شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. برنامه عدالت At-The-Market را دوباره برقرار کرد

شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. برنامه عدالت At-The-Market را دوباره برقرار کرد

OAKVILLE ، روشن است، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Algonquin Power & Utilities Corp. (“APUC”) (TSX / NYSE: AQN) امروز اعلام کرد که دوباره برنامه سهام خود را در بازار (“برنامه ATM”) دوباره برقرار کرده است. برنامه ATM به APUC اجازه می دهد تا از ایالات متحده صادر شود.500،000،000 دلار (یا معادل آن به دلار کانادا) سهام عادی از خزانه داری (“سهام مشترک”) هر از چند گاهی به تشخیص APUC با قیمت حاکم بر بازار هنگام انتشار در بورس اوراق بهادار تورنتو (“TSX”) به عموم مردم ، بورس اوراق بهادار نیویورک (“NYSE”) یا هر بازار معاملاتی موجود دیگر برای سهام مشترک در کانادا یا ایالات متحده برنامه ATM پس از عقب نشینی توسط APUC از دفترچه قبلی قفسه پایه خود به تاریخ ، دوباره برقرار شد 18 سپتامبر 2018 در رابطه با تشکیل دفترچه فعلی قفسه پایه خود به تاریخ 3 آوریل 2020.

برنامه ATM انعطاف پذیری بیشتری برای تأمین اعتبار در صورت نیاز یا مطلوب بودن در آینده در اختیار APUC قرار می دهد. حجم و زمان توزیع توزیع های برنامه ATM در صورت وجود با صلاحدید APUC تعیین می شود. برنامه خودپرداز تا زمانی مؤثر خواهد بود 3 مه 2022 مگر اینکه قبل از این تاریخ توسط APUC فسخ شود یا در غیر این صورت مطابق با شرایط توافق توزیع سهام مورخ 15 مه 2020 (“توافق نامه توزیع سهام”). APUC در نظر دارد از درآمد خالص برنامه ATM ، در صورت وجود ، برای تأمین بودجه جمع آوری ، هزینه های عمومی و اداری ، نیاز سرمایه در گردش ، بازپرداخت بدهی و / یا سایر اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

فروش سهام مشترک از طریق برنامه خودپرداز مطابق با شرایط توافق نامه توزیع سهام بین APUC و RBC Dominion Securities Inc. ، JP Morgan Securities Canada Inc. ، Merrill Lynch Canada Inc. ، شرکت سرمایه گذاری Scotia Capital و TD اوراق بهادار انجام می شود. شرکت (به طور جمعی ، “نمایندگان کانادایی”) و RBC Capital Markets، LLC ، JP Morgan Securities LLC ، BofA Securities ، Inc. ، Scotia Capital (ایالات متحده آمریکا) شرکت و اوراق بهادار TD (ایالات متحده آمریکا) LLC (“نمایندگان ایالات متحده” و همراه با نمایندگان کانادا “نمایندگان”).

از آنجایی که سهام مشترک در زمان فروش غالب بازار در زمان فروش توزیع می شود ، ممکن است قیمت ها در بین خریداران و در طول دوره توزیع متفاوت باشد. برنامه دستگاههای خودپرداز به موجب یک دفترچه اضافه شده در تاریخ ، دوباره برقرار می شود 15 مه 2020 (“دفترچه اطلاعاتی کانادایی”) به تاریخچه قفسه پایه کانادایی APUC که تاریخ آن رسیده است 3 آوریل 2020 (“دفترچه قفسه”) و به دنبال یک مكمل دفترچه تاریخ مورخ 15 مه 2020 (“دفترچه راهنماي آمريكا”) به دفترچه نگهداري پايه آمريكا APUC در تاريخ 3 آوریل 2020 (“دفترچه نگهداری قفسه ایالات متحده”) در بیانیه ثبت نام در ایالات متحده در فرم F-10 (“بیانیه ثبت نام”) ، که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده است ، درج شده است. Prospectus Canadian Prospectus و Prospectus قفسه در SEDAR به آدرس www.sedar.com و US Prospectus Prospectus ، دفترچه قفسه ایالات متحده و بیانیه ثبت نام در EDGAR در www.sec.gov در دسترس هستند. از طرف دیگر ، نمایندگان ترتیب می دهند بنا به درخواست از طریق تماس با ما ، نسخه های مکمل دفترچه اطلاعات کانادایی و دفترچه قفسه یا مکمل دفترچه آمریكا ، دفترچه قفسه آمریكا و بیانیه ثبت را برای شما ارسال كنند. کانادا:

