شرکت های مشاور مشاور پیشرو ، خدمات سهامداران موسسه و گلس لوئیس توصیه می کنند که سهامداران در جلسه سالانه آینده انزو علیه الازار ربانی رای دهند

شرکت های مشاور مشاور پیشرو ، خدمات سهامداران موسسه و گلس لوئیس توصیه می کنند که سهامداران در جلسه سالانه آینده انزو علیه الازار ربانی رای دهند

CHEVY CHASE ، خانم ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Roumell Asset Management، LLC (“Roumell”) ، که صاحب 5.78٪ از سهام مانده سهام عادی Enzo Biochem، Inc (NYSE: ENZ) (“Enzo” یا “شرکت”) است تصدیق کرد که هر یک از خدمات سهامدار موسسه ای (“ISS”) و Glass Lewis & Co.، LLC (“گلس لوئیس”) ، شرکت های مشاور پروکسی پیشرو در جهان ، نیاز به تغییر وضعیت موجود را در اتاق هیئت مدیره Enzo توسط توصیه به عدم انتخاب مجدد رئیس و بنیانگذار Enzo ، الازار ربانی، Ph.D. ، به هیئت مدیره (“هیئت مدیره”) در اجلاس سالانه سهامداران آینده که در 4 ژانویه 2021 (“جلسه سالانه”).

ISS و Glass Lewis موافقت می کنند که سهامداران باید در برابر انتخاب مجدد دکتر ربانی رای دهند

رومل خوشحال است که ISS و Glass Lewis توافق دارند که سهامداران نباید به انتخاب مجدد دکتر ربانی در هیئت مدیره رای دهند. سهامداران باید گزارشات توصیه های رای گیری توسط ISS و Glass Lewis را به دقت بررسی كنند. در میان بسیاری از انتقادات وارد شده به شرکت توسط مشاوران پروکسی ، رومل خصوصاً با ادعای ISS موافق است که یکی از دلایل رأی سهامداران به انتخاب مجدد دکتر ربانی این است که “[C]عدم پاسخگویی شرکت به آرا low پایین سال گذشته “و عدم” افشای اطلاعات در مورد بازخورد سهامداران درباره برنامه های پرداخت … و اقدامات خاصی که برای رفع این نگرانی ها انجام شده است. “رومل همچنین اظهارات مهم زیر توسط گلس لوئیس را در گزارش پیشنهاد رای گیری:1

شیشه لوئیس:

“[…] نشانه های برجسته [B]از نظر ما ، روشهای بازگشتی oard ، به طرز ناخوشایند ، از نمایش مخلوط تازه سازی تا کاملاً سوال برانگیز است مدیریت برنامه های جبران خسارت تا حیا به ظاهر انعطاف پذیر برای الازار ربانی ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل که هنوز هم نمی تواند برای شرکت در مکالمات با صاحبان شرکت مزاحمت ایجاد کند و جامعه سرمایه گذاری […]” (تأکید اضافه شده است).

مطلب مرتبط  AFC Energy همکاری استراتژیک خود را با مشاور مهندسی جهانی ریکاردو برای توسعه برنامه های جهانی برای تولید برق هیدروژن اعلام کرد

“ما دوباره بر دیدگاه عمومی خود تأکید می کنیم که [Roumell] در غیر این صورت دلیل کافی برای پیشنهاد ارائه داده است سهامداران از جایگزینی نامزدهای فعلی خاص از جمله دکتر ربانی به جای حفظ وضعیت موجود سود می برند که از نظر ما ، به پروتکل های حاکمیت بازگشتی ادامه می دهد تا از بازخورد سرمایه گذاران جلوگیری کند ، که در بخش کوچکی از آنها ایجاد می شود ، نمایه ناخوشایند Enzo“(تأکید می شود).

Evermore Global Advisors، LLC (“Evermore”) از کمپین Roumell برای تغییرات فوری پشتیبانی می کند2

طی چند هفته گذشته ، Roumell این حق را داشته که با بسیاری از سهامداران Enzo تعامل داشته باشد. در میان آنها اورمور ، یکی از بزرگترین سهامداران شرکت بود که حمایت خود را از کمپین رومل اعلام کرده است. رومل همچنین خاطرنشان می کند که بزرگترین سهامدار شركت ، شركت هاربرت فوند مشاوران ، قبلاً به طور علنی ابراز ناامیدی اساسی خود را از شركت ، هیئت مدیره و مدیریت كرده است.3 رومل معتقد است که موقعیت های دو شرکت از پنج سهامدار بزرگ این شرکت گویای این موضوع است.

