شرکت محلی کانادا نارنجی خلاقیت را برای نگه داشتن کارمندان در طول همه گیری رعایت می کند

شرکت محلی کانادا نارنجی خلاقیت را برای نگه داشتن کارمندان در طول همه گیری رعایت می کند

وستامریکا از تیم خلاق و مهندسین سازه خود خواست تا محصولات جدید PPE را مطابق با تقاضای روزافزون ایمنی پیش روی افراد و مشاغل ، که می توانند در محصولاتشان تولید شود ، توسعه دهند. دریاچه جنگل امکانات. آنها پس از جستجوی تعداد زیادی از ایده های جدید PPE ، آنها یکی از این قول ها را به عنوان یک تغییر دهنده بازی واقعی در فضای حفاظت شخصی شناسایی کردند.

Westamerica با داشتن زنجیره های عرضه ماسک و افزایش تقاضا ، موقعیتی منحصر به فرد برای شرکت در این بخش در حال رشد PPE – با یک ماسک صورت تولید شده و قابل بازیافت که کاملاً از کاغذ ساخته شده است – مشخص کرد.

مطلب مرتبط  تویوتا نسل دوم Mirai ، وسیله نقلیه الکتریکی سوختی خود را به عنوان پرچمدار خود در طراحی و فناوری معرفی می کند

تیمی برای کامل کردن محصول ایجاد شده است. در مدت 60 روز ، EasyMask محافظ یکبار مصرف یکبار مصرف ، کاملاً از کاغذ و 100٪ قابل بازیافت ساخته شده است. ثبت اختراع موقت ارائه شد ، برندسازی تأسیس شد و یک برنامه بازاریابی برای EasyMask راه اندازی شد.

مارک دابللیس، معاون رئیس جمهور وستامریکا با هدایت تیم پروژه در ایجاد EasyMask گفت: “تیم با استعداد ما همچنان این محصول را به چالش می کشد تا زمانی که ما بتوانیم آن را در یک نقطه قیمتی بسیار زیر ماسک های جراحی سنتی وارداتی که از پلی پروپیلن ساخته شده است تحویل بگیریم. ما به EasyMask احتیاج داشتیم. مقرون به صرفه ، قابل بازیافت ، زیست تخریب پذیر ، قابل تنظیم ، موثر و راحت است. EasyMask همه این ویژگی ها را ارائه می دهد. “

مطلب مرتبط  Avient گزارش پایداری را منتشر می کند ، اهداف پایداری را برای سال 2030 اعلام می کند

EasyMask با کمترین قیمت می فروشد .29 دلار در واحد در مقادیر زیاد و اکنون مستقیماً از وب سایت Westamerica (mywestamerica.com/easymask) در دسترس است. این شرکت به طور فعال در حال درخواست شرکای توزیع PPE و روابط کاربر نهایی در صنایعی نظیر خرده فروشی ، مالی ، مهمان نوازی ، دبیرخانه و پزشکی است.

مطلب مرتبط  بالارد سفارش پیگیری ون هول برای 10 ماژول سلول سوختی برای تأمین انرژی اتوبوس ها در هلند را اعلام کرد

EasyMask به دلیل قیمت پایین قیمت ، به مشاغل این امکان را می دهد تا آن را به عنوان یک حسن نیت ارائه دهند و از این طریق یک تجربه مهمان مثبت را تضمین کنند. گزینه های سفارشی سازی به کسب و کارها یک مارک تجاری طبیعی و بستر پیام رسانی می دهد.

SOURCE Westamerica ارتباطات

لینک های مربوطه

mywestamerica.com

پاسخی بگذارید