شرکت ها به دلیل کاهش هزینه های تولید ، به سلول های سوخت هیدروژن نگاه می کنند

شرکت ها به دلیل کاهش هزینه های تولید ، به سلول های سوخت هیدروژن نگاه می کنند

DUBLIN، 4 آگوست 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی را درباره صنعت سلول های سوخت منتشر کرد “شرکت های بیشتری به فناوری سوخت های هیدروژن به عنوان جایگزین برای سوخت های فسیلی نگاه می کنند”

هزینه تولید سلول های سوخت هیدروژن در سال های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و تحلیلگران پیش بینی می کنند در صورت ادامه این روند سلول های سوخت هیدروژن می تواند به یک جایگزین مناسب برای ژنراتورهای دیزل و همچنین داشتن برنامه های کاربردی در بخش های خودرو ، ذخیره سازی شبکه و لجستیک تبدیل شود.

چندین شرکت مانند Plug Power و Ballard Power Systems در حال تولید سلول های سوخت هیدروژنی برای لیفتراک ها ، اتوبوس ها و کشتی ها هستند در حالی که Bloom Energy انتظار دارد تا سال 2021 الکترولیت جدید اکسید جامد خود را در دسترس قرار دهد. یک منبع تمیز و فراوان از سوخت هیدروژن فراهم کنید.

مطلب مرتبط  صنعت پوشش کویل و اکستروژن در سراسر جهان تا سال 2025

مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد که از سلولهای سوخت هیدروژن با موفقیت استفاده کرده است تا به مدت 48 ساعت از ردیف سرورهای مرکز داده استفاده کند. این می تواند به نزدیکتر شدن شرکت به هدف خود برای خنثی کردن کربن تا سال 2023 کمک کند. گروه BMW نسل دوم سلولهای سوخت هیدروژن را در BMW i Hydrogen NEXT از سال 2022 خلبانی خواهد کرد. در حالیکه اخیراً شرکت Pacar اعلام کرده است که 10 سوخت هیدروژن را آزمایش خواهد کرد. کامیون های همراه با مشتریان در بندر لس آنجلس اوایل سال آینده

مطلب مرتبط  تعداد کل سهام ثبت شده در Concentric AB

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مرتبط در بازار ، به “شرکت های بیشتر به فناوری سوخت های هیدروژن به عنوان جایگزین برای سوخت های فسیلی نگاه می کنند” مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

مطلب مرتبط  Powerhouse Brattørkaia برنده جایزه E Smarter 2020 در گروه "پروژه های برجسته" شد

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید