شرکت FMC سهام سه ماهه را اعلام کرد

شرکت FMC سهام سه ماهه را اعلام کرد

فیلادلفیا، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / –

شرکت FMC (NYSE: FMC) امروز اعلام كرد كه هيئت مديره آن تقسيم سه ماهه منظمي از آن را اعلام كرده است 44 سنت در هر سهم ، قابل پرداخت در 15 اکتبر 2020به سهامداران سابقه از زمان پایان کار در تجارت 30 سپتامبر، سال 2020

درباره FMC

شرکت FMC ، یک شرکت علوم کشاورزی ، با سبد محصولی محکم و با استفاده از یک خط لوله کشف و توسعه محور بازار در زمینه حفاظت از محصولات زراعی ، بهداشت گیاهان ، و مدیریت حرفه ای آفات و چمن ، راه حل های ابتکاری را برای تولید کنندگان در سراسر جهان ارائه می دهد. این ترکیب قدرتمند از فن آوری های پیشرفته شامل محصولات پیشرو در زمینه کنترل حشرات مبتنی بر Rynaxypyr است® و Cyazypyr® عناصر فعال؛ قدرت®بورال®، سونیوم®فرمان® و Gamit® علف کش های مارک دار؛ تالستار® و قهرمان® حشره کش های مارک دار؛ و قارچ کش های مبتنی بر flutriafol نمونه کارها FMC همچنین شامل بیولوژیکی هایی مانند کوارتزو است® و حضور® bionematicides. شرکت FMC حدود 6400 کارمند در سراسر جهان را استخدام می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.fmc.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  استخراج SSR نتایج مثبت مطالعات طرح جامع منطقه Çöpler را اعلام می کند

FMC ، آرم FMC ، Rynaxypyr ، Cyazypyr ، Authority ، Boral ، Centium ، Command ، Gamit ، Talstar ، Hero ، Quartzo و Presence علائم تجاری شرکت FMC یا یک شرکت وابسته هستند. همیشه تمام دستورالعمل ها ، محدودیت ها و اقدامات احتیاطی برای استفاده را بخوانید و دنبال کنید. محصولات ذکر شده در اینجا ممکن است برای فروش یا استفاده در همه ایالت ها ، کشورها یا حوزه های قضایی ثبت نشده باشد. قهرمان® حشره کش ها یک سموم دفع آفات در کشور است ایالات متحده.

بیانیه تحت شرایط ایمن بندرگاه قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995: این نسخه حاوی بیانیه های آینده نگر است ، که بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده ، شرایط تجاری آینده و چشم انداز این شرکت بر اساس حال حاضر موجود است. اطلاعات این بیانیه ها شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معناداری با هر نتیجه ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده توسط هر جمله آینده نگر متفاوت باشد. این عوامل از جمله موارد دیگر ، عوامل خطر و سایر احتیاط های احتمالی موجود در فرم 10-K 2019 FMC را که به SEC ارسال شده و همچنین پرونده های دیگر SEC و ارتباطات عمومی شامل می شود. FMC به خوانندگان احتیاط می کند که به این اظهارات آینده نگر ، که فقط از تاریخ گذشته صحبت می کنند ، اعتماد ندارند. بیانیه های هشدار دهنده در ظاهر کاملاً واجد شرایط هستند. FMC هیچگونه تعهدی را به عهده نمی گیرد ، و بطور خاص هرگونه وظیفه را رد می کند ، هرگونه اظهارات آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند تا منعکس کننده وقایع یا شرایط ناشی از تاریخ ساخت آنها باشد ، مگر اینکه طبق قانون غیرقانونی باشد.

مطلب مرتبط  AEP سود سه ماهه را به 74 سنت در هر سهم افزایش می دهد

SOURCE FMC شرکت

لینک های مربوطه

http://www.fmc.com

پاسخی بگذارید