شرکت لوله کشی پمبینا ژوئیه 2020 اعلام کرد سود سهام مشترک ، سهم سهم اولویت بندی شده و اعلام سه ماهه دوم سال 2020 نتایج کنفرانس تماس و پخش وب

شرکت لوله کشی پمبینا ژوئیه 2020 اعلام کرد سود سهام مشترک ، سهم سهم اولویت بندی شده و اعلام سه ماهه دوم سال 2020 نتایج کنفرانس تماس و پخش وب

کالری ، AB، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – شرکت خط لوله Pembina (“Pembina” یا “شرکت”) (TSX: PPL) (NYSE: PBA) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت سود سهام نقدی سهم مشترک را برای ژوئیه سال 2020 اعلام کرده است. 0.21 دلار هر سهم که قرار است پرداخت شود ، مطابق قانون قابل اجرا ، در 14 آگوست 2020 به سهامداران ضبط در 24 ژوئیه سال 2020. سود سهام عادی برای اهداف مالیات بر درآمد کانادا “سود سهام واجد شرایط” تعیین می شود. برای سهامداران غیر مقیم ، سود سهام سهم مشترک پمبینا باید “سود سهام واجد شرایط” در نظر گرفته شود و ممکن است مشمول مالیات بازدارندگی کانادا باشد.

برای سهامداران دریافت سود سهام مشترک خود در بودجه ایالات متحده ، ژوئیه سال 2020 پیش بینی می شود سود سهام نقدی تقریباً در ایالات متحده باشد. 0.1548 دلار به ازای هر سهم (قبل از کسر هر گونه مالیات قابل انعطاف در کانادا) بر اساس نرخ ارز ارز 0.7372. سود واقعی دلار آمریکا به کانادا / ایالات متحده بستگی دارد. نرخ ارز دلار در تاریخ پرداخت و مشمول مالیات های احتمالی قابل اجرا خواهد بود.

هیات مدیره شرکت پمبینا همچنین سود سهام سه ماهه ای را برای سهام ممتاز شرکت اعلام کرد ، سری های 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 9 ، 11 ، 13 ، 15 ، 17 ، 19 ، 21 ، 23 و 25. سری 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 9 ، 11 ، 13 و 21 سود سهام تقسیم شده قابل پرداخت است 1 سپتامبر 2020 به سهامداران ضبط در 4 آگوست 2020. سری 15 ، 17 و 19 سود سهام تقسیم شده قابل پرداخت است 30 سپتامبر سال 2020 به سهامداران ضبط در 15 سپتامبر سال 2020. سری 23 و 25 سود سهام تقسیم شده قابل پرداخت است 17 آگوست 2020 به سهامداران ضبط در 31 ژوئیه سال 2020.

سهام ترجیحی ، سری 1 (PPL.PR.A)

0.306625 دلار

سهام ترجیحی ، سری 3 (PPL.PR.C)

0.279875 دلار

سهام ترجیحی ، سری 5 (PPL.PR.E)

0.285813 دلار

سهام ترجیحی ، سری 7 (PPL.PR.G)

0.273750 دلار

سهام ترجیحی ، سری 9 (PPL.PR.I)

0.296875 دلار

سهام ترجیحی ، سری 11 (PPL.PR.K)

0.359375 دلار

سهام ترجیحی ، سری 13 (PPL.PR.M)

0.359375 دلار

سهام ترجیحی ، سری 15 (PPL.PR.O)

0.279000 دلار

سهام ترجیحی ، سری 17 (PPL.PR.Q)

0.301313 دلار

سهام ترجیحی ، سری 19 (PPL.PR.S)

0.292750 دلار

سهام ترجیحی ، سری 21 (PPL.PF.A)

0.306250 دلار

سهام ترجیحی ، سری 23 (PPL.PF.C)

$ 0.328125

سهام ترجیحی ، سری 25 (PPL.PF.E)

$ 0.325000

تأیید خط مشی ضبط و تاریخ پرداخت

پمبینا سود سهام نقدی سهام عادی خود را به دلار کانادایی را به صورت ماهیانه به سهامداران رکورد 25 پرداخت می کندهفتم روز تقویم هر ماه (به جز تاریخ ثبت دسامبر ، که است 31 دسامبرخیابان) ، اگر ، به عنوان و هنگامی که توسط هیئت مدیره تعیین می شود. در صورت سقوط تاریخ ضبط در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات قانونی ، تاریخ ثبت موثر روز کاری قبلی خواهد بود. تاریخ پرداخت سود سهام 15 استهفتم روز تقویم ماه بعد از تاریخ ثبت. اگر تاریخ پرداخت در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات قانونی سقوط کند ، روز کاری قبل از تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات قانونی به تاریخ پرداخت تبدیل می شود.

