شرکت مگنا طلا در مورد افشای فنی خاصی توضیح می دهد

شرکت مگنا طلا در مورد افشای فنی خاصی توضیح می دهد

تورنتو، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Magna Gold Corp. (TSXV: MGR) ، (OTCQB: MGLQF) (“مگنا” یا “شرکت“) اعلام می کند ، در نتیجه بررسی توسط کارمندان کمیسیون اوراق بهادار انتاریو ، در حال صدور اخبار زیر در مورد افشای فنی شرکت در مورد املاک مرسدس شرکت است (” “املاک مرسدس“). این شرکت ارائه شرکت ارائه شده در وب سایت خود را به روز کرده است ، از جمله سایر تغییرات:

  • برخی از افشای “منابع” در مورد سپرده گذاری در املاک مرسدس را که از دسته های منابع معدنی قابل استفاده در بخش 1.2 ابزار ملی 43-101 استفاده نکرده است ، حذف کنید – استانداردهای افشای پروژه های معدنی (“NI 43-101“) برخلاف بخش 2.2 (a) از NI 43-101 و مقدار ، درجه یا فلز یا مواد معدنی یک کانسار را که به عنوان یک منبع معدنی استنباط شده ، یک منبع معدنی مشخص شده یا یک منبع معدنی اندازه گیری شده طبقه بندی نشده است ، فاش کرد به بخش 2.3 (1) (a) NI 43-101 ؛
  • برخی از افشای مقادیر فلز یا ماده معدنی حاوی عناصر مرسدس مرسدس را که بر خلاف بند 2.2 (د) NI 43- هر دو درجه یا کیفیت و مقدار آن ذکر نشده است ، حذف کنید. 101؛
  • برخی از افشای اطلاعات مربوط به تولید و فروش طلا از املاک مرسدس ، از جمله تولید پیش بینی شده و سرمایه مربوطه و هزینه های عملیاتی و جریان های نقدی را حذف کنید ، که ممکن است به عنوان نتایج یک تحلیل اقتصادی مشخص شود که شامل منابع معدنی استنباط شده یا مبتنی بر آن است هدف اکتشاف برخلاف بخش 2.3 (1) (ب) NI 43-101 ؛
  • هرگونه استفاده از اصطلاح “سنگ معدن” را در زمینه منابع معدنی که ممکن است گمراه کننده باشد حذف کنید. و
  • نام و ارتباط با شرکت شخص واجد شرایطی را که آماده سازی یا نظارت بر تهیه اطلاعاتی است که مبنای افشای کتبی یا افشای کتبی را تأیید می کند ، مطابق با بخش 3.1 از NI 43-101 وارد کنید.
مطلب مرتبط  پنج سوراخ اضافی برای افزایش هسته با درجه بالاتر ادامه دارد ، حفاری اهداف دیگری که اکنون در پروژه سولفید نیکل-کبالت کرافورد در حال انجام است

ارائه به روز شده شرکت اکنون در وب سایت شرکت موجود است.

علاوه بر این ، شرکت می خواهد در مورد تولید و فروش بالقوه طلا از املاک مرسدس ، در مورد برخی از افشاگری ها توضیحاتی ارائه دهد. تصمیم برای تولید در مرسدس املاک بر اساس گزارش فنی پشتیبانی از منابع معدنی یا ذخایر معدنی نشان دهنده دوام اقتصادی و فنی نبوده است ، و در نتیجه ، ممکن است عدم اطمینان در دستیابی به سطح خاصی از بازیافت مواد معدنی وجود داشته باشد هزینه چنین بازپرداختی ، که شامل افزایش خطرات مرتبط با توسعه یک سپرده قابل استخراج از طریق تجاری است. از نظر تاریخی ، چنین پروژه هایی خطر اقتصادی و فنی بسیار بالاتری دارند. هیچ تضمینی برای دستیابی به هزینه های پیش بینی شده تولید وجود ندارد. عدم دستیابی به هزینه های پیش بینی شده تولید تأثیر نامطلوبی بر گردش پول شرکت و سودآوری آینده آن خواهد داشت. خوانندگان هشدار می دهند که عدم اطمینان بیشتر و خطر بیشتر خرابی اقتصادی و فنی در ارتباط با چنین تصمیماتی در زمینه تولید وجود دارد. بیشتر احتیاط می شود که منابع معدنی ذخیره معدنی نیستند و از نظر اقتصادی قابلیت اقتصادی ندارند.

شخص واجد شرایط

جیمز باگمن (P. Geo.) ، مشاور زمین شناس و یک فرد واجد شرایط که توسط NI 43-101 تعریف شده است ، اطلاعات علمی و فنی را در این خبر تأیید کرده است.

