شرکت Albemarle سود سهام را اعلام کرد

شرکت Albemarle سود سهام را اعلام کرد

CHARLOTTE ، N.C.، 14 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره شرکت آلبامارل (NYSE: ALB) اعلام کرد که سود سهام سه ماهه خود را اعلام کرده است $ 0.385 در هر سهم سود سهام ، که نرخ سالانه آن است 1.54 دلار، قابل پرداخت است 1 اکتبر 2020، به سهامداران ضبط در پایان کار از همان زمان 18 سپتامبر 2020.

درباره شرکت آلبومارل
شرکت Albemarle (NYSE: ALB) ، که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یک شرکت شیمیایی ویژه جهانی است که دارای مقام های پیشرو در کاتالیزورهای لیتیوم ، برم و پالایش است. ما فراتر از حد معمول برای تأمین توان پتانسیل شرکتها در بسیاری از بزرگترین و مهمترین صنایع جهان مانند انرژی ، الکترونیک و حمل و نقل فکر می کنیم. ما بطور فعال یک رویکرد پایدار برای مدیریت ردپای متنوع جهانی ما از منابع طبقه جهانی دنبال می کنیم. در رابطه با تیم های بسیار با تجربه و با استعداد جهانی ، ارزشهای عمیق و روابط عمیق با مشتری ، ما راه حلهایی با ارزش افزوده و مبتنی بر عملکرد ایجاد می کنیم که آینده ای ایمن تر و پایدار تر را ممکن می سازد.

مطلب مرتبط  شرکت ماراتن پترولیوم سود سه ماهه را اعلام کرد

ما به طور مرتب اطلاعات را به www.albemarle.com ارسال می کنیم ، از جمله اطلاع رسانی در مورد رویدادها ، اخبار ، عملکرد مالی ، ارائه سرمایه گذار و پخش وب ، آشتی های غیر GAAP ، پرونده های SEC و سایر اطلاعات مربوط به شرکت ما ، مشاغل آن و بازارهایی که در آن ارائه می شود.

مطلب مرتبط  کنفرانس مجازی جهانی IEC 61850 Global 2020 که توسط انجمن های هوشمند گرید برگزار می شود

بیانیه های رو به جلو

برخی از اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله ، بدون محدودیت ، اطلاعات مربوط به سود سهام و نتایج آینده و سایر اطلاعات مربوط به مواردی که واقعیت های تاریخی نیستند ممکن است بیانیه های آینده نگر را به معنای اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی تشکیل دهند. قانون 1995. نتایج واقعی می تواند از نظر معنادار با نظرات بیان شده متفاوت باشد. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ ظاهری متفاوت از چشم انداز بیان شده یا ضمنی در هر بیانیه آینده نگر بدانند شامل می شوند ، بدون محدودیت: تغییرات در شرایط اقتصادی و تجاری. تغییرات نامطلوب در نقدینگی یا عملکرد مالی یا عملیاتی. تغییر در تقاضا برای محصولات ما یا بازارهای مصرف کننده نهایی که در آن محصولات ما به فروش می رسد و سایر فاکتورهایی که هر از چند گاهی در گزارشهایی که با SEC ارسال می کنیم ، شامل مواردی است که در گزارش سالانه ما در مورد “عوامل خطر” شرح داده شده است. فرم 10-K و گزارش های فصلنامه ما در فرم 10-Q. این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعات صحبت می کنند. ما هیچ مسئولیتی را برای ارائه تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر در صورت تغییر شرایط ، به عهده نمی گیریم ، به استثنای مواردی که توسط اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا ضروری است.

مطلب مرتبط  هیئت مدیره Dominion Energy نرخ سود سهام 2021 را تعیین کرد

منبع شرکت Albemarle

لینک های مربوطه

http://www.albemarle.com

پاسخی بگذارید