شرکت چینی CECEP Solar Energy Technology (ژجیانگ) در حال بررسی مدلهای جدید برای فروش خارجی ماژول ها است

شرکت چینی CECEP Solar Energy Technology (ژجیانگ) در حال بررسی مدلهای جدید برای فروش خارجی ماژول ها است

فناوری انرژی خورشیدی CECEP (ژجیانگ) راه را برای بسیاری از بازارهای نوظهور ، به ویژه در فیلیپین ، هند و کره جنوبی ، به طور چشمگیری هموار کرده است. صدور مجوز بخشی از برنامه برای گسترش بیشتر کانال های فروش خارجی و افزایش مشارکت در بازارهای خارجی است. آقای لی گفت: “ما در جهانی پر از وابستگی متقابل زندگی می کنیم ، به همین دلیل مسیر طبیعی شرکت ها برای ورود به مشارکت های استراتژیک ، به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری با دیگران در زمینه نوآوری است. با تشکر از همکاری بسیار موفق و نزدیک با صرفه جویی در انرژی خورشیدی و منابع Zhongshi (جیانگ سو) ، که ما طی یک سال گذشته انجام دادیم ، در زمینه گسترش بازار ، توسعه برند و پیشرفت فناوری هم افزایی داشتیم. صدور مجوز در خدمت نشان دادن تعهد ما برای تعمیق مشارکت استراتژیک موجود است. “

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

به منظور افزایش رقابت در بازار ، CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) در حال نوسازی کارخانه های تولید سلول و ماژول خود است تا به معرفی سلول های 166-185 میلی متر و ماژول های مربوطه آنها حرکت کند. علاوه بر این ، برای پاسخگویی به نیازهای یک بازار دائما در حال تغییر ، این شرکت امکانات تولیدی با کارایی بالا ، یکپارچه و هوشمند ایجاد می کند ، پلت فرم اینترنت خود را گسترش می دهد ، یکپارچه سازی راه حل های هوشمند برای خدمات به مشتری و ایجاد بستر مدیریت هزینه کل (TCM) برای کنترل هوشمند و تجزیه و تحلیل به موقع فرایند تولید در جاده تبدیل به ارائه دهنده محصولات و خدمات یکپارچه.

مطلب مرتبط  ALLPCB کارخانه جدید SMT وارد تولید شد ، خدمات یک مرحله ای به روز شده بیشتر

عواقب جدی شیوع بیماری همه گیر COVID-19 که بر بازارهای مختلف جهان تأثیر می گذارد باعث شده است که فناوری انرژی خورشیدی CECEP (ژنگ جیانگ) برای پاسخگویی به اعترافات جدید با ایجاد منابع جدید رشد ، معرفی نوآوری و ایجاد فرصتها با وجود بحران و مشکلات آن.

تصویر – https://mma.prnewswire.com/media/1171498/CECEP_Solar.jpg

مطلب مرتبط  پلنگ بزرگ به روزرسانی COVID-19 را ارائه می دهد

SOURCE CECEP SOLAR

پاسخی بگذارید