سود سهام سهام برگزیده سری 1 ، 3 ، 5 ، 7 ، 9 ، 11 ، 13 و 21 در اولین روز تقویم مارس ، ژوئن ، سپتامبر و دسامبر در هر سال قابل پرداخت است ، اگر ، به عنوان و هنگامی که توسط هیئت مدیره اعلام می شود. مدیران به سهامداران ضبط در اولین روز تقویم ماه قبل یا در صورتی که چنین پرداخت یا تاریخ ثبت یک روز کاری نباشد ، روز بعدی موفق روز بعد از آخر هفته یا تعطیلات قانونی است. سود سهام سهام ممتاز سری 15 ، 17 و 19 قابل پرداخت در آخرین روز تقویم مارس ، ژوئن ، سپتامبر و دسامبر در هر سال است ، در صورت اعلام و در صورت اعلام هیئت مدیره به سهامداران رکورد در 15هفتم روز تقویم همان ماه ، یا ، اگر چنین پرداخت یا تاریخ ثبت ، یک روز کاری نیست ، روز بعد موفق روز بعد از آخر هفته یا تعطیلات قانونی است. سود سهام سهام برگزیده سری 23 و 25 قابل پرداخت در 15 استهفتم روز فوریه ، ماه مه ، اوت و نوامبر در هر سال ، در صورت اعلام و در صورت اعلام شدن توسط هیئت مدیره به سهامداران ضبط در آخرین روز کاری ماه قبل یا ، یا در صورتی که چنین پرداخت یا تاریخ ثبت ، کاری نیست. روز ، روز کاری بعدی موفق بعد از آخر هفته یا تعطیلات قانونی.

مطلب مرتبط  Core Lab سهم سه ماهه Q3 2020 را اعلام کرد

اطلاعات کنفرانس و جزئیات پخش برای نتایج سه ماهه دوم سال 2020

پمبینا نتایج سه ماهه دوم سال 2020 خود را منتشر خواهد کرد پنجشنبه ، 6 آگوست 2020 بعد از نزدیک شدن بازارها تماس کنفرانسی و پخش وب برای برنامه ریزی شده است جمعه 7 آگوست 2020، در 8:00 صبح. MT (10:00 بعد از ظهر ET) برای سرمایه گذاران ، تحلیل گران ، کارگزاران و نمایندگان رسانه های علاقمند.

برای کنفرانس با شماره گیری شماره تماس بگیرید کانادا و ایالات متحده 647-427-7450 یا 888-231-8191 هستند. ضبط تماس کنفرانس تا پخش مجدد در دسترس خواهد بود 17 آگوست 2020 در 11:59 p.m. ET. برای دسترسی به پخش مجدد ، لطفاً با شماره 416-849-0833 یا 855-859-2056 تماس بگیرید و رمز عبور 8295027 را وارد کنید.

به پخش مستقیم کنفرانس می توانید از طریق وب سایت Pembina به آدرس www.pembina.com در زیر مرکز سرمایه گذاری ، ارائه و رویدادها یا با وارد کردن دسترسی داشته باشید:

https://producredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1290104&tp_key=f940364325 در مرورگر وب خود. اندکی پس از تماس ، یک بایگانی صوتی برای حداقل 90 روز در وب سایت ارسال می شود.

درباره پمبینا

کلگریشرکت پایپینا با پایه Pembina یک پیشرو در ارائه خدمات و حمل و نقل بین المللی است که به شما خدمت می کند آمریکای شمالی صنعت انرژی به مدت 65 سال پمبینا دارای یک سیستم یکپارچه از خطوط لوله است که مایعات مختلف هیدروکربن و فرآورده های گاز طبیعی را که در درجه اول در غرب تولید می شوند ، انتقال می دهند کانادا. این شرکت همچنین دارای امکانات جمع آوری و پردازش گاز است. زیرساخت های نفت و مایعات گاز طبیعی و تجارت لجستیک. در حال توسعه یک تجارت پایانه صادراتی است. و در حال حاضر در حال ایجاد تأسیسات پتروشیمی برای تبدیل پروپان به پلی پروپیلن است. دارایی های یکپارچه و فعالیت های تجاری پمبینا در اکثر زنجیره های ارزش هیدروکربن این امکان را به شما می دهد تا طیف کاملی از خدمات میانی و بازاریابی را به بخش انرژی ارائه دهد. پمبینا متعهد است از طریق توسعه زیرساختهایی که خدمات پمپینا را حتی در زنجیره ارزش هیدروکربن ارائه می دهد ، فرصتهای اضافی را برای اتصال تولید هیدروکربن به مناطق تقاضای جدید شناسایی کند. این تحولات جدید به تضمین اینكه هیدروكربنهای تولید شده در حوضه رسوبی كانادای غربی و سایر حوضه هایی كه پمپینا در آن فعالیت می كند ، می توانند به بالاترین ارزش بازارها در سراسر جهان برسند ، كمك می كنند.