RBC Dominion Securities Inc. از طریق نامه در RBC میدان ولینگتون ، طبقه 8 ، خیابان 180 ولینگتون W. ، تورنتو، اونتاریو، M5J 0C2، attn: مرکز توزیع یا از طریق ایمیل در [email protected].

J.P. مورگان اوراق بهادار کانادا از طریق نامه در خیابان 66 ولینگتون ، سوئیت 4500 ، تورنتو ، ON، M5K 1E7.

مطلب مرتبط  Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

شرکت مریل لینچ کانادا از طریق نامه در خیابان 181 Bay. سوئیت 400 ، تورنتو، اونتاریو M5J2V8 ، ضمیمه: بازارهای بدهی سرمایه.

شرکت اسکاتیا پایتخت از طریق پست در اسکاتیا پلازا ، طبقه 64 ، 40 خیابان خیابان کینگ غربی ، تورنتو ، ON M5H 3Y2 ، attn: بازارهای سهام عدالت ، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 416.862.5837 تماس بگیرید.

شرکت TD Securities از طریق پست در Symcor ، NPM ، خیابان 1625 فناوری ، می سی سیگا ، انتاریو L4W 5P5 ، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 289.360.2009 تماس بگیرید.

یا در ایالات متحده آمریکا:

RBC Capital Markets، LLC از طریق نامه در خیابان 200 ویسی ، طبقه 8 ، نیویورک ، نیویورک 10281-8098 ، attn: سهام عدالت ، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 877.822.4089 تماس بگیرید.

J.P. مورگان اوراق بهادار LLC از طریق پست الکترونیکی و C / O راه حل های مالی برادریگ ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، Edgewood ، NY 11717، attn: Department Prospectus، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 1.866.803.9204 تماس بگیرید.

مطلب مرتبط  Ballard در 29 سپتامبر میزبان "روز سرمایه گذار و تحلیلگر 2020" مجازی است

BofA Securities ، Inc ، NC1-004-03-43 ، از طریق نامه در خیابان 200 کالج شمالی ، طبقه 3 ، شارلوت NC 28255-0001، attn: Department Prospectus یا از طریق ایمیل در [email protected].

پایتخت اسکاتلند (ایالات متحده آمریکا) شرکت از طریق پست در خیابان 250 وسعی ، طبقه 24 ، نیویورک ، نیویورک 10281 ، ضمیمه: بازارهای سهام عدالت ، از طریق ایمیل در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره 212.225.6853 تماس بگیرید.

اوراق بهادار TD (ایالات متحده آمریکا) LLC از طریق پست در خیابان 31 W 52nd ، نیویورک ، نیویورک، 10019 یا از طریق تلفن با شماره 212.827.7392.

این انتشار اخبار به هیچ وجه به منزله پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد خرید برای فروش نخواهد بود و همچنین هیچ فروش این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت که در آن یک پیشنهاد ، وکالت یا فروش قبل از ثبت نام غیرقانونی باشد. صلاحیت تحت قوانین مربوط به اوراق بهادار از هر حوزه قضایی.

کل مبلغ دلاری که در اینجا به آنها اشاره شده است به دلار آمریکا است مگر اینکه در آن به آن اشاره شده باشد.

