستیکی ، محافظت از سلامتی و رفاه کارمندان ما ، ترتیب کار از راه دور ، عملکرد قراردادها و اختلال در زنجیره تأمین. ماهیت چرخه ای و نوسانات صنعت نفت و گاز ، که بر سطح فعالیت اکتشاف ، تولید و توسعه و الگوی هزینه شرکتهای E&P تأثیر می گذارد. و سایر خطرات و عدم قطعیت های ذکر شده در پرونده های ما با SEC ، از جمله گزارش های فعلی ما در فرم 8-K که هر از گاهی پرونده می کنیم ، گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و گزارش سالانه در فرم 10-K. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، اتكا كنند. ما هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر بعد از تاریخ ساخت آنها ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، به جز آنچه در قانون لازم است ، به روز نمی کنیم.

مطلب مرتبط  Air Products به اتحاد هیدروژن پاک اروپا پیوست

درباره خدمات انرژی کوینتانا

QES ارائه دهنده رشد گرا از خدمات متنوع نفتی به شرکت های پیشرو در زمینه اکتشاف نفت و گاز طبیعی و فعال در هر دو نمایشنامه معمولی و غیر متعارف در کلیه حوضه های فعال فعال در سراسر خدمات اصلی ایالات متحده QES شامل: حفاری جهت دار ، پمپاژ فشار ، کنترل فشار و خدمات سیم. این شرکت مجموعه کاملی از محصولات و خدمات را به یک پایگاه مشتری گسترده ارائه می دهد که با قابلیت تولید ، تعمیر و نگهداری داخلی پشتیبانی می شود. اطلاعات بیشتر در وب سایت به آدرس www.quintanaenergyservice.com در دسترس است.

SOURCE Quintana Energy Services Inc.

لینک های مربوطه

http://www.quintanaenergyservice.com

پاسخی بگذارید