شرکت ماراتن پترولیوم سود سه ماهه را اعلام کرد

شرکت ماراتن پترولیوم سود سه ماهه را اعلام کرد

FINDLAY ، اوهایو، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره شرکت Marathon Petroleum Corp. (NYSE: MPC) سود سهام را اعلام کرد 0.58 دلار هر سهم در سهام مشترک. سود سهام قابل پرداخت است 10 ژوئن سال 2020، به سهامداران سابقه از پایان کار 20 مه سال 2020.

درباره شرکت ماراتن پترولیوم

شرکت ماراتون پترولیوم (MPC) یک شرکت انرژی پیشرو ، یکپارچه ، پایین دستی است که مقر آن در آن است Findlay ، اوهایو. این شرکت بزرگترین سیستم پالایش کشور را با بیش از 3 میلیون بشکه در روز ظرفیت نفت خام در 16 پالایشگاه اداره می کند. سیستم بازاریابی MPC شامل مکانهای مارک دار در سراسر است ایالات متحدهاز جمله فروشگاه های خرده فروشی ماراتن شرکت Speedway LLC ، یک شرکت تابعه MPC ، فروشگاه های رفاه و خرده فروشی را در سراسر خود دارد ایالات متحده. MPC همچنین در MPLX LP ، یک شرکت میان شرکت که مالکیت و جمع آوری دارایی های جمع آوری ، پردازش و انشعاب و همچنین نفت و نفت و محصولات سبک را در زیرساخت های حمل و نقل و لجستیک دارد ، صاحب شریک عمومی و منافع شریک اکثریت محدود است. اطلاعات بیشتر در www.marathonpetroleum.com در دسترس است.

مطلب مرتبط  تیم WPI-MANA ​​دستگاه ترموالکتریک همراه با انتشار دهنده حرارتی انتخابی با طول موج ایجاد می کند که انرژی مداوم ، شبانه روز تولید می کند

اطلاعات تماس با سرمایه گذاران: (419) 421-2071
کریستینا کازاریان، معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
تارن اری، مدیر ، روابط سرمایه گذار
برایان وورتینگتون، مدیر ، روابط سرمایه گذار

مخاطبین رسانه:
Hamish Banks، معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکت (419) 421-2521
جمال خیری ، مدیر ، ارتباطات شرکت (419) 421-3312

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

SOURCE شرکت ماراتن پترولیوم

لینک های مربوطه

http://www.marathonpetroleum.com

پاسخی بگذارید