درباره شرکت برق و خدمات Algonquin

APUC یک تولید بین المللی متنوع ، انتقال و توزیع ابزار تقریباً است 11 میلیارد دلار از کل دارایی ها APUC از طریق دو گروه تجاری خود متعهد شده است گاز طبیعی ، آب و تولید برق ، تولید و انتقال و توزیع تقریباً 805،000 اتصالی را با امنیت ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه ارائه دهد. ایالات متحده و کانادا، و از طریق سبد سهام خود از تأسیسات تولید باد طولانی ، خورشیدی و هیدروالکتریک که دارای بیش از 2 گیگاوات ظرفیت نصب شده و بیش از 1.4 گیگاوات گرم از انرژی تجدیدپذیر افزایشی در دست ساخت است ، رهبر جهانی در انرژی های تجدید پذیر است.

APUC تلاش می کند تا از طریق خط لوله جهانی انرژی های تجدید پذیر ، انتقال الکتریکی و پروژه های توسعه زیرساخت های آب ، رشد ارگانیک در تولید ، توزیع و انتقال مشاغل تنظیم شده و دستیابی به کسب های تعهدی ، رشد مداوم خود را تحویل دهد. سهام مشترک APUC ، سهام A ترجیحی A و سهام ممتاز سری D به ترتیب در نمادهای AQN ، AQN.PR.A و AQN.PR.D در بورس اوراق بهادار تورنتو ذکر شده است. سهام مشترک APUC ، یادداشتهای فرعی سری 2018-A و یادداشتهای فرعی سری 2019-A به ترتیب در نمادهای AQN ، AQNA و AQNB در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor از طراحی پیشرفته موتور (LLF-324) خشمگین می شود

از APUC در www.algonquinpowerandutilities.com دیدن کنید و ما را در توییترAQN_Utilities دنبال کنید.

احتیاط در مورد اطلاعات به دنبال جلو

برخی از اظهارات مندرج در این خبر ، “اطلاعات رو به جلو” را به معنای قوانین مربوط به اوراق بهادار در هر استان استان تشکیل می دهد. کانادا و سیاستها ، مقررات و قوانین مربوطه طبق این قوانین و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 (به طور جمعی ، “بیانیه های آینده نگر”) کلمات “خواهد شد” ، “قصد” ، “انتظار” ، “پیش بینی” و عبارات مشابه غالباً برای شناسایی جملات آینده نگر هستند ، اگرچه همه اظهارات آینده نگر شامل این کلمات شناسایی نیستند. جملات خاص آینده نگر که در این نسخه خبری موجود است شامل پیش بینی شده است. فروش و توزیع سهام مشترک تحت برنامه ATM و حجم و زمان فروش و توزیع سهام مشترک تحت برنامه خودپرداز .این بیانیه ها براساس عواملی یا فرضیاتی است که در ترسیم نتیجه گیری یا ایجاد پیش بینی یا پیش بینی اعمال شده است. شامل فرضیات مبتنی بر روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار است. از آنجا که اظهارات آینده نگر به رویدادها و شرایط آینده مربوط می شوند ، توسط ماهیت آنها نیاز به ایجاد فرضیاتی دارد و خطرات و عدم قطعیت های ذاتی را درگیر می کند. APUC هشدار می دهد که اگرچه اعتقاد بر این است که فرضیات در شرایط معقول هستند ، اما این خطرات و عدم قطعیت ها این احتمال را ایجاد می کند که نتایج واقعی ممکن است از لحاظ معناداری با انتظارات مندرج در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. عوامل خطر مادی شامل مواردی است که در جدیدترین بحث و تحلیل و مدیریت مدیریت سالانه و موقت APUC و جدیدترین فرم اطلاعات سالانه ارائه شده است. با توجه به این خطرات ، اعتماد بی دلیل نباید روی این گفته های آینده دار ، که فقط از تاریخ این اعمال می شود ، قرار گیرد. به غیر از مواردی که به طور خاص در قانون مقرر شده است ، APUC هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر برای بازتاب اطلاعات جدید ، متعاقباً یا غیره ندارد.

SOURCE Algonquin Power & Utilities Corp.

لینک های مربوطه

http://www.algonquinpower.com

پاسخی بگذارید