شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

VANCOUVER ، بشویید.، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت لوله های شمال غربی (Nasdaq: NWPX) ، رهبر صنعت سیستم های لوله کشی مهندسی شده برای زیرساخت های آب ، امروز اعلام کرد: آماندا کولا به هیئت مدیره خود

بر 7 ژوئیه سال 2020هیئت مدیره شرکت مطابق دستورالعمل شرکت ، خانم کولا را به عنوان مدیر مستقل به عنوان هیئت مدیره انتخاب کرد و وی را به عنوان کمیته انتخاب و مدیریت هیئت منصوب کرد.

خانم کولا شریک ارشد شرکت Somerville Partners در است دنور ، کلرادو، که تخصص در مدیریت و روانشناسی سازمانی است. خانم کولا دارای 19 سال تجربه همکاری با سازمان های جهانی 500 است که مدیران و مدیران ارشد سطح را با درک چگونگی به حداکثر رساندن اثربخشی رهبری و ایجاد ارزش آفرینی از طریق برنامه ریزی بلند مدت استراتژیک ارائه می دهد. خانم کولا دارای دکتری است. و کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی از بولینگ دانشگاه ایالتی گرین و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه به دست آورد دانشگاه کلرادو ، بولدر.

گفت: “ما بسیار خوشحالیم که آماندا عضو هیئت مدیره ما شد.” رئیس جمهور اسکات مونتروس و مدیر اجرایی شرکت لوله شمال غربی “ما همچنان که در مسیر رشد شرکت ادامه می دهیم ، مهارتهای او در توسعه سازمانی ضروری خواهد بود.”

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار دوچرخه برقی هند با CAGR بیش از 44 درصد در دوره 2019-2025 رشد کند

درباره شرکت لوله شمال غربی – شرکت لوله های شمال غربی که در سال 1966 تأسیس شده است ، بزرگترین تولید کننده سیستم های لوله کشی آب فولادی مهندسی شده در ایران است آمریکای شمالی. این شرکت تولید لوله با کیفیت بالا از جنس استنلس استیل ، لوله استوانه ای بتونی با سیم پیچ ، لوله پوشش فولادی Permalok® ، محصولات بتونی پیش ساخته و مسلح از طریق لوله ژنو و Precast و همچنین آسترهای سفارشی ، روکش ، اتصالات و یکی از بزرگترین پیشنهادات اتصالات و قطعات تخصصی در آمریکای شمالی. شرکت لوله های شمال غربی محصولات مبتنی بر راه حل را برای طیف گسترده ای از بازارها از جمله انتقال آب و زیرساخت ها ، لوله کشی کارخانه های آب و فاضلاب ، فناوری بدون ترانشه و توانبخشی لوله فراهم می کند. این شرکت در موقعیت استراتژیک برای تأمین نیازهای زیرساخت آب و فاضلاب رو به رشد ، این شرکت مرکزی است ونکوور ، واشنگتن، و دارای امکانات تولیدی در سراسر آمریکای شمالی. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nwpipe.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Sandvik واگذاری سهام اقلیت در شرکت آلیاژ ویژه Xiamen Golden Egret ، با مسئولیت محدود (Gesac)

شرکت لوله شمال غربی SOURCE

لینک های مربوطه

www.nwpipe.com

پاسخی بگذارید