شرکت كراتون فراخوان كنفرانس و پخش وب در سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام كرد

شرکت كراتون فراخوان كنفرانس و پخش وب در سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام كرد

هوستون، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Kraton (NYSE: KRA) ، تولید کننده پیشرو در جهان از پلیمرهای ویژه و محصولات با ارزش بالا دارای ارزش بالای مشتق شده از محصولات تولیدی کاج چوب کاج ، امروز اعلام کرد که برنامه کنفرانسی را در نظر گرفته است پنجشنبه 30 ژوئیه در ساعت 8 بامداد ساعت مرکزی (ساعت 9 صبح بعد از ظهر به وقت شرقی) برای بحث در مورد نتایج مالی و عملیاتی در سه ماهه دوم سال 2020. این شرکت انتظار دارد پس از نزدیک شدن به بازار ، نتایج سه ماهه دوم سال 2020 خود را منتشر کند چهارشنبه 29 ژوئیه 2020.

Kraton شما را دعوت می کند به تماس کنفرانس که به صورت زنده از طریق اینترنت پخش می شود ، در http://www.Kraton.com با انتخاب پیوند “روابط سرمایه گذار” در بالای صفحه اصلی و سپس انتخاب “رویدادها” دعوت کنید. تحت “شرکت” در صفحه روابط سرمایه گذار سخنگوی شرکت را شامل می شود کوین ام. فاگارتیرئیس جمهور و رئیس اجرایی؛ آتاناس H. آتاناسفمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی و ح. ژن شیلیمدیر روابط سرمایه گذار همچنین می توانید تماس تلفنی کنفرانس را از طریق تلفن با تماس با اپراتور تماس کنفرانسی 5-10 دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده و درخواست تماس کنفرانس Kraton – کد عبور: “8680118” شماره گیری رایگان تلفن کنید: 800-857- 6511 شماره گیری بین المللی: 210-839-8886.

مطلب مرتبط  PBF Logistics برای انتشار نتایج درآمدهای سه ماهه دوم 2020

پخش مجدد تماس با درآمد از طریق آن در دسترس خواهد بود 12:00 p.m. زمان مرکزی بر 13 آگوست 2020. برای دسترسی به پخش مجدد در وب سایت Kraton ، پیوند “روابط سرمایه گذار” را در بالای صفحه اصلی Kraton انتخاب کنید. در صفحه روابط سرمایه گذار به “رویدادها” در زیر “شرکت” بروید. رویدادهای گذشته را انتخاب کنید ، سپس “تماس کنفرانس سود شرکت کراتون Q2 2020”. برای شنیدن یک پخش تلفنی از تماس ، با شماره 888 562-6891 (رایگان) یا 203 369-3496 (عدد) تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  NV Energy همچنان مزایای انرژی خورشیدی را برای مشتریان به ارمغان می آورد

درباره KATATON
شرکت Kraton (NYSE “KRA”) تولید کننده پیشرو در جهان پلیمرهای ویژه و محصولات با ارزش بالا است که از منابع تجدیدپذیر مشتق شده است. پلیمرهای Kraton در طیف گسترده ای از کاربردها از جمله چسب ، روکش ، محصولات مراقبت از مصرف کننده و شخصی ، درزگیرها و روان کننده ها و محصولات پزشکی ، بسته بندی ، خودرو ، سنگ فرش و بام استفاده می شود. به عنوان بزرگترین ارائه دهنده جهانی در صنعت مواد شیمیایی کاج ، محصولات تخصصی این شرکت بر روی کاج به بازارهای چسب ، جاده و ساخت و ساز و تایر فروخته می شود و طیف گسترده ای از مواد شیمیایی عملکرد را به بازارهایی شامل مواد افزودنی سوخت ، مواد شیمیایی نفتی و تولید می کند. ، روکش ها ، مایعات و روان کننده های فلزکاری ، جوهر و معدن. Kraton محصولات خود را در بیش از 70 کشور جهان در اختیار مشتریان متنوع قرار می دهد. Kraton ، آرم و طراحی Kraton ، همه علائم تجاری شرکت Kraton یا شرکت های تابعه یا شرکت های وابسته آن هستند.

مطلب مرتبط  Dover تاریخ انتشار درآمد سه ماهه سوم 2020 ، تماس کنفرانسی و پخش وب را اعلام کرد

برای اطلاعات بیشتر:
ح ژن شیلی 281-504-4886

شرکت کراتون منبع

لینک های مربوطه

http://www.kraton.com

پاسخی بگذارید