درباره شرکت مگنا طلا

Magna Gold Corp. یک شرکت طلای کانادایی است که در زمینه عملیات ، توسعه ، اکتشاف و خرید شرکت دارد مکزیک. دارایی اصلی آن تولید است سانفرانسیسکو معدن طلا در سونورا ، مکزیک و پروژه های مرحله اکتشاف شامل سان یهودا، لاپیما و مرسدس.

سهام شرکت در TSXV تحت نماد معاملاتی “MGR” و OTCQB تحت نماد معاملاتی “MGLQF” معامله می شود. مگنا به خوبی در جوامع مجاور خود ادغام شده است ، ساکنان محلی را استخدام می کند و در صورت امکان از خدمات محلی استفاده می کند.

مطلب مرتبط  تاجیما ماشین های گلدوزی AI جدیدی را با عنوان سری TMEZ-KC راه اندازی می کند

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.magnagoldcorp.com مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید آرتورو بونیلاس، رئیس جمهور ، مدیر ارشد اجرایی و مدیر شرکت.

این نسخه خبری شامل “گزاره های آینده نگر” است که از واقعیت های تاریخی تشکیل نشده است. اظهارات رو به جلو شامل تخمین ها و بیانیه هایی است که برنامه ها ، اهداف یا اهداف آینده شرکت را توصیف می کند ، از جمله کلماتی درمورد اینکه شرکت یا مدیریت انتظار دارند یک وضعیت یا نتیجه اعلام شده رخ دهد. عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “برآورد” ، “ممکن” ، “می تواند” ، “می خواهد” ، “اراده” یا “برنامه” مشخص کرد. از آنجا که گزاره های آینده نگر مبتنی بر فرضیات هستند و به رویدادها و شرایط آینده می پردازند ، از نظر ماهیت آنها خطرات و عدم اطمینان های ذاتی را شامل می شوند. اگرچه این اظهارات براساس اطلاعاتی است كه در حال حاضر در اختیار شركت است ، اما شركت هیچ تضمینی درباره نتایج واقعی انتظارات مدیریت ارائه نمی دهد. خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل دخیل در اطلاعات آینده نگر می توانند باعث شوند وقایع ، نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصت های واقعی تفاوت معناداری با آنچه را که چنین اطلاعات آینده نگرانه بیان می کند یا ضمنی آنهاست ، داشته باشد. اطلاعات به جلو در این نسخه خبری شامل اطلاعاتی در مورد اهداف شرکت ، اهداف یا برنامه های آینده ، تولید و فروش طلا ، تصمیمات تولید ، هزینه های پیش بینی شده تولید ، جریان پول و سودآوری است. عواملی که می توانند نتایج واقعی با چنین اطلاعات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند عبارتند از: عدم شناسایی منابع معدنی ، عدم تبدیل منابع معدنی برآورد شده به ذخایر ، عدم امکان تکمیل مطالعه امکان سنجی که تصمیم تولید را توصیه می کند ماهیت اولیه نتایج آزمون متالورژی ، تأخیر در به دست آوردن یا عدم دستیابی به تأییدیه های مورد نیاز پروژه های دولتی ، زیست محیطی یا سایر پروژه ها ، خطرات سیاسی ، ناتوانی در انجام وظیفه برای اسکان ملت های اول و سایر افراد بومی ، عدم اطمینان در مورد در دسترس بودن و هزینه های تأمین مالی مورد نیاز در آینده ، تغییرات در بازارهای سهام ، تورم ، تغییرات نرخ ارز ، نوسانات قیمت کالاها ، تأخیر در توسعه پروژه ها ، سرمایه و هزینه های عملیاتی به طور قابل توجهی از برآوردها و سایر خطرات موجود در صنعت اکتشاف و توسعه مواد معدنی متفاوت است. ، و این خطرات مشخص شده در شرکت است اسناد blic ثبت شده در SEDAR. اگرچه این شرکت معتقد است که فرضیات و عواملی که در تهیه اطلاعات آینده نگر در این خبر منتشر شده است منطقی است ، اما نباید به اطلاعاتی که فقط از تاریخ انتشار این خبر اعمال می شود ، اعتماد ناعادلانه کرد و هیچ گونه اطمینان نمی تواند با توجه به اینکه چنین وقایعی در بازه های زمانی مشخص شده یا به طور کلی رخ خواهد داد. این شرکت از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، غیر از آنچه که در قانون خواسته شده است صرف نظر می کند.

مطلب مرتبط  شرکت عزیزم گزارش نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را ارائه می دهد

نه TSX Venture Exchange و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX Venture Exchange تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Magna Gold Corp.

پاسخی بگذارید