شرکت لوله های شمال غربی مجاز به بازگشایی عملیات کارخانه در مکزیک است

شرکت لوله های شمال غربی مجاز به بازگشایی عملیات کارخانه در مکزیک است

VANCOUVER ، بشویید.، 8 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت لوله های شمال غربی (Nasdaq: NWPX) ، رهبر صنعت سیستم های لوله کشی مهندسی شده برای زیرساخت های آب ، اخطار رسمی از ایالت سونوران و مقامات فدرال مکزیک دریافت کرده است که مجوز بازسازی مرحله ای زیرساخت های آب را صادر کرده است. مرکز تولید در سان لوئیس ریو کلرادو (“SLRC”) ، مکزیک.

همانطور که از 30 مه سال 2020تأسیسات SLRC مجاز به فعالیت با ظرفیت 30٪ است و شركت همچنان به اجرای پروتكلهای ایمنی توصیه شده COVID-19 ادامه می دهد. با توجه به اثبات اثرگذاری پروتکل های موجود ، این شرکت انتظار دارد که این تسهیلات مجوز بازگشت به تولید کامل را با بازسازی مرحله ای دوباره طی دو ماه آینده دریافت کند.

مطلب مرتبط  لنکستر ، کالیفرنیا اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده می شود

شرکت شمال غربی لوله و نمایندگان قانونی با مقامات بهداشتی و کارگری ایالت سونوران همکاری کردند تا راهی برای تولید کامل داشته باشند. سناتورهای ایالات متحده مارتین هاینریش (نیومکزیکو) ، کورستن سینما (آریزونا) ، و مارتا مکسیلی (آریزونا) ، و همچنین کمیته امنیت داخلی مجلس سنا در امور داخلی و امور دولتی و کنسولگری نوگالس ، نقش اساسی در ایجاد ماهیت اساسی محصولات زیرساختهای آبی تولید شده در SLRC داشتند.

“ایمنی همه کارمندان ما اولویت اول ما باقی مانده است. تیم ما آماده است تا به سر کار برگردد و برای اجرای پروتکل های ایمنی اقدامات اندازه گیری شده را انجام دهد.” اسکات مونتروس، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لوله های شمال غربی. ما از پشتیبانی نمایندگان خود در این کشور قدردانی می کنیم آریزونا و نیومکزیکو و همچنین حمایت کمیته امنیت میهن برای انتقال ماهیت بحرانی سیستم های انتقال آب ما به دولت ایالتی سونوران. گیاهان ما ایالات متحده به فعالیت خود ادامه داده اند و در حفظ نقاط عطف تولید برای مشتریان ما بسیار مهم هستند. “

مطلب مرتبط  GoGold Drills 3.4m of 2765 g / t AgEq at La Trini in Los Ricos North حاوی 61.4m of 204 g / t AgEq

درباره شرکت لوله شمال غربی – شرکت لوله های شمال غربی که در سال 1966 تأسیس شده است ، بزرگترین تولید کننده سیستم های لوله کشی آب فولادی مهندسی شده در ایران است آمریکای شمالی. این شرکت تولید لوله با کیفیت بالا از جنس استنلس استیل ، لوله استوانه ای بتونی با سیم پیچ ، لوله پوشش فولادی Permalok® ، محصولات بتونی پیش ساخته و مسلح از طریق لوله ژنو و Precast و همچنین آسترهای سفارشی ، روکش ، اتصالات و یکی از بزرگترین پیشنهادات اتصالات و قطعات تخصصی در آمریکای شمالی. شرکت لوله های شمال غربی محصولات مبتنی بر راه حل را برای طیف گسترده ای از بازارها از جمله انتقال آب و زیرساخت ها ، لوله کشی کارخانه های آب و فاضلاب ، فناوری بدون ترانشه و توانبخشی لوله فراهم می کند. این شرکت در موقعیت استراتژیک برای تأمین نیازهای زیرساخت آب و فاضلاب رو به رشد ، این شرکت مرکزی است ونکوور ، واشنگتن، و دارای امکانات تولیدی در سراسر آمریکای شمالی. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nwpipe.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Idrica برای دومین سال پیاپی اسپانسر رسمی WEX Global می شود

شرکت لوله شمال غربی SOURCE

لینک های مربوطه

www.nwpipe.com

پاسخی بگذارید