شرکت لیدا منابع 2500 هکتار اضافی را در نزدیکی معدن Quiruvilca ، پرو بدست می آورد

شرکت لیدا منابع 2500 هکتار اضافی را در نزدیکی معدن Quiruvilca ، پرو بدست می آورد

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 7 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Lida Resources (CSE: LIDA) (“لیدا” یا “شرکت“) یک شرکت اکتشاف کانادایی است که خوشحال است اعلام کند که 2500 هکتار در مجاورت دارایی San Vincente و دارایی معدن Quiruvilca اخیراً به دست آورده است.

دارایی San Vincente شرکت ، املاک معدن Quiruvilca و زمین اضافی (“دارایی”) همگی در منطقه Quiruvilca واقع شده اند ، استان سانتیاگو دو چوکو، لا لیبرتاد ، پرو.

“ما بسیار خوشحالیم که زمین اضافی را در این منطقه انتخاب کرده ایم. این یک ویژگی طلای / نقره / مس بسیار پرکار است. ما در مجاورت معدن Barrick Gold Lagunas Norte قرار داریم. ما می خواهیم موقعیت زمین خود را در مجاورت معدن Quiravila تحکیم کنیم. هدف ما این است که از نمای معدن نقره از نوع رگه به ​​یک معدن طلای / مس با تناژ بالا تبدیل شود. “، اظهار داشت لن د ملت ، مدیر عامل

در اوج زندگی اولیه 80 ساله معدن Quiruvilca معدن رگه های باریک با 3000 تن در روز استخراج شد. این معدن با بسته شدن روزانه 1000 تن در روز استخراج شد.

مطلب مرتبط  پیشرو شرکتهای مشاوره مستقل ISS و شیشه لوئیس توصیه می کنند که سهامداران استخراج SSR و سهامداران طلا Alacer برای موارد پیشنهادی در ارتباط با ادغام پیشنهادی رأی دهند

درباره Lida Resources Inc.

Lida با ایجاد مطالبات اولیه مواد معدنی ، مذاکره برای مجوز از مقامات دولتی ، دستیابی به مطالبات معدنی یا مجوز از دارندگان موجود ، ورود به توافق نامه های گزینه ای برای به دست آوردن منافع در مطالبات معدنی یا خرید شرکت هایی با مطالبات معدنی یا مجوزها. در مورد این ویژگی ها ، شرکت مواد معدنی را به تنهایی یا در سرمایه گذاری های مشترک با دیگران بررسی می کند. اکتشاف برای فلزات معمولاً شامل نمونه برداری از سطح ، بررسی هواشناسی و زمین شناسی زمین و حفاری است. این شرکت محدود به هیچ فلز یا منطقه خاصی نیست ، بلکه تمرکز شرکت بر روی فلزات گرانبها و پایه در کشور است آمریکای جنوبی، به طور مشخص پرو، مانند تاریخ این

مبادله امنیت کانادا و همچنین خدمات تنظیم مقررات آن ، از مسئولیت پذیری یا دسترسی این نسخهها کاربری یا صحت این انتشار مجدد ، بازبینی شده یا مسئولیت دسترسی برخوردار نیستند.

مطلب مرتبط  سهامداران بیش از حد ادغام SSR Mining و Alacer Gold را تأیید می کنند

سلب مسئولیت اطلاعات سلب مسئولیت

برخی از اظهارات مندرج در این نسخه خبری ممکن است اطلاعاتی را به دنبال داشته باشد که شامل گسترش عملیات از جمله اما محدود به آنها نمی شود. اطلاعات جستجوی پیش رو اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” شناسایی می شود. و عبارات مشابه اطلاعات جستجوی رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی یا رویدادها از لحاظ مادی با آنچه پیش بینی می شود در چنین اطلاعاتی که انتظار می رود متفاوت باشد. نتایج واقعی شرکت می تواند از لحاظ پیش بینی شده در نتیجه به دنبال یافتن اطلاعات رقابتی و رقابت برای فرصت های سرمایه گذاری ، چالش های مربوط به عملیات در بازارهای بین المللی ، ریسک اجرای معاملات ، تغییر در برنامه های توسعه استراتژیک شرکت و سایر عوامل ، از نظر پیش بینی شده در این اطلاعات مشتاقانه متفاوت باشد. که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند. این شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در اطلاعات آینده نگر بر اساس انتظارات جاری و خط لوله سرمایه گذاری بالقوه معقول است ، اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح به اثبات رسیده و چنین اطلاعاتی که به آینده منتقل می شوند نباید به آنها غیرقانونی اعتماد شود. هرگونه اطلاعات آینده دار شامل این خبر ، انتظارات شرکت را از تاریخ این شرکت نشان می دهد و بعد از چنین تاریخ می تواند تغییر کند. شرکت از هرگونه قصد و یا تعهد برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اطلاعات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  فلزات خزانه داری برای به دست آوردن پروژه همسایه Goldlund ، تحکیم منطقه طلای کانادا در حال ظهور

منبع Lida منابع وارز

پاسخی بگذارید