شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

دالاس، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – One Network Enterprises ، یک ارائه دهنده جهانی شبکه های تجاری چند جانبه برای مدیریت مستقل زنجیره تامین ، امروز اعلام کرد که Nucleus Research ، ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره فناوری مبتنی بر مورد ، One Network را به عنوان یک رهبر در ارزش فناوری کنترل برج خود رتبه بندی کرده است ماتریس 2020 برای پنجمین سال متوالی. نوکلئوس معتقد است که یک شبکه در نتیجه سرمایه گذاری خود در هوش مصنوعی و قابلیت های یادگیری ماشین و رویکرد “شبکه شبکه ها” همچنان در فناوری برج کنترل پیشرو خواهد بود. گزارش کامل و مکمل تحقیقات هسته ای در اینجا موجود است.

وی گفت: “شبکه جهانی One Network در هسته اصلی ارزش پیشنهادی آن قرار دارد و از قابلیت برنامه ریزی و اجرای یکپارچه آن پشتیبانی می کند.” اندرو مک میلان، تحلیلگر اصلی گزارش. “با بیش از 90،000 مشاغل جهانی در شبکه خود ، کاربران فرصت همکاری با هر یک از طرفهای دیگر شبکه را دارند و می توانند به راحتی مشارکت جدید ایجاد کنند ، زیرا جریان داده های مورد نیاز قبلا به شبکه جهانی پیوند داده شده اند و می توانند از طریق یک مجوز به اشتراک گذاشته شوند. چارچوب. رویکرد One Network همچنین شرکای تجاری را قادر می سازد تا عملکرد را در برنامه ریزی و اجرای زنجیره تامین بهبود بخشند. پیش بینی ها و برنامه ها می توانند به طور خودکار متناسب با عرضه و تقاضا تنظیم شوند ، در حالی که محدودیت های ظرفیت ، هزینه ها و سطح خدمات را متعادل می کنند. در صورت اختلال ، هوش مصنوعی پیشرفت ها اقدامات تجویزی را برای کاربران فراهم می کند و می تواند به طور خودکار تنظیماتی را در فرآیندهای اجرا ایجاد کند.

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 بر صنعت دریچه های صنعتی 2020 و پیش بینی های مربوط به 2021-2025

این گزارش پیشرفت های One Network را به عوامل هوشمند NEO مجهز به هوش مصنوعی خود پشتیبانی می کند تا از تطبیق و تحقق تقاضای جهانی و همچنین حمل و نقل و تحویل آخرین مایل ، که در آن عوامل NEO برای افزایش اتوماسیون اقدامات تجویز شده استفاده می کنند ، پشتیبانی کند. به عنوان مثال ، یک تاخیر بالادستی گزارش شده یا پیش بینی شده می تواند عامل NEO را برای ایجاد گزینه ها ، شناسایی تأثیرات موجود در شبکه و انجام برنامه ریزی مجدد یا تخصیص مجدد خودکار بر اساس بهینه سازی سطح و سطح خدمات با تجزیه و تحلیل پیشرفته تحریک کند.

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که توسط Nucleus Research برای پنجمین سال متوالی به دلیل قابلیت های کنترل برج کنترل هوش مصنوعی شناخته شده ایم.” گرگ بردی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت One Network Enterprises. “تحقیقات هسته ای تشخیص داده است که برج های کنترلی پیشرفته بسیار فراتر از سطح دید قرار گرفته اند و اکنون به برنامه ریزی های زنجیره تامین (SCP) و اجرای زنجیره تامین (SCE) با تجزیه و تحلیل تجویز می شوند. به هر حال ، دیدن یک مشکل اگر نمی توانید آن را به بهترین وجه ممکن حل کنید؟ مشتریان از پلت فرم ما استفاده می کنند تا به مدیریت زنجیره تأمین مبتنی بر استثنا در مقیاس جهانی برسند. همانطور که تحقیقات هسته ای ذکر کرده است ، ما به برخی از بزرگترین مارک های جهان کمک می کنیم هوش مصنوعی با قابلیت مشاهده به موقع ، همکاری و عملکرد بهینه شده ، بنابراین آنها و شرکای آنها می توانند فراتر از پشتیبانی تصمیم گیری به تصمیم گیری و کنترل خودمختار برسند. “

مطلب مرتبط  صنعت جهانی اسید H (CAS 90-20-0) (2020 تا 2025)

این را بفرستید: پیشرو در ارائه دهنده شبکه # مشاغل چند طرفه onenetwork برای ماتریس ارزش # کنترل # نیرو درNucleusResearch به عنوان یک رهبر معرفی شدهفتم سال متوالی گزارش را از اینجا دریافت کنید # مدیریت زنجیره تامین

درباره One Network Enterprises
One Network بستر هوشمند تجاری برای مدیریت خودمختار زنجیره تأمین است. این پلت فرم دیجیتال چند طرفه با پشتیبانی از NEO ، فناوری یادگیری ماشین و عامل هوشمند One Network ، نتایج سریع را با کسری از هزینه راه حل های قدیمی ارائه می دهد. این پلت فرم شامل راه حل های مدولار و سازگار با صنعت برای مشاغل چند جانبه است که به شرکت ها کمک می کند تا هزینه های پایین تری را کاهش دهند ، سطح خدمات را بهبود بخشند و با ضایعات کمتری کارآیی بیشتری داشته باشند. One Network یک راه حل PaaS و ابزارهای توسعه دهنده ارائه می دهد که به سازمانها امکان طراحی ، ساخت و اجرای برنامه های چند جانبه را می دهد. سازمان های برجسته جهانی به یک شبکه پیوسته اند و به تغییر صنایع مانند خرده فروشی ، خدمات غذایی ، کالاهای مصرفی ، خودرو ، بهداشت ، بخش عمومی ، دفاع و تدارکات کمک می کنند. دفتر مرکزی آن در دالاس، One Network همچنین دارای دفاتر در ژاپن، اروپا، و هند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.onenetwork.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  اسحاق نوریانی عنوان رسمی شرکت IRA طلای رسمی به تالار مشاهیر کارفرمای جو مونتانا را اعطا کرد

مخاطبین رسانه
کریس مک کوین یا ریچارد اسمیت
شرکت ارتباطات مک کوین و اسمیت
508-429-5988 (کریس) یا 978-433-3304 (ریک)
[email protected] یا [email protected]

SOURCE One Network Enterprises

لینک های مربوطه

https://www.onenetwork.com

پاسخی بگذارید