هدف پمبینا:

به عنوان رهبر در ارائه راه حل های زیرساختی یکپارچه برای اتصال به بازارهای جهانی:

  • مشتریان ما را برای اولین بار برای خدمات معتبر و ارزش افزوده انتخاب کنید.
  • سرمایه گذاران بازده کل صنعت پیشرو را دریافت کنید.
  • کارمندان می گویند ما “کارفرمای انتخاب” هستیم و برای فرهنگ کار بی خطر ، احترام آمیز ، مشترک و عادلانه ارزش قائل هستیم. و
  • اجتماعات از ما استقبال کرده و تأثیر مثبت خالص تعهدات اجتماعی و زیست محیطی خود را بشناسیم.
مطلب مرتبط  رسیدگی به مواد Hyster-Yale سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

پمپینا به سه بخش تقسیم می شود: بخش خط لوله ، بخش تسهیلات و بخش بازاریابی و سرمایه گذاری های جدید.

معاملات سهام مشترک پمبینا در تورنتو و نیویورک بورس سهام به ترتیب تحت PPL و PBA. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pembina.com مراجعه نمایید.

اطلاعات و بیانیه های رو به جلو

این خبر حاوی اطلاعات و بیانیه های خاص آینده نگر (جمعی ، “بیانیه های آینده نگر”) است که بر اساس انتظارات ، تخمین ها ، پیش بینی ها و فرضیات فعلی پمبینا با توجه به تجربه و برداشت آن از روندهای تاریخی بنا شده است. در این خبرنامه می توان چنین اصطلاحات آینده نگر را با اصطلاحاتی مانند “باید” ، “ممکن” ، “اراده” ، “ادامه” ، “اگر” ، “بودن” ، “انتظار” و عبارات مشابه مشخص کرد رویدادهای آینده یا عملکرد آینده

به طور خاص ، این خبر حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای در رابطه با: سود سهام آینده است که ممکن است در سهام مشترک پمبینا و سهام ارجح اعلام شود. زمان و میزان پرداخت سود سهام و درمان مالیاتی آن. و زمان انتشار نتایج سه ماهه دوم سال 2020 شرکت. این بیانیه های آینده نگر توسط پمبینا بر اساس پیش فرض های خاصی که پمبینا در رابطه با آن در تاریخ انتشار این خبر اعلام کرده است ، در میان موارد دیگر: توانایی پمبینا و هر شخص ثالث لازم برای تعامل مؤثر با ذینفعان. سطح فعالیت های اکتشافی و توسعه صنعت نفت و گاز؛ موفقیت عملیات پمپینا و پروژه های رشد؛ قیمت های کالاها ، حاشیه ها ، حجم و نرخ ارز حاکم است. این که نتایج آینده عملیات پمبینا با عملکرد گذشته و انتظارات مدیریت در رابطه با آن مطابقت داشته باشد. تداوم دسترسی به سرمایه با قیمت های جذاب برای تأمین اعتبار مورد نیاز سرمایه در آینده در رابطه با دارایی ها و پروژه های موجود ، از جمله اما به هزینه های سرمایه ای آینده مربوط به گسترش ، ارتقاء و خاموشی نگهداری محدود نمی شود. که هر پروژه شخص ثالث مربوط به پروژه های رشد پمبینا همانطور که انتظار می رود تحریم و تکمیل می شود. که می توان به هرگونه توافق نامه تجاری مورد نیاز دست یافت. اینکه کلیه مصوبات مورد نیاز نظارتی و زیست محیطی را می توان با شرایط لازم به موقع به دست آورد اینکه طرفهای توافق نامه های مادی به موقع به کار خود ادامه دهند. هیچ رویدادی پیش بینی نشده ای که مانع اجرای قراردادها شود وجود ندارد. عدم وجود ساخت و ساز مواد پیش بینی شده ، صداقت و یا سایر هزینه های مربوط به پروژه های رشد فعلی یا عملیات فعلی؛ نرخ بهره و مالیات غالب؛ و در دسترس بودن پوشش تحت بیمه نامه پمبینا (از جمله در رابطه با بیمه نامه قطع مشاغل پمبینا).