رومل به مبارزات خود برای انتخاب نامزدهای مستقل بسیار واجد شرایط خود ادامه خواهد داد ، متیو م. لوار و ادوارد ترینو، به هیئت مدیره در جلسه سالانه. هر یک از مدیران یک شرکت سهامی عام و دارای تجربه قابل توجه هیئت مدیره عمومی است که در صورت انتخاب به درست شدن کشتی برای همه سهامداران انزو کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  رشد انرژی خورشیدی به عنوان راهی برای دفع گاززدایی از ماتریس برقی در برزیل

رومل در نظر دارد تمام اقدامات لازم برای اجبار هیئت مدیره را به احترام نامزدهای مت و اد و همچنین کلیه پروکسی هایی که رومل از سهامداران روی کارت پروکسی GREEN دریافت می کند ، انجام دهد. سهامداران باید برای هر گونه تلاش در آخرین لحظه محکم کاری هیئت مدیره برای خنثی کردن حمایت از زمین برای تغییر و برکناری دکتر ربانی ، آماده باش باشند.

رومل از سهامداران می خواهد تغییرات مثبتی در انزو ایجاد کنند با رأی دادن به کارت پروکسی GREEN.

سهامداران فقط می توانند از طریق تلفن یا اینترنت به نامزدهای Rouell رأی دهند و مجاز نیستند در طول جلسه سالانه به طور مستقیم به نامزدهای Rouell رأی دهند. همه آرا must باید تا ساعت 11:59 PM ET به روز گذاشته شود یکشنبه ، 3 ژانویه 2021. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا کمک به رای گیری ، لطفا با Saratoga Proxy Consulting LLC با شماره تلفن (888) 368-0379 یا (212) 257-1311 تماس بگیرید یا از طریق ایمیل در [email protected].

مخاطب

Saratoga Proxy Consulting LLC
جان فرگوسن / جو میلز ، 212-257-1311
[email protected] / [email protected]

اطلاعات اضافی مهم

Roumell Asset Management، LLC، متیو م. لوار، جیمز سی. رومل و ادوارد ترینو (به طور کلی “شرکت کنندگان”) ، بیانیه قطعی پروکسی و کارت پروکسی GREEN همراه با آن را در ارتباط با درخواست پروکسی از سهامداران شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارسال کرده اند. شرکت کنندگان اکیداً به کلیه سهامداران شرکت توصیه می کنند که بیانیه پروکسی قطعی ، همراه با پروکسی GREEN و سایر مواد پروکسی ثبت شده توسط Roumell Asset Management ، LLC را بخوانند ، زیرا حاوی اطلاعات مهمی است. چنین مطالب پروکسی در وب سایت SEC به آدرس http://www.sec.gov بدون پرداخت هزینه در دسترس است. علاوه بر این ، شرکت کنندگان در این درخواست پروکسی ، کپی بیانیه پروکسی را بدون دریافت هزینه در صورت درخواست ارائه می دهند. درخواست نسخه های چاپی باید به وکیل پروکسی شرکت کنندگان ، Saratoga Proxy Consulting LLC به شماره (888) 368-0379 یا (212) 257-1311 یا از طریق ایمیل در [email protected].

از تاریخ این ، Roumell Asset Management ، LLC دارای سود 2،769،479 سهام سهام عادی است ، 0.01 دلار ارزش اسمی هر سهم (“سهام عادی”) شرکت. آقای رومل ، به عنوان رئیس اداره مدیریت دارایی رومل ، LLC ، ممکن است به عنوان مالک سودمند 2،769،479 سهام سهام عادی که تحت مالکیت Roumell Asset Management ، LLC است ، تلقی شود. از تاریخ این تاریخ ، هیچ یک از آقایان Loar یا Terino سهام هیچ سهام عادی را ندارند.

مطلب مرتبط  هیوندای موتور با نام تجاری IONIQ اختصاصی به EVS اعلام کرد و فصل جدیدی را برای تجربه EV-Customer-Centric افتتاح می کند

نظرات بیان شده در اینجا بیانگر نظرات شرکت کنندگان است و براساس اطلاعات موجود درمورد شرکت در رابطه با شرکت است.
1 اجازه نقل قول از گزارش های ISS و Glass Lewis نه جویا شد و نه اخذ شد.

2 ارجاعات به اورمور ، و پشتیبانی آن از کمپین رومل با اجازه استفاده می شود.

3 هاربرت خواستار برکناری دکتر ربانی در اجلاس سالانه سهامداران 2019 شد و در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 ، نامه ای به مدیران تازه تعیین شده هیئت مدیره فرستاد و خواستار استعفای دکتر ربانی به عنوان مدیرعامل و مدیرعامل شد. این نامه در https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/316253/000090266420004371/p20-2230exhibit99.htm در دسترس است

SOURCE Roumell Asset Management، LLC

پاسخی بگذارید