شرکت Horizon North Logistics شرکت مشارکت مدولار پشتیبان مدولار را با شهر تورنتو امضا کرد

شرکت Horizon North Logistics شرکت مشارکت مدولار پشتیبان مدولار را با شهر تورنتو امضا کرد

کالری، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – Horizon North Logistics Inc. (“Horizon North” یا “شرکت”) (TSX: HNL.TO) امروز اعلام کرد که شرکت نویسی نامه غیر الزام آور قصد (“LOI”) را با CreatTO امضا کرده است ( “شهر”) مربوط به طراحی ، تحویل و نصب 110 واحد مدولار مسکن حامی دائمی (“پروژه آزمایشی”) توسط Horizon North.

پیش بینی می شود درآمدهای حاصل از پروژه خلبانی بین 2 17 میلیون دلار و 20 میلیون دلاربا وجود گروه اول واحدها ، قرار است اواخر سه ماهه سوم سال 2020 و برای گروه دوم نیز در سه ماهه چهارم سال 2020 آماده بهره برداری شود. تولید برای پروژه خلبانی در مرکز تعالی NRB Modules NRB Horizon North انجام خواهد شد. ‘ که در گریمسبی ، انتاریو.

“روند ساخت و ساز مدولار یک راه حل سریع و ابتکاری برای مسئله بومی مسکن ارزان قیمت در بسیاری از مناطق ارائه می دهد کانادا، “می گوید راد گراهام، رئیس جمهور و مدیر اجرایی افق نورث. “افق شمالی فرصت ایجاد 664 واحد مسکونی حمایتی را در این کشور داشته است شهر ونکوور و 797 واحد دیگر در سطح استان بریتیش کلمبیا. ما مفتخریم که این تجربه را برای ارائه بحرانی ، ساختنی ارائه دهیمانتاریو راه حل برای شهر تورنتو“”

آقای گراهام می افزاید: “از آنجا که همه گیر COVID-19 همچنان بر زندگی همه کانادایی ها تأثیر می گذارد ، Horizon North با سکوی ملی ما از راه حلهای ماژولار آماده است تا مسکن ارزان قیمت با کیفیت بالا و سریع را ارائه دهد که می تواند به امنیت و امنیت کمک کند. اعتقاد داشته باشید که هر کانادایی مستحق یک خانه است و از نقش رهبری شهر و همه سطوح دولت در این ابتکار عمل قدردانی می کند. ”

“به عنوان شهردار سریعترین شهر در حال رشد آمریکای شمالی، بسیار مهم است که ما برای همه ساکنان خود دسترسی کافی به مسکن داشته باشیم. ” تورنتو شهردار جان توری. “مسکن مدولار یکی از راه هایی است که می توانیم مسکن بیشتری را ایجاد کنیم ، خیلی سریعتر. همه گیر COVID-19 اعلام کرده است که تقاضای زیادی برای مسکن حمایتی برای ساکنان آسیب پذیر در شهر ما وجود دارد و باید سریعاً ساخت آن را شروع کنیم. به همین دلیل ، من افتخار می كنم كه من و همكاران شورا یك برنامه اجرایی را تصویب كردیم كه 110 خانه مدولار را ایجاد می كند كه امسال برای سپری شدن آماده شوند. “

مطلب مرتبط  MSC سود ویژه نقدی 3.50 دلار برای هر سهم را اعلام کرد

معاون شهردار می گوید: “چشم انداز جسورانه و اهداف مشخص شده در برنامه اقدام مسکن TO 2020-2030 با اقدامات قابل ملاحظه ای تنها چند ماه پس از تصویب طرح HousingTO توسط شورا پیش می رود.” آنا بیلیو، (بخش 9 داونپورت) ، رئیس کمیته برنامه ریزی و مسکن. وی ادامه داد: این 110 خانه مدولار خانه هایی باثبات و مقرون به صرفه و همچنین خدمات پشتیبانی را برای افرادی که بی خانمان را تجربه می کنند و در عین حال فشار بر پناهگاه های شهر را نیز کاهش می دهد – بخصوص در زمانی که ضروری است با اجرای سریع این رویکردهای نوآورانه مسکن و مدیریت سریع این بحران با راه حل های ماندگار و طولانی مدت. این یک رویکرد مقرون به صرفه است که نتایج بهداشت و مسکن را بهتر می کند. ما به دنبال تعهد خود برای اطمینان از این هستیم که تورنتو محلی است که خانواده ها و افراد می توانند در مسکن ایمن ، مناسب و با قیمت مناسب زندگی کنند. ”

درباره افق شمالی

Horizon North یک شرکت با فهرست عمومی است (TSX: HNL.TO) که طیف کاملی از محصولات و خدمات صنعتی ، تجاری و مسکونی را ارائه می دهد. بخش خدمات صنعتی ما امکانات اقامتی نیروی کار ، خدمات مدیریت اردو ، راه حل های دسترسی ، تعمیر و نگهداری و خدمات را فراهم می کند. بخش Solutions Modular ما مفاهیم و فناوری مدرن طراحی را با هنر و فرایندهای تولید خارج از سایت ادغام می کند. تولید راه حل های ساختمانی با کیفیت بالا برای عرضه های تجاری و مسکونی از جمله دفاتر ، هتل ها و ساختمان های خرده فروشی و همچنین خانه های جداگانه و یک ساختمان مسکونی چند خانواده. به عنوان یک نتیجه از محصولات متنوع و خدمات ما ، Horizon North به صورت منحصر به فرد در جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بخش های مختلف ، در هر جای دیگر قرار گرفته است. کانادا.

