شرکت Chemours جلسه سالانه سهامداران را به قالب فقط مجازی منتقل می کند

شرکت Chemours جلسه سالانه سهامداران را به قالب فقط مجازی منتقل می کند

ویلمینگتون ، دل.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Chemours (Chemours) (NYSE: CC) ، یک شرکت شیمی جهانی با کسب رتبه های پیشرو در بازار در محصولات فلوروپروت ، راه حل های شیمیایی و فناوری های تیتانیوم ، امروز اعلام کرد که فرمت نشست سالانه سهامداران (“سالانه” جلسه “) از شخصی به صورت مجازی تغییر کرده است.

این تغییر به منظور مطابقت با دستورالعمل های اضطراری صادر شده توسط فرماندار ایالت دلاور و توصیه های سازمان بهداشت جهانی و مراکز آمریكا برای كنترل و پیشگیری از بیماری در مورد همه گیر كروناویروس (COVID-19) و حمایت از سلامت و رفاه سهامداران ما.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، نشست سالانه در برگزار می شود 28 آوریل 2020 در ساعت 10:00 بامداد ساعت شرقی. نشست سالانه از طریق پخش مستقیم وب در www.viewproxy.com/chemours/2020/vm قابل دسترسی خواهد بود. همانطور که در مطالب پراکسی که قبلاً برای نشست سالانه توزیع شده بود ، توضیح داده شد ، سهامداران سوابق در پایان کار خود را ثبت می کنند 2 مارس 2020 در جلسه سالانه حق رأی دادن دارند.

به سهامداران فرصتی داده می شود که در نشست سالانه مشابه با نحوه شرکت در جلسات سنتی سهامداران شرکت شرکت کنند. در پایان جلسه سالانه برای جلسه پرسش و پاسخ مشخص شده است.

مطلب مرتبط  اولین مطالعه کاهش عفونت مرتبط با بهداشت با استفاده از 90 روزه پوشش ضد میکروبی ، مطالعه نشان می دهد

برای حضور در جلسه سالانه ، سهامداران باید در یا قبل از آن ثبت نام کنند 24 آوریل 2020 با مراجعه به سایت www.allianceproxy.com/chemours/2020 و پیروی از دستورالعمل های ثبت نام:

  • اگر سهام خود را به نام خود نگه دارید یا یک کارت پروکسی یا اطلاع از دسترسی به اینترنت دریافت کرده ایدلطفاً روی “ثبت نام برای دارندگان ثبت نام شده” کلیک کنید و نام ، شماره تلفن ، شماره کنترل (موجود در کارت پروکسی یا اطلاع از دسترسی به اینترنت) و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
  • اگر سهام خود را از طریق بانک یا کارگزار نگه داریدلطفاً روی “ثبت نام برای دارندگان مفید” کلیک کنید ، نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید ، اثبات مالکیت را در قالب شماره کنترل یا بیانیه بانک / کارگزار ارائه دهید و روی ارسال کلیک کنید اگر می خواهید در جلسه سالانه به اشتراک سهام خود رأی دهید ، لطفاً یک نسخه از پروکسی قانونی که از بانک یا کارگزار خود به دست آورده اید نیز بارگذاری کنید.
مطلب مرتبط  جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

جلسه مستقیم و تعاملی به سرعت در آغاز خواهد شد ساعت 10:00 بامداد ساعت شرقی. برای پذیرش در جلسه سالانه ، سهامداران باید شماره کنترل و رمز عبور موجود در تأیید ثبت نام جلسه خود را وارد کنند. شرکت کنندگان تشویق می شوند از قبل به وب سایت مراجعه کنند تا سیستم های خود را برای سازگاری آزمایش کنند. برای کمک به حل مسائل فنی ، سهامداران می توانند با این شماره تماس بگیرند [email protected] یا با شماره 866-612-8937 تماس بگیرید.

سهامداران ممکن است در طی جلسه سالانه با پیروی از دستورالعمل های موجود در وب سایت جلسه رأی دهند. با این حال ، آیا قصد دارند در برنامه پخش در وب حضور یابند یا خیر ، از سهامداران خواسته شده است که با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی برای نشست سالانه ، پیش از این رای دهند و پروکسی دهند. اگر یک سهامدار قبلاً رأی داده باشد ، هیچ اقدام اضافی لازم نیست.

درباره شرکت Chemours
شرکت Chemours (NYSE: CC) یک رهبر جهانی در فناوری های تیتانیوم ، محصولات فلوروپاتی و راه حل های شیمیایی است و راه حل هایی را در طیف گسترده ای از صنایع با محصولات تعریف شده در بازار ، تخصص در کاربرد و نوآوری های مبتنی بر شیمی ارائه می دهد. مواد شیمیایی Chemours در پلاستیک و روکش ها ، تبرید و تهویه هوا ، معدن و تولید عمومی صنعتی یافت می شود. محصولات پرچمدار ما شامل مارک های برجسته ای مانند تفلون ™ ، Ti-Pure ™ ، Krytox ™ ، Viton ™ ، Opteon ™ ، Freon ™ و Nafion است. در سال 2019 ، Chemours به ​​لیست نیوزویک از معتبرترین شرکت های آمریکایی معرفی شد. این شرکت تقریباً 7000 کارمند و 30 سایت تولیدی در بیش از 120 کشور جهان در حدود 3700 مشتری را خدمت می کند. Chemours با دفتر مرکزی است ویلمینگتون ، دلاور و در NYSE تحت نماد CC ذکر شده است.

مطلب مرتبط  Deep Yellow محدود به پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com در 22 اکتبر است

برای اطلاعات بیشتر ، ما شما را به بازدید از chemours.com دعوت می کنیم ، یا در توییتر ما را دنبال کنید Chemours، یا لینکدین.

مخاطب:

سرمایه گذاران
جاناتان لاک
VP ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذار
+1.302.773.2263
[email protected]

رسانه های خبری
دیوید روزن
رهبر جهانی ، روابط رسانه ای و ارتباطات استراتژیک
+1.302.773.2711
[email protected]

منبع شرکت Chemours

لینک های مربوطه

https://www.chemours.com

پاسخی بگذارید