شرکت Horizon North Logistics Inc. جلسه کنفرانس نتایج سه ماهه سوم 2020 و نشست ویژه سهامداران را اعلام می کند

شرکت Horizon North Logistics Inc. جلسه کنفرانس نتایج سه ماهه سوم 2020 و نشست ویژه سهامداران را اعلام می کند

تورنتو، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Horizon North Logistics Inc. (“Horizon North” یا “شرکت”) (TSX: HNL.TO)

Q3 کنفرانس تلفنی

Horizon North اعلام کرد که قصد دارد نتایج سه ماهه سوم سال 2020 خود را در آینده منتشر کند 10 نوامبر 2020 پس از بستن بازار و برنامه ریزی یک تماس کنفرانسی و پخش وب برای شروع سریع در 9:00 صبح به وقت شرقی بر 11 نوامبر 2020.

شماره تماس کنفرانسی به شماره است 1-888-231-8191

پخش مستقیم وب از تماس کنفرانسی در وب سایت Horizon به آدرس www.horizonnorth.ca با انتخاب لینک پخش وب در صفحه اصلی قابل دسترسی خواهد بود.

ضبط بایگانی شده تماس کنفرانسی تقریباً یک ساعت پس از اتمام مکالمه تا زمان در دسترس خواهد بود 25 نوامبر 2020 با شماره گیری 1-855-859-2056 یا 416-849-0833 ، کد عبور 4058382.

تغییر نام پیشنهادی

Horizon North همچنین یک نشست ویژه را اعلام می کند (“ملاقات“) دارندگان (“سهامداران“) سهام مشترک Horizon North که باید در آن برگزار شود جمعه ، 13 نوامبر 2020 در 10:00 صبح EST. در جلسه ، از سهامداران خواسته می شود که مصوبه ویژه ای را تصویب کرده و اصلاحیه مقالات شرکت را برای تغییر نام شرکت از “Horizon North Logistics Inc.” تصویب کنند. به “گروه دکسترا گروه” (“تغییر نام“). یک نسخه از بخشنامه اطلاعات مدیریت و مواد پروکسی مربوطه تهیه شده برای جلسه ، مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس https://sedar.com و در وب سایت شرکت به آدرس www.horizonnorth.ca ارسال شده است.

مطلب مرتبط  Suntech ، بهترین عملکرد در امتیاز سنجی قابل اطمینان ماژول DNV · GL / PVEL 2020 PV

با توجه به تصویب سهامداران شرکت تغییر نام ، انتظار می رود سهام عادی در بورس اوراق بهادار تورنتو آغاز به کار کند (“TSX“) ظرف دو تا چهار روز کاری با نماد علامت” DXT “.

درباره Horizon North

Horizon North یک شرکت سهامی عام در فهرست عمومی است (TSX: HNL.TO) که یک پلت فرم خدمات پشتیبانی پان کانادایی را در یازده استان و سرزمین و بازارهای متنوع انتهایی اداره می کند.

مطلب مرتبط  اتوماسیون SPOC که برای سومین بار به فهرست شرکت 5000 معرفی شده است

تجارت Modular Solutions ما مفاهیم طراحی مدرن را با فرایندهای تولید خارج از سایت ادغام می کند تا راه حل های ساختمانی با کیفیت بالا برای مشتریان تجاری ، مسکونی و صنعتی تولید کند. تجارت مدیریت تسهیلات ما راه حلهای بهره برداری و نگهداری برای داراییها و زیرساختهای ساخته شده در بخشهای دولتی و خصوصی ، از جمله هواپیمایی ، دفاعی و امنیتی ، خرده فروشی ، بهداشت ، آموزش و پرورش و دولت را ارائه می دهد. مشاغل اقامتی ، جنگلی و خدمات انرژی نیروی کار ما طیف کاملی از راه حل های اسکان نیروی کار ، خدمات جنگلداری و راه حل های دسترسی به مشتریان در بخشهای انرژی ، معدن ، جنگل و ساخت و ساز را در اختیار دیگران قرار می دهد.

مطلب مرتبط  برنامه Oasis Petroleum دومین کنفرانس سه ماهه دوم 2020 برای 5 آگوست 2020

Horizon North دارای سابقه برجسته ای در زمینه ایجاد و مدیریت مکانهایی است که نقشی حیاتی در اقتصاد ملی و جوامع محلی ما دارند. آنچه ما را از هم متمایز می کند تخصص ما در گردهم آوردن افراد مناسب با مهارت های مناسب برای تحول در ارائه خدمات و بهبود تجارب مشتریان است.

اطلاعات شرکت ها

اطلاعات اضافی مربوط به Horizon North ، از جمله فرم اطلاعات سالانه شرکت ، بیانیه های مطبوعاتی ، صورت های مالی و بحث و تحلیل مدیریت در SEDAR در https://sedar.com در دسترس است.

SOURCE Horizon North Logistics Inc.

لینک های مربوطه

www.horizonnorth.ca

پاسخی بگذارید