اطلاعات شرکت ها

اطلاعات اضافی مربوط به Horizon North ، از جمله فرم اطلاعات سالانه شرکت ، اطلاعیه های مطبوعاتی ، صورت های مالی و MD & A در SEDAR در www.sedar.com در دسترس است.

مطلب مرتبط  XCMG اولین خودروهای نجات آتش نشانی و اورژانس خود را ارائه می دهد

بیانیه های به جلو

این خبر حاوی بیانیه ها یا افشای خاصی در رابطه با Horizon North است که مبتنی بر انتظارات مدیریت آن و همچنین فرضیات ارائه شده توسط و اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس Horizon North است که ممکن است اظهارات یا اطلاعات آینده نگر باشد (“بیانیه های آینده نگر” ) طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار. همه این اظهارات و افشاگری ها ، به غیر از واقعیت های تاریخی ، که به فعالیت ها ، رویدادها ، نتایج ، نتایج یا تحولاتی که افق شمالی پیش بینی کرده یا انتظار دارد ممکن است باشد ، می تواند یا ممکن است در آینده (بطور کامل یا جزئی) رخ دهد ، باید در نظر گرفته شود. اظهار نظر در برخی موارد ، جملات آینده نگر با استفاده از کلمات “پیش بینی” ، “اراده” ، “انتظار” ، “ادامه” ، “آینده” ، “فرصت” ، “ایمان” و عبارات مشابه قابل شناسایی است. به طور خاص ، اما بدون محدود کردن موارد فوق ، این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگرانه است ، از جمله برخی از دیدگاه های مالی مربوط به موارد زیر: ارائه خدمات و محصولات به شهر تحت پروژه آزمایشی. زمان پیش بینی شده طراحی ، تحویل و اشغال خانه های مدولار تحت پروژه خلبانی؛ از جمله درآمد پیش بینی شده از پروژه خلبانی؛ و مزایای پیش بینی شده از پروژه خلبانی.

اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری حاکی از چندین عامل و انتظارات و مفروضات مادی از Horizon North است ، بدون محدودیت: این که افق شمالی و شهر با توجه به پروژه آزمایشی وارد یک توافق تجاری نهایی شوند. اینکه Horizon North برای هزینه های مشخصی که در صورت عدم دستیابی به شرکت و توافق تجاری نهایی حاصل شود ، بازپرداخت می شود. تداوم عمومی شرایط فعلی و یا در صورت لزوم ، فرضیه صنعت و شرایط اقتصادی ؛ توانایی ادامه عملیات همانطور که در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 شرح داده شده است. وضعیت اقتصاد و صنعت خدمات پشتیبانی به طور کلی؛ و در دسترس بودن و هزینه تأمین منابع مالی ، نیروی کار و منابع؛ آن طرفها به موقع قراردادها را رعایت می كنند.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور در حال تلاش برای بازگرداندن 78000 مشتری باقی مانده پس از طوفان زتا است

Horizon North معتقد است كه عوامل مادی ، انتظارات و فرضیات منعكس شده در بیانیه های آینده نگر در این زمان معقول هستند ، اما نمی توان اطمینان داد كه این عوامل ، انتظارات و فرضیات صحیح خواهند بود ، از جمله در مورد همه گیری COVID-19. و محیط اقتصادی کنونی اظهارات آینده نگر که در این خبر منتشر شده تضمین کننده عملکرد آینده نیست و نباید به آنها ناعادلانه اعتماد کرد. چنین بیانیه های آینده نگر شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شوند نتایج واقعی یا حوادث از نظر مادی با آنچه پیش بینی می شود در چنین بیانیه های آینده نگر از جمله ، بدون محدودیت: از جمله شرایط عمومی اقتصادی ، بازار و تجارت ، از جمله در روشنایی متفاوت باشد. بیماری همه گیر COVID-19؛ طراحی ، تحویل و نصب واحدهای مدولار ممکن است در زمان بندی پیش بینی شده ، به روشی که پیش بینی شده یا اصلاً ارائه نشده باشد ، ارائه شود. تحویل و تقاضا برای خدمات و محصولات شرکت ممکن است نتایجی را که در حال حاضر توسط Horizon North پیش بینی شده باشد ، نداشته باشد. اعتماد به شرکای صنعت و تامین کنندگان؛ و برخی از خطرات دیگر که هر از گاهی در اسناد افشای عمومی Horizon North شرح داده می شود ، از جمله ، بدون محدودیت ، آن خطرات مشخص شده در این نسخه خبری ، و در فرم اطلاعاتی سالیانه Horizon North ، نسخه هایی از آنها در مشخصات SEDAR Horizon North در www.sedar موجود است. .com به خوانندگان هشدار داده شده است که لیست قبلی عوامل جامع نیست و هشدار داده می شود که به این گفته های آینده نگر اتکا نکنند.

بیانیه های آینده نگر موجود در این خبر از تاریخ این مقاله ساخته شده است و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، مگر اینکه در این مورد ضروری باشد. طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار

SOURCE Horizon North Logistics Inc.

لینک های مربوطه

www.horizonnorth.ca

پاسخی بگذارید