شرکت Excelsior آمریکایی برنامه توسعه 5 میلیون دلاری را اعلام می کند

شرکت Excelsior آمریکایی برنامه توسعه 5 میلیون دلاری را اعلام می کند

آرلینگتون ، تگزاس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Excelsior آمریکا اخیراً مجموعه ای از برنامه های توسعه را اعلام کرده است 5 میلیون دلار، در سراسر شرکت.

این توسعه از دو خط اصلی تولید پشتیبانی می کند. بخشهای الیاف چوب و فوم انعطاف پذیر.

پس از سرمایه گذاری های قبلی تجهیزات کف قابل انعطاف برای گیاهان در آرلینگتون ، تگزاس و یاکیما ، واشنگتن، این شرکت در حال حاضر بر روی یک سری از برنامه های بزرگ توسعه متمرکز شده است. این برنامه ها شامل گسترش ساختمان در آن است دریاچه رایس ، ویسکانسین کارخانه ، و همچنین یک لیست گسترده ای از تجهیزات تولید جدید برای پشتیبانی از هر دو بخش. تجهیزات اضافی تولید در کارخانه ها در دریاچه رایس ، ویسکانسین؛ فلورانس ، آلاباما؛ و نوروک ، اوهایو صنعت الیاف چوب و فرسایش را پشتیبانی خواهد کرد. تجهیزات جدید ساخت اتوماتیک فوم برای مکانهای موجود در نوروک ، اوهایو؛ غرب شیکاگو ، ایلینوی؛ و شبویگان ، ویسکانسین از بخش Foam انعطاف پذیر پشتیبانی خواهد کرد.

مطلب مرتبط  Sasol تولید سودآور در پروژه پنجم و ششم ساخت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز را اعلام کرد

تری سادوفسکی، رئیس Excelsior آمریکا ، گفت ، “وقتی سال جدید را شروع کردیم ، ما یک برنامه رشد تهاجمی داشتیم. وقتی همه گیر شد ، می دانستیم که می تواند تاثیری در این برنامه ها بگذارد. ما فکر کردیم که آنها مطمئناً به تأخیر می افتند. در عوض ، ما برنامه خود را تسریع کرده ایم و هستیم با افزایش ظرفیت ساخت و امکانات انبارداری رو به جلو حرکت می کنیم. همه گیری وحشتناک باعث رشد برخی بازارها در حالی که بازارهای دیگر دچار مشکل می شوند ، اما ما این خوش شانسی را داشته ایم که برای بسیاری از محصولات خود تقاضای بیشتری در بازار داشته باشیم. این امر باعث شده است که عملکرد عملیاتی خود را افزایش دهیم. منابع تولید. “

مطلب مرتبط  پرلایت و ورمیکولیت تقاضای ظهور به عنوان مصرف کنندگان در باغ هزینه می کنند

“اگرچه مقابله با بیماری همه گیر برای تجارت و زندگی انسان هزینه بر است ، خوب است بدانید که بسیاری از محصولات ما ، مانند محصولات در صنعت پزشکی ، نقش مهمی در نبرد با COVID-19 دارند. همچنین خوب است دانستن موفقیت ما به معنای رشد ما به استخدام افراد دیگر در صنعت ساخت و ساز تجهیزات و ایجاد 25-30 شغل جدید و فرصت های جدید برای همکاران فعلی ما کمک می کند. “

مطلب مرتبط  NorthScope ERP معاملات برای برنامه ریزی تولید مواد غذایی و فروش مواد غذایی را اضافه می کند

این اولین مرحله از برنامه رشد شرکت است و جزئیات بیشتر در اواخر سال منتشر خواهد شد. American Excelsior متعهد و مفتخر است که از محصولات ساخت آمریکا پشتیبانی کرده و میراث 132 ساله خود را ادامه می دهد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً تماس بگیرید کن استرت، معاون فروش ، در [email protected].

مخاطب: کن استرت – معاون فروش و بازاریابی
شرکت Excelsior آمریکا
850 Ave H E
آرلینگتون ، TX 76011
(817) 385-3500
www.americanexcelsior.com

SOURCE شرکت عالی آمریکایی

لینک های مربوطه

http://www.americanexcelsior.com

پاسخی بگذارید