اگرچه پمبینا معتقد است كه انتظارات و عوامل مادی و فرضیات منعكس شده در این اظهارات آینده نگر منطقی هستند ، اما نمی توان اطمینان داد كه این انتظارات ، عوامل و فرضیات صحیح خواهند بود. خوانندگان هشدار می دهند که وقایع یا شرایط ممکن است باعث شود نتایج واقعی از لحاظ پیش بینی شده ، پیش بینی شده یا پیش بینی شده تفاوت معناداری ایجاد کنند. با توجه به ماهیت آنها ، بیانیه های آینده نگرانه شامل مفروضات بیشماری ، خطرات و ابهامات شناخته شده و ناشناخته است که به این احتمال کمک می کند که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر بیانیه های آینده نگر رخ ندهد که این امر ممکن است باعث عملکرد واقعی و نتایج مالی در آینده شود. دوره های متفاوت از نظر مادی از هر پیش بینی عملکرد آینده یا نتایج بیان شده یا دلالت بر چنین اظهارات آینده نگر. این خطرات و عدم قطعیتهای شناخته شده و ناشناخته شامل موارد زیر است: محیط نظارتی و تصمیمات؛ توانایی پمبینا در جمع آوری سرمایه کافی (یا جمع آوری سرمایه کافی با شرایط مطلوب) برای تأمین اعتبار در آینده و پروژه های رشد و تحقق تعهدات آینده. عدم مذاکره و انعقاد هرگونه توافق نامه تجاری مورد نیاز یا عدم دستیابی به تحریم پروژه؛ افزایش هزینه های ساخت و ساز یا تأخیر در ساخت و ساز در پروژه های توسعه و رشد پمبینا. کمبود نیروی کار و مواد؛ عدم عملکرد یا پیش فرض توسط طرفهای معاهداتی که پمبینا یا یک یا چند شرکت وابسته به آن در رابطه با تجارت خود منعقد کرده اند. تأثیر نهادهای رقابتی و قیمت گذاری؛ اعتماد به شرکای اصلی صنعت ، اتحادها و توافق نامه ها؛ قدرت و عملکرد صنعت تولید نفت و گاز طبیعی و قیمت کالاهای مرتبط ادامه یا تکمیل پروژه های شخص ثالث؛ اقدامات مقامات دولتی یا نظارتی از جمله تغییر در قوانین و رفتارهای مالیاتی ، تغییر در نرخ حق امتیاز ، ابتکارات یا سیاستهای تغییر اقلیم یا افزایش مقررات زیست محیطی. عدم تحقق مزایا یا هم افزایی های پیش بینی شده از مالکیت (از جمله کسب Kinder Morgan Canada Limited و بخش ایالات متحده از خط لوله Cochin) ، مسائل ادغام یا موارد دیگر؛ شرایط نامطلوب عمومی اقتصادی و بازار در کانادا، آمریکای شمالی و در سراسر جهان ، از جمله تغییرات ، یا ضعف های طولانی مدت ، بر حسب مورد ، در نرخ بهره ، نرخ ارز ارز خارجی ، قیمت کالاها ، روند عرضه / تقاضا و سطح فعالیت های کلی صنعت ، خطرات مربوط به همه گیری های گسترده یا شیوع همه گیر ، از جمله بیماری همه گیر COVID-19. تغییر در رتبه بندی اعتبار ریسک اعتباری طرف مقابل؛ فن آوری و خطرات امنیتی سایبر؛ و برخی از خطرات دیگر که هر از گاهی در اسناد افشای عمومی پمبینا شرح داده می شود ، از جمله ، موارد دیگری که تحت عنوان “عوامل خطر” در بخش بحث و تحلیل مدیریت پمپینا و فرم اطلاعات سالانه برای سال به پایان رسیده است 31 دسامبر 2019، و در بحث مدیریت و پمپینا برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، همه این موارد را می توان در نمایه Pembina در سیستم تجزیه و تحلیل اسناد الکترونیکی و بازیابی (SEDAR) در www.sedar.comثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در www.sec.gov و در وب سایت پمبینا در دسترس است www.pembina.com. اظهارات آینده نگر صریحاً با اظهارات فوق صلاحیت دارند و فقط از تاریخ این سند صحبت می کنند. پمبینا هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر در این زمینه ، به جز آنچه كه در قوانین مقرر در نظر گرفته شده است ، ندارد.

مطلب مرتبط  Gemini Bio امکانات جدید cGMP را افتتاح می کند

شرکت خط لوله پمبینا

لینک های مربوطه

http://www.pembina.com

پاسخی بگذارید