شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی فناوری (ژجیانگ) مدل های جدیدی را برای فروش ماژول های خارج از کشور بررسی می کند

شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی فناوری (ژجیانگ) مدل های جدیدی را برای فروش ماژول های خارج از کشور بررسی می کند

فناوری انرژی خورشیدی CECEP (ژجیانگ) مسیرهای مهمی را در چندین بازار نوظهور ایجاد کرده است که مهمترین آنها این است: فیلیپین، هند و کره جنوبی. مجوز بخشی از نقشه راه برای گسترش بیشتر کانال های فروش خارج از کشور و افزایش سهم بازار در خارج از کشور است. آقای لی اظهار داشت: “در دنیای بسیار به هم پیوسته امروز ، یک مسیر طبیعی برای شرکتها است که مشارکت استراتژیک ایجاد کنند ، اطلاعات را به اشتراک بگذارند و با دیگران برای نوآوری همکاری کنند. بر اساس همکاری موفق و نزدیک ما با Zhongshi و صرفه جویی در انرژی خورشیدی و منابع (جیانگ سو) در طول یک سال گذشته ، ما از لحاظ گسترش بازار ، پیشرفت برند و ارتقاء فناوری به هم افزایی رسیده ایم. مجوز در خدمت نشان دادن تعهد ما برای تعمیق بیشتر مشارکت استراتژیک موجود است. ”

مطلب مرتبط  JA Solar توافق نامه همکاری با توزیع کننده مکزیک اکسل خورشیدی امضا می کند

برای تقویت بیشتر رقابت در بازار ، CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) در اقدامی برای رونق بخشیدن به سلول های 166-185mm و ماژول های مرتبط ، اقدام به ارتقاء امکانات سلول و ماژول های خود کرده است. علاوه بر این ، برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون بازار ، این شرکت امکانات تولیدی هوشمند و با کارایی بالا و یکپارچه ایجاد خواهد کرد ، پلت فرم اینترنت صنعتی خود را ارتقا می بخشد ، یکپارچه سازی اطلاعات را در خدمات مشتری خود و ایجاد بستر مدیریت کل هزینه (TCM) برای هوشمند ایجاد می کند. کنترل و تجزیه و تحلیل به موقع در کل فرآیند تولید ، زیرا به یک ارائه دهنده یکپارچه از محصولات و خدمات تبدیل می شود.

مطلب مرتبط  Entergy Texas، Inc. بازخرید وام های رهنی اول ، سری 5.625٪ با سررسید 1 ژوئن 2064 را اعلام کرد

تأثیر شدید شیوع COVID-19 در بازار جهانی ، انگیزه فناوری انرژی خورشیدی CECEP (ژجیانگ) را برانگیخته است تا با شکل گیری محرک های رشد جدید ، نوآوری و ایجاد فرصت ها با وجود بحران و مشکلات ، این چالش را برطرف سازند.

SOURCE CECEP SOLAR

پاسخی بگذارید