شرکت Caterpillar نتایج مالی مالی سه ماهه اول 2020 را در تاریخ 28 آوریل اعلام می کند

شرکت Caterpillar نتایج مالی مالی سه ماهه اول 2020 را در تاریخ 28 آوریل اعلام می کند

DEERFIELD ، Ill.، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Caterpillar (NYSE: CAT) نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را در 5:30 بامداد CDT روز سه شنبه، 28 آوریل. این نسخه در دسترس خواهد بود caterpillar.com/earnings و متن کامل این خبر نیز در PR Newswire در دسترس است 5:30 بامداد CDT. این خبر از طریق گزارش فعلی درباره فرم 8-K مطابق با قوانین مقرر SEC به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال می شود.

دسترسی از راه دور و پخش از راه دور:

یک کنفرانس تلفنی و پخش همزمان در زمان واقعی ، نتایج سه ماهه را فرا می خواند که شرکت Caterpillar با تحلیلگران امنیتی و سرمایه گذاران نهادی در آغاز فعالیت های خود را انجام می دهد. ساعت 7:30 بامداد CDT روز سه شنبه، 28 آوریل. ارائه ها و مواد پشتیبانی فقط با گوش دادن قبل از پخش در caterpillar.com/investors/events-and-presentations در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  سود خالص نسبت به سال گذشته 97/55 درصد افزایش یافته است

علاوه بر پخش اینترنتی ، تماس کنفرانسی یک ساعته می تواند از طریق تلفن از داخل و خارج از کشور و با داشتن کد ورود فقط در زیر قابل دسترسی باشد:


شماره تماس کنفرانس:

(866) 324-3683 (داخلی)(509) 844-0959 (بین المللی)


کد ورودی فقط گوش کنید:

5396678

در زمان واقعی می توانید به تماس دسترسی داشته باشید caterpillar.com/irwebcast. شنوندگان باید حداقل 15 دقیقه قبل از رویداد زنده به وب سایت مراجعه کنند تا هرگونه نرم افزار صوتی لازم را دانلود و نصب کنند. نسخه از کنفرانس در دسترس خواهد بود caterpillar.com/irwebcast دنبال کردن پخش وب

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor چمدانهای حمل و نقل آسان (NJD-2156) را توسعه می دهد

برای کسانی که قادر به شرکت در پخش زنده نیستند ، پخش مجدد در دسترس خواهد بود caterpillar.com/irwebcast اندکی پس از رویداد زنده. هیچ هزینه ای برای دسترسی به پخش اینترنتی وجود ندارد. پخش تلفنی از تماس در دسترس نخواهد بود.

درباره Caterpillar

از سال 1925 ، شرکت كاترپیلار به مشتریان ما كمك می كند تا دنیای بهتری را ایجاد كنند – پیشرفت پایدار را ممكن می سازد و باعث ایجاد تغییرات مثبت در هر قاره می شود. با فروش سال 2019 و درآمد از 53.8 میلیارد دلار، Caterpillar تولید کننده پیشرو در جهان در ساخت و ساز و تجهیزات معدن ، موتورهای دیزلی و گاز طبیعی ، توربین های گازی صنعتی و موتورهای دیزلی برقی است. خدمات ارائه شده در طول چرخه عمر محصول ، فناوری پیشرفته و چندین دهه تخصص محصول ، Caterpillar را از هم متمایز می کند ، و ارزش فوق العاده ای را برای کمک به مشتریان در موفقیت ما فراهم می کند. این شرکت به طور عمده از طریق سه بخش اصلی – صنایع ساختمانی ، صنایع منابع و انرژی و حمل و نقل – فعالیت می کند و از طریق بخش محصولات مالی خود تأمین اعتبار و خدمات مرتبط را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به caterpillar.com مراجعه کنید. برای اتصال در رسانه های اجتماعی ، به caterpillar.com/social-media مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  دانا برای معرفی نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 ، تماس کنفرانس میزبان و پخش وب در تاریخ 30 ژوئیه شرکت کرده است

SOURCE Caterpillar Inc.

لینک های مربوطه

https://www.caterpillar.com/

پاسخی بگذارید