شرکت طلائی ایالات متحده برنامه وبینار سرمایه گذاران در ماه اکتبر را اعلام کرد

شرکت طلائی ایالات متحده برنامه وبینار سرمایه گذاران در ماه اکتبر را اعلام کرد

ELKO ، Nev.، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت طلای ایالات متحده (NASDAQ: USAU) (“شرکت”) ، یک شرکت اکتشاف و توسعه طلا ، خوشحال است که اعلام می کند وبینارهای به روزرسانی سرمایه گذاران الکترونیکی را در سراسر ماه اکتبر به میزبانی CEORoadshow برگزار می کند. آقای. ادوارد کار، مدیر ارشد اجرایی شرکت کنندگان و سهامداران USAU را در مورد شرکت به روز می کند و پس از ارائه اولیه برای سوالات در دسترس خواهد بود.

آقای کار اظهار داشت ، “در این دوره از نوسانات و عدم اطمینان فوق العاده به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، برای Gold Gold Corp. شرکت مهم است که با سهامداران ما در ارتباط باشد. استفاده از فن آوری مدرن به ما امکان می دهد تا ارائه های تعاملی داشته باشیم و طرفین علاقه مند از ایمنی و امنیت خانه های خود در حالی که اقدامات توصیه شده فاصله بین اجتماعی را حفظ می کنند. به نمایندگی از کل شرکت و هیئت مدیره ، ما آرزو می کنیم که همه همچنان که از این بحران نجات می یابند ، ایمن و سالم بمانند. ”

مطلب مرتبط  در تاریخ 30 ژوئیه ، شرکت طلای بارش به وب پخش مستقیم در VirtualInvestorConferences.com دانلود کنید

لطفاً برای یک برنامه کامل از وبینارهای ماه اکتبر به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.usgoldcorp.gold/october-webinars

درباره شرکت طلای ایالات متحده
شرکت طلای آمریکا یک شرکت اکتشاف و توسعه طلای متمرکز در ایالات متحده است. شرکت طلای ایالات متحده دارای مجموعه ای از خواص اکتشاف است. مس کینگ ، که اکنون پروژه CK Gold است ، در واقع شده است جنوب شرقی وایومینگ و دارای گزارش فنی ارزیابی اقتصادی مقدماتی (PEA) است که توسط همکاران توسعه معادن تکمیل شد. کیستون و نهر مگی خواص اکتشافی در روندهای کورتز و کارلین در نوادا هستند. پروژه طلای چالیس در واقع شده است آیداهو. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت طلای ایالات متحده ، لطفاً به سایت www.usgoldcorp.gold مراجعه کنید

بندرگاه امن
برخی از اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 آینده نگرانه است. این اظهارات را می توان با استفاده از کلمات آینده نگر مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “پیش بینی” شناسایی کرد “برآورد شده” ، و “قصد” ، در میان دیگران. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی شرکت Gold Gold Corp. استوار است و نتایج واقعی می توانند از نظر بیانی متفاوت باشند. تعدادی از عوامل وجود دارد که می تواند وقایع واقعی را از آنچه توسط چنین اظهارنظرهای آینده نگر نشان داده شده ، متفاوت کند. این عوامل شامل هستند ، اما محدود نمی شوند، خطرات ناشی از: شرایط حاکم بر بازار برای قیمت فلزات و ورودی هزینه های صنعت معدن ، خطرات زیست محیطی و نظارتی ، خطرات شرکت های جدید که عموماً درگیر فعالیت های اکتشافی هستند ، آیا شرکت طلای ایالات متحده قادر به جمع آوری سرمایه کافی برای اجرای کاوش های آینده خواهد بود برنامه ها ، عدم قطعیت COVID-19 و سایر عوامل توصیف شده در آخرین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در مورد فرم 10-Q و گزارش های فعلی در فرم 8-K که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است ، که می تواند بررسی شود در www.sec.gov. شرکت این اظهارات آینده نگرانه را بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی خود درباره وقایع آینده بنا کرده است. در حالی که مدیریت این انتظارات و فرضیات را معقول می داند ، اما ذاتاً در معرض خطرهای تجاری ، اقتصادی ، رقابتی ، نظارتی و سایر خطرات ، حوادث غیرمترقبه و عدم اطمینان است که پیش بینی اکثر آنها دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند . شرکت هیچگونه نمایندگی یا تضمینی در مورد کامل و دقیق بودن اطلاعات موجود در این بخش نمی دهد و ما وظیفه ای برای اصلاح یا به روزرسانی اطلاعات موجود در آن را نداریم.

مطلب مرتبط  PBF Logistics برای انتشار نتایج درآمدهای سه ماهه دوم 2020

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیرید:
روابط سرمایه گذاران طلای ایالات متحده:
+1 800 557 4550
[email protected]
www.usgoldcorp.gold

SOURCE U.S. Gold Corp.

لینک های مربوطه

http://www.usgoldcorp.gold/

پاسخی بگذارید