شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) در حال کشف مدل های جدید برای فروش ماژول ها در خارج از کشور است

شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) در حال کشف مدل های جدید برای فروش ماژول ها در خارج از کشور است

صرفه جویی در انرژی خورشیدی Zhongshi و منابع (جیانگ سو.

فناوری انرژی خورشیدی CECEP (ژجیانگ) در حال حاضر مسیرهای مهمی را برای ورود به چندین بازار نوظهور ، خصوصاً فیلیپین ، هند و کره جنوبی ساخته است. صدور مجوز بخشی از طرحی برای گسترش بیشتر کانال های فروش در خارج از کشور و افزایش سهم بازار خارجی است.

لی گفت: “در دنیای بسیار بهم پیوسته امروز ، طبیعی است که شرکت ها مشارکت استراتژیک ایجاد کنند ، اطلاعات را به اشتراک بگذارند و با دیگران برای مدرن سازی کار کنند.جیانگ سو) در سالهای اخیر ما موفق به دستیابی به هم افزایی از نظر گسترش بازار ، تقویت برند و بهبود فناوری شده ایم. صدور مجوز نشانگر تعهد ما برای تعمیق بیشتر همکاری های استراتژیک موجود است. ”

مطلب مرتبط  Sandvik منطقه کسب و کار جدیدی را تأسیس می کند

برای افزایش بیشتر رقابت خود در بازار ، CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) سلول های فتوولتائیک و کارخانه های ماژول خود را برای تولید سلول های 166-185mm و ماژول های مرتبط با آن مدرن سازی می کند. این شرکت علاوه بر برآورده کردن خواسته های همیشگی بازار ، کارخانه های تولیدی یکپارچه با کارایی بالا ، گسترش پلت فرم اینترنت صنعتی خود ، ادغام هوشمندی در خدمات مشتری خود و ایجاد بستر مدیریت هزینه کل (TCM) برای مدیریت هوشمند و تجزیه و تحلیل به موقع در حین تولید خواهد کرد. روند. در نتیجه ، این شرکت به ارائه دهنده یکپارچه محصولات و خدمات تبدیل می شود.

مطلب مرتبط  Sunnata ، تاریک لوترون برای نسل جدید کنترل روشنایی است

اثرات جدی COVID-19 در بازار جهانی انگیزه فناوری انرژی خورشیدی CECEP (ژجیانگ) را فراهم کرده است تا با ایجاد فرصت های جدید برای توسعه ، نوسازی و ایجاد شغل ، فارغ از بحران یا چالش ها ، به چالش ها پاسخ دهند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171498/CECEP_Solar.jpg

SOURCE CECEP SOLAR

پاسخی بگذارید