شرکت لوله های Northwest Pipe اعلامیه شرکت در D.A. نوزدهمین کنفرانس مجازی صنایع و خدمات متنوع دیویدسون

شرکت لوله های Northwest Pipe اعلامیه شرکت در D.A. نوزدهمین کنفرانس مجازی صنایع و خدمات متنوع دیویدسون

VANCOUVER ، بشویید.، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت لوله شمال غربی (NASDAQ: NWPX) ، رهبر صنعت سیستم های خط لوله مهندسی شده برای زیرساخت های آب ، امروز اعلام کرد که اسکات مونتراس، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، و آرون ویلکینز، مدیر ارشد مالی ، در D.A شرکت خواهد کرد. دیویدسون 19هفتم کنفرانس مجازی سالانه صنایع متنوع و خدمات در سه شنبه 22 سپتامبر 2020 و چهارشنبه 23 سپتامبر 2020. Northwest Pipe قرار است به صورت مجازی در 11:45 صبح ET بر 22 سپتامبردوم و در جلسات مجازی با سرمایه گذاران در طول روز شرکت خواهد کرد 23 سپتامبرrd.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی اقیانوس اطلس و سهام قدرت ترجیحی آتلانتیک با مسئولیت محدود اعلام نرخ سود سهام سه ماهه در نرخ ارز شناور تجمعی سهام ترجیح داده شده ، سری 3 از آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام با مسئولیت محدود

این ارائه بصورت زنده از طریق اینترنت پخش خواهد شد و در قسمت روابط سرمایه گذاران در وب سایت شرکت به آدرس https://investor.nwpipe.com/ میزبانی می شود. علاوه بر پخش مستقیم وب ، پخش مجدد به مدت 90 روز پس از رویداد در وب سایت شرکت در دسترس قرار خواهد گرفت.

درباره شرکت لوله شمال غربی

شرکت لوله های Northwest Pipe بزرگترین تولید کننده سیستم های لوله کشی فولادی مهندسی شده در سال 1966 تاسیس شده است آمریکای شمالی. این شرکت لوله های فولادی مهندسی شده با کیفیت بالا ، محصولات پیش ساخته و بتن آرمه را از طریق تولید می کند لوله ژنو و پیش ساخته ، لوله پوشش فولادی Permalok® ، لوله سیلندر بتونی پیچیده شده با میله ، و همچنین پوشش های سفارشی ، پوشش ها ، اتصالات و یکی از بزرگترین پیشنهادات اتصالات و اجزای تخصصی در آمریکای شمالی. این شرکت محصولات مبتنی بر راه حل را برای طیف گسترده ای از بازارها از جمله انتقال آب و زیرساخت ها ، لوله گذاری نیروگاه های آب و فاضلاب ، سیستم های فاضلاب و فاضلاب ساختاری ، فناوری بدون ترانشه و بازسازی خطوط لوله فراهم می کند. از نظر استراتژیک جهت تأمین نیازهای رو به رشد آب و فاضلاب ، دفتر مرکزی شرکت در آن قرار دارد ونکوور ، واشنگتن، و دارای امکانات تولید در سراسر است آمریکای شمالی. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nwpipe.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Pan American Silver از تعلیق عملیات Huaron و Morococha در پرو خبر داد

مخاطب:
آرون ویلکینز
مدیر ارشد مالی
شرکت لوله شمال غربی
(360) 397-6294 • [email protected]

یا روابط سرمایه گذار Addo
(310) 829-5400

SOURCE شرکت لوله شمال غربی

لینک های مربوطه

www.nwpipe.com

پاسخی بگذارید