شرکت Hyster-Yale Materials Handling ، شرکت برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذاران مجازی Sidoti

شرکت Hyster-Yale Materials Handling ، شرکت برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذاران مجازی Sidoti

CLEVELAND، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Hyster-Yale Materials Handling، Inc. (NYSE: HY) امروز اعلام کرد که در یک گفتگوی کنار آتش در کنفرانس سرمایه گذاران Sidoti Fall 2020 شرکت خواهد کرد پنجشنبه ، 24 سپتامبر، 2020

برنامه ریزی شده است که این رویداد در ساعت شروع شود 9:15 صبح ET و پخش اینترنتی خواهد شد. برای دسترسی به پخش اینترنتی ، لطفاً حداقل 15 دقیقه قبل از رویداد به سایت www.hyster-yale.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  سندویک خرید شرکت متفقین را به پایان رساند

درباره دست زدن به مواد Hyster-Yale
شرکت Hyster-Yale Materials Handling، Inc ، دفتر مرکزی آن در کلیولند ، اوهایو، مجموعه وسیعی از راه حل ها را برای پاسخگویی به نیازهای خاص مدیریت برنامه های مشتری ارائه می دهد. شرکت تابعه عملیاتی متعلق به شرکت ، Hyster-Yale Group ، Inc. ، طیف گسترده ای از کامیون های آسانسور و قطعات پس از بازار را در سطح جهانی تحت نام تجاری Hyster® و Yale® طراحی ، مهندس ، تولید ، فروش و خدمات می کند. زیرمجموعه هایستر-ییل عبارتند از Nuvera Fuel Cells، LLC ، یک شرکت فن آوری جایگزین متمرکز بر پشته ها و موتورهای پیل سوختی و Bolzoni SpA ، تولید کننده پیشرو در سراسر جهان از اتصالات ، چنگال ها و میزهای بالابر که تحت Bolzoni® ، Auramo® و نام های تجاری Meyer®. Hyster-Yale همچنین دارای سرمایه گذاری مشترک قابل توجهی در ژاپن (Sumitomo NACCO) و در چین (Hyster-Yale Maximal). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هایستر-ییل و شرکت های تابعه آن ، به وب سایت شرکت به آدرس www.hyster-yale.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  CIIE چهارم ثبت نام را آغاز می کند

###

SOURCE Hyster-Yale Materials Handling، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hyster-yale.com

پاسخی بگذارید