شرکت Horizon North Logistics نام را به Dexterra Group Inc تغییر می دهد و نتایج رأی گیری از جلسه ویژه سهامداران را اعلام می کند

شرکت Horizon North Logistics نام را به Dexterra Group Inc تغییر می دهد و نتایج رأی گیری از جلسه ویژه سهامداران را اعلام می کند

تورنتو، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Horizon North Logistics Inc. (“شرکت”) (TSX: HNL.TO) با خوشحالی اعلام می کند که سهامداران آن تغییر نام شرکت را به Dexterra Group Inc (تصویب کردند) تصویب کردند.تغییر نام“) ، که برای تصویب در جلسه ویژه سهامداران شرکت برگزار شد 13 نوامبر 2020 (“ملاقات“).

در مجموع 48922943 سهم عادی به نمایندگی از 75.42٪ از سهام عادی منتشر شده و معوق شرکت با رای گیری و نیابت در رابطه با جلسه رأی دادند.

در جلسه ، قطعنامه ویژه مجاز به تنظیم مواد اصلاحی در مورد تغییر نام با تقریبی 99.86٪ آرا cast موافق تصویب شد. قطعنامه تغییر نام تنها مورد تجاری بود که در جلسه قبل از سهامداران قرار گرفت.

پس از تصویب سهامداران ، شرکت اصلاحیه تغییر نام را اصلاح کرد. انتظار می رود سهام مشترک این شرکت در بورس اوراق بهادار تورنتو معامله شود (“TSX“) با نماد تیکر جدید” DXT “، ظرف دو تا چهار روز کاری.

مطلب مرتبط  قسمت اول سریال آقازاده منتشر شد

اطلاعات دقیق مربوط به تغییر نام در بخشنامه اطلاعات مدیریت شرکت با تاریخ موجود است 29 سپتامبر 2020، که در SEDAR به آدرس www.sedar.com و در وب سایت شرکت موجود است.

وب سایت جدیدی برای شرکت در تاریخ راه اندازی خواهد شد دوشنبه ، 16 نوامبر 2020، بازدیدکنندگان از www.horizonnorth.ca پس از چنین تاریخی به طور خودکار به www.dexterra.com هدایت می شوند.

درباره Dexterra Group Inc. (“Dexterra”)

Dexterra یک شرکت در فهرست عمومی است که طیفی از خدمات پشتیبانی برای ایجاد ، مدیریت و بهره برداری از زیرساخت ها را در سراسر کشور ارائه می دهد. کانادا. پس از تغییر نام ، سهام مشترک آن تحت نماد (TSX: DXT) معامله می شود.

با پشتیبانی مردم ، Dexterra بهترین مهارت منطقه ای را برای هر چالش به ارمغان می آورد و راه حل های ابتکاری ارائه می دهد ، به مشتریان اطمینان می دهد که در کارهای روزمره خود اعتماد کنند. این فعالیتها شامل طیف گسترده ای از خدمات مدیریت تسهیلات ، راه حلهای پیشگام اقامت نیروی کار در صنعت ، قابلیتهای ابتکاری ساختمان مدولار و سایر خدمات پشتیبانی برای مشتریان گوناگون در بخشهای دولتی و خصوصی است.

مطلب مرتبط  WIEIE 2020 در چانگژو ، چین راه اندازی شد

اطلاعات شرکت ها

اطلاعات اضافی مربوط به Dexterra ، از جمله فرم اطلاعات سالانه شرکت ، بیانیه های مطبوعاتی ، صورتهای مالی و بحث و تحلیل مدیریت در SEDAR در سایت www.sedar.com موجود است.

اظهارات رو به جلو

این نسخه خبری حاوی اظهارات یا افشای خاصی در رابطه با دکسترا است که براساس انتظارات و فرضیات مدیریت آن استوار است که ممکن است بیانیه ها یا اطلاعات آینده نگرانه (“اظهارات آینده نگر”) را تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تشکیل دهد. به طور خاص ، اما بدون محدود کردن موارد ذکر شده ، این خبر شامل بیانیه های آینده نگرانه در مورد زمان معاملات سهام مشترک شرکت در TSX تحت نماد معاملاتی جدید آن و رضایت از هرگونه شرایط مرتبط با آن است ، علاوه بر زمان پیش بینی شده راه اندازی وب سایت جدید شرکت

مطلب مرتبط  اورانیوم آسمان آبی اعتماد به نفس موقت پتو را اعلام می کند

دکسترا معتقد است انتظارات و فرضیات مربوط به زمان پیش بینی شده ذکر شده در بالا در این زمان معقول است اما نمی توان از صحت این انتظارات اطمینان حاصل کرد.

اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر منتشر شده از تاریخ این گزارش است و شرکت هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در هر گونه اظهارنظر آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، متعهد نمی کند ، مگر اینکه لزوم این امر لازم باشد توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

SOURCE Horizon North Logistics Inc.

لینک های مربوطه

www.horizonnorth.ca

پاسخی بگذارید